Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątek dla kobiet w ciąży lub dla planujących ciążę


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

estera1, wlasnie plucze corsodylem- dentysta mi polecil i kupilam tez zel corsodyl do smarowania dziasla i dzis juz jest leeepiej... co chwile mi sie to dziaslo odzywa... podobno czasem tak juz jest w ciazy... :cry::cry:

agusiaww, kup sobie dentosept i sobie przemywaj- ma podobne dzialanie do corsodylu.

 

Little Red Fox, trzymam kciuki, ale pamietaj, ze niektorym nawet w dniu spodziewanej miesiaczki test wychodzi negatywnie... daj znac :):*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, ja w pierwszej ciazy test zrobilam dopiero 10 dni po terminie miesiaczki, mialam takie bole na miesiaczke, ze bylam pewna, ze lada chwila jej dostane :D

a w tej ciazy robilam test tydzien przed okresem, bo cos juz czulam...ale wyszedl negatywnie, dopiero drugi dzien przed okresem wyszedl pozytywny ;)

 

trzymam kciuki Kochana :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, na to chyba nie ma reguly- tak jak mowilam w pierwszej ciazy bylam pewna na 100% ze dostane okresu, zreszta nie mialam wogole objawow ciazy... zadnej sennosci, mdlosci itp...dopiero po paru tygodniach przyszly lekkie mdlosci...

a w drugiej ciazy to od poczatku bylam strasznie senna- juz tydzien przed okresem i mialam wilcze napady glodu- tzn zjadlam i za chwile burczalo mi znow w brzuchu, co jest do mnie wogole nie podobne... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, musisz do tego podejsc spokojnie :)

u mnie pierwsza ciaza byla planowana, ale bylam pewna, ze nie jestem :D a druga byla niespodzianka, ale czulam, ze zaszlam...

 

a i w pierwszej ciazy po owulacji bolaly mnie piersi, a zwykle tak nie mam (sutki szczegolnie) nie wiem czy to byl objaw, ale wtedy zwrocilam na to uwage :D

 

i pamietaj- jak nie w tym miesiacu to w nastepnym :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, najpierw chcę zrobić domowy, dopiero później pójść na betę z krwi, bo się igieł boję i zawsze mam napad paniki przy tej okazji, więc w ostateczności :hide: a najgorzej, że lekarza dla siebie znaleźć nie mogę, ale mam w pracy opłacaną prywatną opiekę w medicoverze, więc pewnie w pierwszej kolejności tam uderzę, jak mi nie podpasuje gin to będę szukać po znajomych i z polecenia kogoś wybiorę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im bardziej sie nakrecamy na Dzidzie tym czesciej sa problemy, bo cos tam sie psychicznie blokuje- dlatego trzeba wziac na luz (wiem, wiem- latwo powiedziec) ...ale poprostu starac sie na tym nie skupiac .

no i najlepiej sie kochac dzien, dwa przed owulacja i w dzien owulacji ...:) i na tym sie skupiac, a nie na celu, ze tak powiem :D

polecam tez po stosunku trzymac nogi w gorze jakis czas (tak robilam przed pierwsza ciaza i odrazu sie udalo) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×