Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

nienawidze osób , które znęcają się nad zwierzętami. moim zdaniem kara dla tego typu zwyrodnialców powinna być adekwatna do przewinienia " czyli to, co ktoś zrobił zwierzęciu - zrobić mu to samo! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie podoba się to, że mama kładzie rzeczy takie jak książki w tej części mojego łóżka, na której kładę nogi, gdy leżę na łóżku. Boję się, że przez to te książki zostaną zakażone. Boję się także zakażenia miejsc, na których te książki będą leżeć. Na dodatek bywa wulgarna, agresywna i narzeka na nieporządek w pokoju, a sama kładzie przedmioty użytku tam, gdzie kładzie się nogi, które mają kontakt z podłogą w domu, po której czasem np. kot ze dworu połazi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekspert_abcZdrowie, Pomaga Ci na to jakaś maść albo tabletki? Cokolwiek? Mnie boli w dolnym odcinku pleców najbardziej, ale ogólnie całe plecy bolą. :roll::?

ja chętnie zamienię moje dolegliwości na ból pleców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie podoba się to, że mama kładzie rzeczy takie jak książki w tej części mojego łóżka, na której kładę nogi, gdy leżę na łóżku. Boję się, że przez to te książki zostaną zakażone. Boję się także zakażenia miejsc, na których te książki będą leżeć. Na dodatek bywa wulgarna, agresywna i narzeka na nieporządek w pokoju, a sama kładzie przedmioty użytku tam, gdzie kładzie się nogi, które mają kontakt z podłogą w domu, po której czasem np. kot ze dworu połazi.

Tak poza tematem z ciekawości spytam. Czy korzystasz z biblioteki czy każde książki kupujesz? Wszystkie są dotykane nawet te w księgarni...

Kiedyś mialam tego typu fobie, na szczęście mam teraz tylko w niewielkim stopniu- pozostałości. Wszystko to bylo strasznie irracjonalne. Masz tego świadomość?mamy nie powinieneś winić. Równie dobrze mogłaby to wszystko wywalić a sprząta po Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezna, to jak standardowo kobieta:)

ale najlepsze jest w tym wszystkim to, że ja nie chodzę w ogóle w butach na obcasach/szpilkach i tym podobne.

Mnie potrafią obetrzeć nawet zwykłe botki czy adidasy! (oczywiście jak przymierzam w sklepie to są idealne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christina, owszem, sporo czasu spędzam przed komputerem, bo około 4 godzin dziennie, ale myślę, że inni znacznie dłużej przesiadują przed monitorem, więc nie jestem w czołówce pod tym względem. Poza tym codziennie funduję sobie godzinny bieg albo przynajmniej marsz, więc z ruchem u mnie też nie najgorzej. Pracując w szkole, też na brak ruchu nie mogę narzekać. Nie siedzę wyłącznie przy biurku ;) Ostatnio po prostu szarpnęłam niezręcznie ciężką rzecz, chcąc ją przenieść, no i chyba to jest powód mojego bólu. Dzisiaj jest ciut lepiej na szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×