Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ja proponuję albo nad Wisłą, albo w Parku Jordana czy ewentualnie na Błoniach( choć ta opcja mi osobiście mniej pasuje ze względu na dużą pustą przestrzeń... wiadomo) lub jeśli będzie brzydka pogoda to w jakimś lokalu. Co do pory dnia to może być południe, popołudnie lub pod wieczór jak dla mnie. Dzień chyba najbardziej odpowiedni dla wszystkich to sobota nieprawdaż? To moja propozycja. Piszcie co i jak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym miejscem na spotkanie będzie galeria, ta przy dworcu pkp.

Godzina najlepiej 10, 11, bo tak mam pociąg z mojej mieściny :mrgreen:

Ale niech jeszcze ta dziewczyna napisze co organizuje to spotkanie co o tym sądzi :P

 

Ridllic, no ja nigdy nie byłem na takim zlocie, no w sumie raz byłem na zlocie czateri, to wszyscy poszli jabcoki chlać do pobliskiego lasku :lol:

To nie wiem czy teraz będzie tak samo, czy może przechodniów będziemy wkur****, czy może samych siebie powkur***** :D, a może wszyscy po lekach przyjdą zamuleni i nikt się do nikogo nie będzie odzywał :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się robi jak się spotka grupa nerwusów? :mrgreen:

 

Ja tam nie wiem, nowa jestem:P Ale pewnie, że grupą! Może jakieś panie się pojawią oprócz mnie, hmmm? Może być sobota, ale może np. o 12? Jak dla mnie mogą być okolice galerii, ale może nie przy samej tej paskudzie? I nie ta dziewczyna tylko ja, Nutshell, Ola inaczej mnie zwą:) I nie organizuję tylko proponuję, organizacja to za dużo powiedziane, później będzie, że zła ze mnie organizatorka:P Ja się tego nie podejmuję:P Ja osobiście nie liczę na picie w południe, a ludzi nie będziemy wkurzać tak myślę, bo za duża jestem na takie zabawy, myślę żeby pogadać najlepiej po prostu, zwyczajnie, usiąść, porozmawiać, pośmiać:)

 

Rozpoczynam listę:

 

1) NutShell, lat 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być tylko ja długo nie wysiedze w jednym miejscu, najwyżej pochodzę sobie w kółko koło was :P

Ja mam pociąg o 9, dojazd zajmie mi godzinę, więc umówmy się tak, żeby każdemu było na rękę, bo nie będę czekał 2 godziny :P

 

1) NutShell, lat 23

2) X, lat 19

3) LSDisland, lat 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×