Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, bo brzydal musi się cieszyć z koszy ma być dumny z tego, że odpada przez brak urody. Empatia na tym portalu polega, że wmawia mi się usilnie, że to moja wina, że odpadam z powodu wyglądu, bo przecież odpadanie z powodu brzydoty to zjawisko nie spotykane. Mam, gdzieś taką empatie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza jedną osobą nikt mi tu racji tak szczerze nie przyznał. Jeżeli komuś mam podziękować to tylko tej osobie czyli jetodikowi i w sumie purpurowy rozumie. Jak ogromnym problemem jest być nieatrakcyjnym fizycznie facetem. Reszta wymyśla jakieś dyrdymały zamiast przyznać się szczerze, że są osoby brzydkie i mogą się przez swoją fizyczność nie podobać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza jedną osobą nikt mi tu racji tak szczerze nie przyznał. Jeżeli komuś mam podziękować to tylko tej osobie czyli jetodikowi i w sumie purpurowy rozumie. Jak ogromnym problemem być nieatrakcyjnym fizycznie facetem. Reszta wymyśla jakieś dyrdymały zamiast przyznać się szczerze, że są osoby brzydkie i mogą się przez swoją fizyczność nie podobać.

 

Przyznajesz racje tym co maja takie zdanie jak Ty...pogratulowac :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak na razie to mi zarzucacie rzekomy egoizm. Tylko coś dziwnym trafem to wy jesteście chamskie nie ja. Wam coś nie pasuje. Chociaż nikt was nie obrażał wy chcecie się bawić w cenzorów co mam pisać, a co nie. Pytam się więc co wam do tego?

 

Nikt nie jest chamski tylko kazdy wyraza swoje zdanie. A jak widac jesli czyjes zdanie nie jest zgodne z Twoim uwazasz to za chamstwo...pogratulowac.

 

Co nam do tego? Skoro wyzalasz sie na publicznym forum musisz sie liczyc z tym ze ktos Ci odpowie, ktos Cie oceni na podstawie Twoich wypowiedzi...czy to takie trudne do zrozumienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×