Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Może wyjedź za granicę?

Może gdzieś mają inny gust.

Ja sama o tym myślałąm :D

Nie mają nawet zakładałem kona na portalach międzynarodowych efekt mizerny. Nawet kobiety z regionów, które chcą faceta dla wizy mnie nie chciały tak bardzo moja uroda razi tak bardzo jest nie na randkę,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ale dla mnie to jest zbyt istotne. Bo jakoś to właśnie tylko brzydcy ludzie są wiecznie nie w typie. Dla mnie to jest przegrana życia.

 

ale to ze jestes jak to okreslasz nie w typie wcale nie oznacza ze przegrales zycie nawet bedac samemu mozna wygrywac no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ale dla mnie to jest zbyt istotne. Bo jakoś to właśnie tylko brzydcy ludzie są wiecznie nie w typie. Dla mnie to jest przegrana życia.

 

ale to ze jestes jak to okreslasz nie w typie wcale nie oznacza ze przegrales zycie nawet bedac samemu mozna wygrywac no

 

Dla mnie nie. Ja chcę mieć związek dziewczynę dla mnie brak tego tym bardziej jeżeli wynika to z faktu, że jestem po prostu brzydki jest przegraną życia. Ponieważ co bym nie zrobił nie ważne jakbym się starał i tak odpadem z powodu tego, że jestem za brzydki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsik? Poczułam, że sugerujesz, że mój komentarz jest beznadziejny łagodnie powiedziawszy.

 

Zaczynam coraz bardziej myśleć, że mam brzydką osobowość, charakter, zachowanie.

 

Ech, nie chcę już się źle czuć :( Już mam dosyć :(

 

Absolutnie nie. Miałem na myśli zupełnie coś innego. Ja naprawdę bardzo chciałbym Ciebie poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ale dla mnie to jest zbyt istotne. Bo jakoś to właśnie tylko brzydcy ludzie są wiecznie nie w typie. Dla mnie to jest przegrana życia.

 

ale to ze jestes jak to okreslasz nie w typie wcale nie oznacza ze przegrales zycie nawet bedac samemu mozna wygrywac no

 

Dla mnie nie. Ja chcę mieć związek dziewczynę dla mnie brak tego tym bardziej jeżeli wynika to z faktu, że jestem po prostu brzydki jest przegraną życia. Ponieważ co bym nie zrobił nie ważne jakbym się starał i tak odpadem z powodu tego, że jestem za brzydki.

 

ej no ja wymiekam jakie to ma znaczenie z jakiego powodu odpadasz? gdyby to bylo cos innego (rownie dyskwalifikujacego) to czulbys sie lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu jest tysiące brzydkich facetów, którzy mają dziewczyny

- Bardzo proszę pokaż mi tego bardzo niskiego brzydkiego faceta, który poderwał tak piękną dziewczynę

- zobacz to on

- ale on nie jest niski i brzydki, on ma chyba z 185 cm wzrostu

- ale zawsze mógłby być dlatego dla brzydkich jest nadzieja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faceci nie są lepsi. Po prostu to jest część natury, że się liczy wygląd ja tego nie moralizuję. Jest mi zle, bo to ja jestem tym brzydkim. Bardzo mnie razi dyskryminacja rasowa religijna społeczna. Bo uważam, że po to powstała idea państwa żebyś my temu przeciw działali, ale na wygląd to my już nic nie poradzimy, co nie znaczy, że popieram dyskryminacje ze względu na urodę. A potrzebę bliskości mam wbudowaną w siebie chyba jak większość ludzi.

bo faceci mają być silni,mocni a nie ładni i urodziwi.ładne i piękne tym atrakcyjne seksualnie to maj,a być kobiety.jak myślisz czemu ładni,słabi i nietypowi faceci są wyzywani od pedałów a kobiety z nosem jak kartofel i szparami między zębami są wyśmiewane w szkole i wyzywane od pasztetów?jako ładniekszy facet chcesz uchodzić za pedała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12042682_1640954942847575_4854117342978303415_n.jpg?oh=ba0588c3ccd1b7b69c981edfb6ec0c7f&oe=56E632B7

 

nie ma brzydkich ludzi - są biedni

 

:P

 

a na serio to moze bez przesady z tym szmalcowym. ale fakt ze ziomek ktory wyadje sie nie stac samodzielnie na wlasnych nogach i nie opgarniac swojego zywota nie wydaje sie jakos mega atrakcyjnym. ( chyba ze z perspektywy rasowej polki/matki teresy/kuguarzycy ;D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej? a może potrzebuesz porady jak się uczesać itd? Ja widzę wielu mężczyzn, którzy po prostu nie wiedzą jak mają wyglądać.

Uwierz , włosy, uczesanie robi dużo.

dyskutowanie z Owsikiem nie ma większego celu, bo ona ma na wszystko jedną odpowiedz- jestem brzydki i nic mi nie pomoże. Chyba że sama się z nim umówisz. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na zagranicznych miałem od czasu do czasu odzew. Tylko to były nieatrakcyjne Indonezyjki oraz filipinki te drugie to w miażdżącej większości oszustki. Tylko jeżeli stać by mnie było na żonę z Indonezji to stać by mnie było też na operacje plastyczne. To nie kwestia uczesania tylko nieatrakcyjnej twarzy. Z naszych rodzimych portali kobiety prawie zawsze nie chciały się spotkać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej? a może potrzebuesz porady jak się uczesać itd? Ja widzę wielu mężczyzn, którzy po prostu nie wiedzą jak mają wyglądać.

Uwierz , włosy, uczesanie robi dużo.

dyskutowanie z Owsikiem nie ma większego celu, bo ona ma na wszystko jedną odpowiedz- jestem brzydki i nic mi nie pomoże. Chyba że sama się z nim umówisz. :mrgreen:

Nonsensem to jest pisanie takie jak Twoje, w którym twierdzisz, że wiesz lepiej ode mnie za co odpadałem co miały na myśli kobiety nie dając mi szansy i jak wyglądam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×