Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Ḍryāgan skoro twierdzisz, że jesteś na tyle przystojny, żeby kobiety bez problemu poszły z Tobą do łóżka na jedną noc to czemu tego nie spróbujesz?Ja rozumiem uczucia uczuciami, ale to w brew pozorom może Ci bardzo podbudować poczucie wartości i wcale nie jest powiedziane, że nie spotkasz dziewczyny, która będzie Ci odpowiadać, a ty jej.

Właśnie owsik tu jest Twój problem. Wszystko tak konkretnie spłycasz... No więcdla informacji - w manii miałem niegdyś taką fazę, że zdarzał mi się przypadkowy seks. Nawet nie pamiętam twarzy tych kobiet. I nie chcę tak. I gówno prawda, że to podbudowuje poczucie wartości. Ja nie chcę seksu dla seksu, chciałem żeby mnie ktoś kochał. Mieszkałem z kobietą którą kocham ponad rok (jeszcze mieszkam, ale mam się wyprowadzić). Okazało się to dla niej trudne. Jestem toksycznym, paskudnym typem i tyle

Pojmuję o co Ci chodzi ty możesz to mieć dla Ciebie to nic nie znaczy. Bo nie jesteś Brzydki napiszę brzydko ty nie odpadniesz za ryja na starcie ja odpadam za to. Dlatego ty mnie nie rozumiesz i mojego problemu. Ja Ciebie pojmuję, bo też mam potrzebę bycia kochanym i kochania. Ty natomiast nie masz pojęcia o brzydocie jakie niesie ona ze sobą konsekwencje. Po pierwsze nie miałabyś dziewczyny, bo już na starcie byś odpadł przez brak urody.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun to ty nie rozśmieszaj dziewczyno. Nie jednemu facetowi by to bardzo popróbowało ego. Co ty zresztą o tym możesz wiedzieć. Skoro piszesz bzdury na temat tego jak to niby uroda się nie liczy.

 

Jezeli facetowi ego podbudowuje sie (a nie poprobowuje...czy jak to tam napisales) to swiadczy o plytkisci tego faceta...zwykly kurwiarz :mrgreen: szukajacy tempych (zazwyczaj) lasek ktore od razu nigi rozkladaja...i czym tu sie podbudowywac?

 

Co ja moge wiedziec...na pewno duzo wiecej od Ciebie. A jezeli chodzi o bzdury to Ty je ciagle piszesz. Mistrz monotematycznosci i jeczenia... Zadna tagiego nie zechce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun to ty nie rozśmieszaj dziewczyno. Nie jednemu facetowi by to bardzo popróbowało ego. Co ty zresztą o tym możesz wiedzieć. Skoro piszesz bzdury na temat tego jak to niby uroda się nie liczy.

 

Jezeli facetowi ego podbudowuje sie (a nie poprobowuje...czy jak to tam napisales) to swiadczy o plytkisci tego faceta...zwykly kurwiarz :mrgreen: szukajacy tempych (zazwyczaj) lasek ktore od razu nigi rozkladaja...i czym tu sie podbudowywac?

 

Co ja moge wiedziec...na pewno duzo wiecej od Ciebie. A jezeli chodzi o bzdury to Ty je ciagle piszesz. Mistrz monotematycznosci i jeczenia... Zadna tagiego nie zechce

Kur nie k,, Seks też ma znaczenie i nie jest zły nawet dla czystej przyjemności. G,,, wiesz o tym co to znaczy być brzydkim, a się mądrzysz jakbyś wszystkie rozumy zeżarła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoimi słowami - odpadam za co innego i tego problemu z kolei Ty nie rozumiesz. Będę już do końca sam, mam nadzieję, że nie będę się za długo męczyć na tym padole łez. Nie ma znaczenia jak wyglądam. Nie zasługuję na to żeby mieć rodzinę, ani kogokolwiek

Dostajesz szanse i rozumiem Twój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun to ty nie rozśmieszaj dziewczyno. Nie jednemu facetowi by to bardzo popróbowało ego. Co ty zresztą o tym możesz wiedzieć. Skoro piszesz bzdury na temat tego jak to niby uroda się nie liczy.

 

Jezeli facetowi ego podbudowuje sie (a nie poprobowuje...czy jak to tam napisales) to swiadczy o plytkisci tego faceta...zwykly kurwiarz :mrgreen: szukajacy tempych (zazwyczaj) lasek ktore od razu nigi rozkladaja...i czym tu sie podbudowywac?

 

Co ja moge wiedziec...na pewno duzo wiecej od Ciebie. A jezeli chodzi o bzdury to Ty je ciagle piszesz. Mistrz monotematycznosci i jeczenia... Zadna tagiego nie zechce

Kur nie k,, Seks też ma znaczenie i nie jest zły nawet dla czystej przyjemności. G,,, wiesz o tym co to znaczy być brzydkim, a się mądrzysz jakbyś wszystkie rozumy zeżarła.

 

Jestes zalosny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, po pierwsze jak sie zachowuje wylenialy bazant? Bo jako czlowiek bardzo interesujacy sie zwierzetami...nigdy nie spotkalam sie z takim. Bede wdzieczna...czlowiek cale zycue sue uczy. ;)

 

Piszczysz to raczej Ty... Chociaz moze ja teraz troche tez bo fardlo mnie boli.

 

Nie pomijam faktow tylko pomijam Twoje tysiecznie p*erdolenue ze "nie jestes w typie"

 

Kurfa czlowieku do Cibie nic nie trafia. Jestes kurfa niereformowalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, po pierwsze jak sie zachowuje wylenialy bazant? Bo jako czlowiek bardzo onteresujacy sie zwierzetami...nigdy nie spotkalam sie z takim. Bede wdzieczna...czlowiek cale zycue sue uczy. ;)

 

Piszczysz to raczej Ty... Chociaz moze ja teraz troche tez bo fardlo mnie boli.

 

Nie pomijam faktow tylko pomijam Twoje tysiecznie p*erdolenue ze "nie jestes w typie"

 

Kurfa czlowieku do Cibie nic nie trafia. Jestes kurfa niereformowalny.

 

Taki oskubany bez piór tak mi się wydaje, że można, go nazwać wyleniałym. Skoro piszę, że odpadam przez brak urody czyli wygląd to wiem co piszę. Potwierdziły to inne osoby, ale ty i tak brniesz w swoje, że na pewno nie o to chodzi tylko o osobowość. Więc do Ciebie nic nie trafia chcesz być mądrzejsza od faktów i pouczać, bo ty wiesz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że chodzi o osobowość, samym wyglądem człowiek nie żyje, tylko tym co robi i jak się zachowuje i co prezentuje całą swoją osobowością...

Tak i dlatego jak chce się umówić na randkę. Dziewczyna odpowiada wiesz wybacz, ale nie podobasz mi się fizycznie. ,, Masz racje chodzi na 100% o osobowość".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończcie z tą hipokryzją, Wygląd ma ogromne znaczenie sam w sobie. Fakty są takie, że np w miażdżącej większości w ogromnych korporacjach na stanowiskach prezesów, dyrektorów generalnych czy głównych menedżerów, Wybierani są mężczyźni wysocy przekraczający 183cm . Tyle znaczy osobowość w zestawieniu z wyglądem. Podejrzewam, że nie jednak kobieta czy niski mężczyzna lepiej nadawał by się na te stanowiska, ale odpada, bo takie znaczenie ma płeć wygląd itp. a to są cechy fizyczne.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsik, bo źle zaczynasz - od razu chcesz randki i deklaracji od kobiety, żeś w jej typie. Skoro jesteś paskudny nie tędy droga. Po prostu najpierw daj tej hipotetycznej kobiecie poznać Twoją osobowość (jak twierdzisz jesteś w środku super facetem, to ci powinno dobrze pójść), oczaruj ją swoim wewnętrznym pięknem niech się w nim zakocha i dopiero gdy cię dobrze pozna proponuj randki itd. Wiadomo, że nikt się w Tobie nie zakocha od pierwszego wejrzenia, to już ustaliliśmy.

Człowieku mówiłem, że ty mnie nie rozumiesz. Ja nie proszę od kobiety by mi mówiła, że jestem w jej typie. To co proponujesz nie działa w przypadku osoby brzydkiej. Taki facet zapewne będzie bardzo lubiany przez tą dziewczynę, ale nigdy ta dziewczyna w nim się nie zakocha, bo jest brzydki niepociągający. Taki gosciu całe życie będzie tylko kolegą przyjacielem nikim więcej. Wiem co piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Teraz zestaw to z 200 innymi premierami prezydentami.Wiesz co Ci wyjdzie, że większość jest wysoka. Prezydent USA nigdy nie był niski zawsze wygrywał wyższy kandydat. Jakbym był nawet burmistrzem jakiegoś miasta, zapewne też miałbym piękną kobietę u boku, bo władza pociąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy człowiek ma takie same poglądy. A takie dziewczyny są dla mnie puste i nic nie warte

Każdy człowiek patrzy na wygląd. To nie kwestia poglądów tylko biologi.

 

Ja nie patrzę, bo to nie zgadza się z moimi poglądami

Ciężko mi w to uwierzyć, że w przypadku randki. Wygląd dziewczyny nie miałby dla Ciebie żadnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×