Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że ja nie jestem beznadziejny, a brzydota ewidentnie przeszkadza mi w życiu i mam tego pełną świadomość.

Nawet badania to potwierdzają, że tak atrakcyjność fizyczna podnosi jakoś życia.

Nie mam partnerki, która by mi odpowiadała fizycznie i osobowością i nie piszę tu o konkretnym przykładzie tylko dlatego, że jestem brzydki.

Faktów nie da się zakrzyczeć nawet jeżeli pomija się je w dyskusji udaje, ze ich nie ma bądź wmawia, że to nie prawda. W systemie dziesiętnym 2 x 2 zawsze da 4, a moja brzydka facjata i czasami niski wzrost ewidentnie sprawiają, że mam ogromne trudności z umówieniem się na randkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, mój szczuro-mysz i tak najcudniejszy jest. :lol:

Ḍryāgan, mega atrakcyjny może poruchać co najwyżej ale nie stworzy się z nim związku . Oj, przepraszam za niecenzuralne słowo...

owsik, uważasz, że nie jesteś beznadziejny z charakteru? Hmm... Ja Ci powiem, że z wyglądu na pewno też szału nie ma u Ciebie ale znałam w swoim życiu facetów, którzy byli dziwni psychicznie. Tzn. nie w sensie, że byli zaburzeni ale mieli coś tak odpychającego w sobie, coś "dziwnego". Miał to coś zarówno chłopak ładny, przystojny, atrakcyjny, jak i brzydki jak noc. Są takie osoby i nie wiem co to jest ale laski spieprzają od nich na kilometr. Ale masz racje, ten ładny miał chociaż okazję bzyknięcia, brzydki już nie... O tyle miał lepszą sytuację. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że gdybym jakiś cudem znacząco wyładniał z twarzy. To po tygodniu od takiej metamorfozy( to czas potrzebny, żeby moja własna psychika się przyzwyczaja, że na serio mogą się fizycznie podobać). Byłbym już na randce z kobietą i nie usłyszałbym na starcie, że jestem nie w typie, że widzi we mnie tylko kolegę itp. Tylko było by tak, że ta dziewczyna chciała by się ze mną umawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta najważniejsza kobieta w moim życiu nie chce już ze mną być

 

O fuck, przykra sprawa. Ten Wasz związek był taki filmowy, fajny, hmm. No, ale może jeszcze da się wszystko odwrócić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnego atutu, bo moja uroda mnie skreśla nie osobowość. Tak ciężko Ci to pojąc człowieku. Psychotropka myśl sobie co chcesz o mojej osobowości to, że jestem załamany tym, że jestem brzydki i tak mocno przez to przegrywam nie świadczy o tym, że mam beznadziejną osobowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan skoro twierdzisz, że jesteś na tyle przystojny, żeby kobiety bez problemu poszły z Tobą do łóżka na jedną noc to czemu tego nie spróbujesz?Ja rozumiem uczucia uczuciami, ale to w brew pozorom może Ci bardzo podbudować poczucie wartości i wcale nie jest powiedziane, że nie spotkasz dziewczyny, która będzie Ci odpowiadać, a ty jej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×