Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

owsik idz do Norwegii na te operacje plastyczne,kup sobie nowe pośladki,nowe cycki,nowe usta a kiedy zęby cie rozbolą rwij jak rzodkiewkę,kiedy stopy ci spuchną i rozbolą obetnij nogi na NFZ i pij denaturat na który zarobisz po całym dniu zbierania puszek a na śmietnikach bywają wyrzucone łososie i nowe garnitury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie litości, przez blisko 200 stron pierdolicie o tym że wygląd nie ma znaczenia. A właśnie że ma. I Owsik ma rację. Jak ktoś jest brzydki to nic mu już nie pomoże. W takim wypadku najlepiej jak ktoś kupie kawał sznura i zrobi z niego użytek. A całe to pierdolenie o wnętrzu to można sobie do dupy wsadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wygląd ma znaczenie. Na dodatek dosyć spore.

Mimo to będąc nawet brzydalem można sobie kogoś znaleźć (o ile nie ma się wymagań z kosmosu)

Istnieje mnóstwo par gdzie dwie lub jedna osoba nie grzeszą urodą (zazwyczaj facet)

Trzeba być ślepym żeby tego nie zauważyć.

Jeśli natura nie była wobec kogoś łaskawa, to niestety trzeba wtedy trochę więcej popracować nad swoim charakterem, bo jeśli jedno i drugie jest kiepskie to wtedy samotność murowana.

Poza tym kobiety jeszcze bardziej od brzydali nie lubią narzekających i użalających się nad sobą brzydali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, w Szwecji głodu nie zaznali (no może w XVII w. ale to zbyt dawno) więc wyrzucają dobre jedzenie.

 

schizonerw, no a co, mamy przytaknąć, że jest brzydki, chociaż go nie widzieliśmy, i że sobie nikogo nie znajdzie, chociaż nie jesteśmy wróżkami? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie litości, przez blisko 200 stron pierdolicie o tym że wygląd nie ma znaczenia. A właśnie że ma. I Owsik ma rację. Jak ktoś jest brzydki to nic mu już nie pomoże. W takim wypadku najlepiej jak ktoś kupie kawał sznura i zrobi z niego użytek. A całe to pierdolenie o wnętrzu to można sobie do dupy wsadzić.
Boszz, wiadomo że wygląd się liczy, ale inne sprawy licza się bardziej niż :roll: no chyba ze ktoś jest kompletnym pustakiem i wystarczą mu same powierzchowne cechy. Owsik uczepił się wyglądu jako podstawowego wyznacznika atrakcyjnosci, wymyślił sobie nawet, nie chce być z kims, kto go nie uzna za atrakcyjnego, jednocześnie twierdząc, ze jest nieatrakcyjny dla każdego. Trzeba być swoistym geniuszem idiotyzmu, żeby samemu się tak wrobić :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zem brzydki, prosze mnie pocieszac!!

oglądałeś film lewiathan?tam dopiero występuje gigantyczna i brzydka postać która leży sobie na rosyjskiej plaży,tak brzydka że ludzie nie podejdą bliżej niż kilkadziesiąt metrów..oswik to przy tym Bradt Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, nie widzialem ale polecano mi ten film. porzadne to kino? czy nad-wyraz wychwalane twym zdaniem?

to film psychologiczny.można go oglądać w sieci.postać o ktorej wyżej mowa jest nawet na okładce.ta postać nie czuje zimna kiedy zbliża sie zima na końcu filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrast Śmiej się śmiej. Tylko ja nie piszę o tym by ktoś mnie pocieszał. Prawda jest taka, że brzydota niszczy życie.

Wbrew temu co twierdzą tu niektóre kobiety. To jednak wygląd dużo bardziej się liczy niż charakter. Większośc osób nie odpada przez charakter tylko przez to, że się nie podoba fizycznie. Fajnie się pisze i mówi bajeczki, że poza wyglądem równie ważne są inne czynniki jak osobowość itp. i że tym można przeskoczyć brak urody, tylko to jest nie prawda i dobrze to wiadomo. Prawda jest taka, że w miażdżącej większości decyduje tylko wygląd fizyczny czy kobieta umówi się na randkę czy nie.

Nie wiem czemu pokutuje ten mit, że na ulicach widzi się tylu brzydkich facetów z atrakcyjnymi fizycznie kobietami. To jest kompletna nie prawda, może poza nielicznymi wyjątkami, gdzie widać, że facet jest bogaty. Brzydcy co najwyżej i to bardzo rzadko mają równie nieatrakcyjnie partnerki. Zjawisko nieatrakcyjności wyglądu jest widoczne już zdecydowanie częściej w odwrotnym przypadku on przeciętny, a nawet przystojny ona brzydka.

Ciekawe czy ktoś by chciał mieć świadomość, że kompletnie nie podoba się fizycznie wybrance/kowi i że jest z nim tylko dlatego, że sama nie grzeszy urodą.

 

Film widziałem byłem na nim w kinie bardzo dobry. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×