Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem brzydka i gruba więc to ja nie spełniam jakichkolwiek wymagań u innych osób...i nie umiem się ogarnąć na tyle by siebie zmienić.

Czemu uważasz,że jesteś brzydka? Mogę zapytać ile ważysz? Wagę można zrzucić ;) Zmiana diety to już krok. A że brzydka.... idź do fryzjera, maluj się,ubierz się ładnie. Dla samej siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem brzydka i gruba więc to ja nie spełniam jakichkolwiek wymagań u innych osób...i nie umiem się ogarnąć na tyle by siebie zmienić.
Atrakcyjność to też nastawienie do świata i innych. ;) Pociągające nastawienie + bycie zadbaną powinno wystarczyć na początek. Wagę można zrzucić z czasem. Przecież nie szukasz od razu męża, tylko kogoś do pogadania, do luźnej znajomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę bardziej przytulenie od seksu, już się naruchałem, przytulenie czasem zawiera w sobie większą głębię niż czysty seks dla przyjemności, więc takie szczere przytulenie, realne i nie dla samego przytulenia ale poparte jakąś więzią i chęcią jej wyrażenia czasem jest 100 razy lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę bardziej przytulenie od seksu, już się naruchałem, przytulenie czasem zawiera w sobie większą głębię niż czysty seks dla przyjemności, więc takie szczere przytulenie, realne i nie dla samego przytulenia ale poparte jakąś więzią i chęcią jej wyrażenia czasem jest 100 razy lepsze.
Trafiłeś w sedno dokładnie,a czasami chcieć to móc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eteryczna, Gdybym miał się spotkać z kobietą i skonsumować to spotkanie na bzyknięciu się albo porozmawianiu i wzajemnym przytuleniu to wolę przytulenie. Chociaż nie pogardziłbym po wszystkim szybkim seksem. Ale czułbym niedosyt kiedy chciałbym się wygadać a byłby to tylko czysty seks i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eteryczna, Gdybym miał się spotkać z kobietą i skonsumować to spotkanie na bzyknięciu się albo porozmawianiu i wzajemnym przytuleniu to wolę przytulenie. Chociaż nie pogardziłbym po wszystkim szybkim seksem. Ale czułbym niedosyt kiedy chciałbym się wygadać a byłby to tylko czysty seks i nic więcej.
romantyk :105: czy gaduła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eteryczna, Gdybym miał się spotkać z kobietą i skonsumować to spotkanie na bzyknięciu się albo porozmawianiu i wzajemnym przytuleniu to wolę przytulenie. Chociaż nie pogardziłbym po wszystkim szybkim seksem. Ale czułbym niedosyt kiedy chciałbym się wygadać a byłby to tylko czysty seks i nic więcej.
romantyk :105: czy gaduła?
romantyczna gaduła ;):P:mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę luźnej znajomości...chcę mieć kogoś bliskiego.

Zawsze,prawie zawsze kiedy się kogoś poznaję to wygląd zewnętrzny jakoś przyciąga lub zwraca uwagę.To jest pierwsza rzecz na którą się zwraca uwagę. Nie trzeba być pięknością miss,wystarczy mieć to coś w sobie i być zadbaną o sobą, osobą,stara się.

 

Eteryczna, Gdybym miał się spotkać z kobietą i skonsumować to spotkanie na bzyknięciu się albo porozmawianiu i wzajemnym przytuleniu to wolę przytulenie. Chociaż nie pogardziłbym po wszystkim szybkim seksem. Ale czułbym niedosyt kiedy chciałbym się wygadać a byłby to tylko czysty seks i nic więcej.

Myślę,że lepiej poznaćkogoś na stałe, kiedy chcesz to porozmawiasz,kiedy będziesz potrzebować przytulisz i zostaniesz przytulony. Lepszy jest seks z osobą,którą się kocha i dzieli się życie niż z osobą tylko na chwilę,bo później pustka,która zostanie nie zapchasz czymś innym,będziesz tęsknić za bliskością.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że lepiej poznaćkogoś na stałe, kiedy chcesz to porozmawiasz,kiedy będziesz potrzebować przytulisz i zostaniesz przytulony. Lepszy jest seks z osobą,którą się kocha i dzieli się życie niż z osobą tylko na chwilę,bo później pustka,która zostanie nie zapchasz czymś innym,będziesz tęsknić za bliskością.

 

To prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazdroszczę wam....tego że możecie sobie porozmawiać na takie tematy

ja przy swoim ujemnym doświadczeniu w relacjach damsko-męskich mogę sobie co najwyżej pomarzyć że w nocy mi się przyśni spacer z dziewczyną

Dlaczego? Nie trudno znaleźć dziewczynę. Znam przypadek gdzie chłopak nie był przystojny ani tamta dziewczyna urodziwa, oboje byli otyli. Jakoś się poznali,zakochali. Chyba,że się ma wysoko postawioną poprzeczkę. Czasami niezbyt piękna dziewczyna potrafi być kochającą osobą i z super charakterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Nie trudno znaleźć dziewczynę. Znam przypadek gdzie chłopak nie był przystojny ani tamta dziewczyna urodziwa, oboje byli otyli. Jakoś się poznali,zakochali. Chyba,że się ma wysoko postawioną poprzeczkę. Czasami niezbyt piękna dziewczyna potrafi być kochającą osobą i z super charakterem.

 

hahaha w takim razie moja porażająca urodziwość oraz super charakter tak odstraszają dziewczyny że nawet nie są w stanie się do mnie uśmiechnąć na ulicy czy w tramwaju

 

jestem poza wszelkimi normami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×