Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani Dzien dobry :********

Umieram od nocy .Migrena mnie powalila. Wymiotuje i mi sie w glowie kreci. :hide:

 

Ale zostawie Wam przepis na Fit muffiny z maslem orzechowym bo wiem ze sie co poniektóre kobietki w maslo zaopatrywaly ;)

 

Babeczki:

 

1 szklanka mąki razowej (u mnie żytnia)

1 1/2 szklanki płatków owsianych

3/4 szklanki jogurtu naturalnego

1 łyżeczka proszku do pieczenia

1 łyżka miodu

2 jaja

 

 

Wszystkie składniki mieszamy ze sobą, przekładamy do papilotek (lub foremek silikonowych) i pieczemu w 170 st. C przez ok 15-20 minut, do tzw suchego patyczka

 

Krem orzechowy:

 

125 g. dobrego masła orzechowego

75 g. masła

 

Miękkie masło ucieramy na puch, a następnie partiami dodajemy masło orzechowe i ucieramy aż się połączą. Krem wykładamy na babeczki i gotowe.

 

 

Little Red Fox, Czesc nasza Lisiczko :********

 

cyklopka:******** piekny gargulec :105::105::105::105::105:

 

 

U mnie minus 7 stopni :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

U mnie też bez śniegu, ale za to przyjemnie i słoneczko. Nie pokorzystałam, bo dziś z psem rano monsz był, tyle co chwytałam fotony idąc do pracy.

 

platek rozy, Hej Kochana!***** Przepis zapisuję, może nawet dziś zrobię. Ale z innym kremem, bo nie jestem fanką masła orzechowego.

Czemu główka dokucza, @ Ci się zapowiada? Co będziesz dziś robiła?

 

Sigrun, Kurujesz się Piękna? Jak tam choróbsko, odpuszcza?

 

acherontia-styx, A Ty dziś nie w robocie?

 

cyklopka, Zdolniacha z Ciebie. :105: Tak masz to sama z siebie, czy jakieś nauki rysowania pobierałaś?

Ale że jak masz inny kolor włosów, farbnęłaś sobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć <3

 

Wreszcie mi humor wraca :yeah: chyba po prostu musiałam przetrwać okres dołku bo zaczynam miec jakoś tak więcej energii i więcej chęci do działania.

 

Ale sobie zrobiłam rewelacyjne kanapki na śniadanie - z awokado, ogórkiem, jajkiem i szczypiorkiem. Rozpieszczam się ;)

 

Dołączam do tych bez śniegu, mnie to niesamowicie cieszy! Nie chcę śniegu, bo jeszcze sobie nie kupiłam butów zimowych! Ale zanim będziecie kwiczeć z przerażenia dodam, że mam ciepłe botki jesienne, tylko no na śnieg nie są dobre. I już w październiku na buty odłożyłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilka raz narysowałam, to mogę wkleić.

 

Uczyłam się tylko na plastyce w szkole, gdzie nauczyli mnie dwóch rzeczy - nierozcierania paluchami i wydobywać więcej cieni z jednego ołówka. Nie lubię rysować dla samego ćwiczenia, muszę mieć konkretny cel, dlatego nie uczęszczam na kursy.

 

Nom, niby odświeżenie koloru, a jednak inny odcień. U nasady trochę w beż, a końcówki srebrne O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pokażesz? Już wrzucałas swoje fotki, wiemy jak wyglądasz ;) jestem ciekawa tego połączenia, jak je zrobiłaś? :shock:

 

I wilka też wrzuć! Fajnie rysujesz, zwłaszcza jeśli nigdy nic z tym szczególnego nie robiłaś :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, rano okolo 8 bylo minus 7 a teraz plus 2 .

 

kosmostrada dzis wsumie nie mam z a wiele planow , na ten stan migrenowy to juz wcale nie mam ;)Mialam isc do sklepu ale mam zawroty i mdli mnie na kazdy zapach wiec musze poczekac. @ mam od poniedzialku , wiec musiala kiedys migrena chwycic... :bezradny:

 

 

Jutro jade na sciagniecie szwow i po wyniki histopatologiczne :silence::hide::zonk:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na plastyce niczego nie nauczyli i bardzo boleję nad tym. W liceum poszłam na kurs, ale polegało to na tym, że pani ustawiła martwą naturę, ustawiła nas przy sztalugach i poszła. :roll: No to sobie darowałam.

 

cyklopka, No to już w ogóle strasznie zazdroszczę talentu.

A kładłaś osobno na odrosty, a potem dopiero na końcówki?

 

Aurora88, No to dobrze, że wygrzebujesz się z dołka, widzisz przeczekałaś! A Ty uczyłaś się gdzieś rysowania?

 

platek rozy, jak nie musisz wyłazić, to odpoczywaj Kochana, migrena minie. Może na wieczór odpuści i wyjdziesz dla rozprostowania kości.

To super, że już jutro wyniki, ale zleciało, będziesz o jeden powód do zamartwiania się lżejsza. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, A Ty dziś nie w robocie?

 

kosmostrada, nieeeeee :mrgreen: ile można siedzieć na kardiologii, wystarczy mi, że jutro idę :P i jeszcze dodatkowo doktorek ma mnie zobaczyć, znaczy się będę musiała zejść do niego do poradni ;)

w ogóle nie ma to jak służba zdrowia :mrgreen: normalnie terminy do tego mojego lekarza w poradni jakoś na połowę przyszłego roku, ja wczoraj schodzę ze skierowaniem i wizytę mam jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, oj tak , tylko zeby ten wynik byl dobry .... Wczoraj jezdizlam tramwajami , zas musze wskoczyc w to bo przez ostatnie lęki myslalam ze nie wejde do tramwaju ale jednak wsiadlam i pojechalam. Jutro samochodzik pojdzie w ruch bo mam do szpitala daleko a mam byc na 8 rano na wizyte .

 

A dzis musze hormonki odebrac z apteki , nabyc pieczywko oraz cos na sniadania i kolacje bo nie mam nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×