Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko to tak działa na brzydkich wylewa się pomyje, bo winny jest brzydki nie jego uroda. Nie mam absolutnie zamiaru twierdzić, że mam gorzej od osób niepełnosprawnych. Chciałem tylko zobrazować pewien problem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie stać mnie na operacje plastyczne. W tym jest tylko jedyna nadzieja bym przestał być wiecznie nie w typie dla kobiet. jedyna nadzieja, żebym w końcu spodobał się fizycznie jakiejś dziewczynie i mógł też tego doświadczyć, że się komuś na serio podobam, a nie jestem tylko z braku laku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsik, ja przed chwilą ddostałam "opierdol", że narzekam........gdyby wiedzieli jaki ból odczuwam w środkku........

 

 

Jak dla mnie możesz tu narzekać.

A umówisz się z owsikiem na randkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam zrobić nie potrafię się pogodzić z tym, że jestem brzydki, a przez to skazany na samotność. Nie cieszy mnie już za wiele. Nie stać mnie na operacje plastyczne, a chyba tylko to mogło by mi pomóc. Nie mam pojęcia co mam robić. Wiem, że niczym nie załatam tego bólu jaki wynika z faktu, że przez to, że aż tak się fizycznie nie podobam jestem sam i bez większych perspektyw na zmianę tej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×