Skocz do zawartości
Nerwica.com

Słyszeliście o tym tajemniczym filmie?


Evia

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam szczerze, że wcześniej nigdy o nim nie słyszałam. Dopiero dziś przypadkowo natknęłam się na niego na yt, który mi go zaproponował...

 

[videoyoutube=UDSfMmwNU2w][/videoyoutube]

 

 

http://innemedium.pl/wiadomosc/zagadkowe-nagranie-podbija-internet-czym-jest-tajemniczy-film-polski

 

Jak myślicie jaki jest cel tego filmu? Genialny żart, dziwna reklama a może prawdziwy przekaz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam. Nawet widziałam kilka sekund (nie więcej, bo bałam się-jest naprawdę creepy :? ). Oglądałam też na yt kogoś kto wyjaśniał te wszystkie symbole w tym filmie i ten dźwięk itd.. Jak dla mnie coś w tym jest. Zważywszy na fakt, że osoba w tym filmie podobno ostrzegała przed zamachem w Paryżu :bezradny: A reszta w ogóle brzmi przerażająco (co niby nas czeka..), także lepiej głębiej w to nie wnikać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamach w Paryżu jest poszlaką ale może być również nadinterpretacją.

Rozkodowana została informacja "są 3 w roku", ktoś doszedł do wniosku, że w ciągu roku są 3 piątki trzynastego. 13 listopada był zamach, jednak co z pozostałymi piątkami?

Druga sprawa to dużo tam mowy o zarazie, strój przypomina ten, który nosili dawni medycy za panowania dżumy...

To chyba trochę nie pasuje do zamachów bombowych, chyba że to był tylko mała zapowiedź.

Ale czy dżihadyści są na tyle mądrzy? (no ale ten strój wygląda jak nikab, postać też wygląda mi na kobietę)

I dlaczego nagranie było nakręcone w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy dżihadyści są na tyle mądrzy? (no ale ten strój wygląda jak nikab, postać też wygląda mi na kobietę)

I dlaczego nagranie było nakręcone w Polsce?

 

Oni może nie są na tyle mądrzy, ale illuminati/masoni ..Kto wie? :? Może dżihadyści są tylko marionetkami. Źle się dzieje. Może to początek NWO. Też słyszałam takie teorie. Oczywiście nie chcę tutaj siać jakiejś paniki, ale uważam że trzeba otworzyć umysł na to, co się dzieje.

A dlaczego to było w Polsce, to jedna wielka zagadka :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beka w hui z tego jak się tym jarają, kto widział chociaż 2 czy tam 3 odcinki tego gównianego serialu SyFy '12 monkeys' to widział, że identyczna postać się tam przewijała przez kilka sek w wizji głównego bohatera, czy coś takiego, bo już nie pamiętam, ale przyznam, że jeśli to ma być promocja 2 sezonu tego serialu to straszny przerost formy bo to tylko mierne popłuczyny po wybitnym filmie Gilliama...ale pewnie się mylę i to Iluminaci, wróżbici, zamachowcy, huje muje dzikie wenże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również istnieje taka teoria, że jest to zwiastun nowego filmu lub tego serialu.

Tylko tu też mi Polska nie pasuje

 

Druga sprawa jest taka, że treść filmu zawiera groźby i zdjęcia zwłok.

Czy w takim przypadku nie powinna tego zbadać policja?

Może nagranie zostało już zbadane ale okazało się, że to faktycznie jakaś manipulacja marketingowa, która zostanie niedługo ujawniona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w Polsce nakręcono? Ano dlatego, że Polska jest Chrystusem narodów. Gimnazjaliści w tym siedzą, chodzą po jakichś ruderach, kręcą głupie filmy, dokładają do nich przekaz cyfrowy i śmieją się do rozpuku z tych, którzy to analizują.

 

buahahahaha ha

ha

 

to pewnie zrobili polscy nacjonalisci ktorzy chcą rozsiac w narodzie strach przed muzulmanami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział, że to w Polsce ta ściana, a nawet jakby, w Polsce jest dużo opuszczonych ruin, ludzie łażą, robią im zdjęcia i później się chwalą w necie, więc co to za problem dla producentów zrobić sobie tam reklamówkę, groźby lol, a co gróźb nie można sobie nakręcić w ramach marketingu, zwłoki to są wyłącznie z kadrów filmów albo ogólnie dostępnych materiałów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział, że to w Polsce ta ściana, a nawet jakby, w Polsce jest dużo opuszczonych ruin, ludzie łażą, robią im zdjęcia i później się chwalą w necie, więc co to za problem dla producentów zrobić sobie tam reklamówkę, groźby lol, a co gróźb nie można sobie nakręcić w ramach marketingu, zwłoki to są wyłącznie z kadrów filmów albo ogólnie dostępnych materiałów

 

Miejsce zostało odnalezione, na podstawie cegieł, rysunków na ścianie i widoku za oknem stwierdzono, że jest to opuszczony szpital psychiatryczny w Otwocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

groźby lol, a co gróźb nie można sobie nakręcić w ramach marketingu, zwłoki to są wyłącznie z kadrów filmów albo ogólnie dostępnych materiałów

 

czytasz ze zrozumieniem co piszę? :?

 

Jeśli ludzie zgłaszają na policję różnorakie anonimy to dlaczego nie miałby zostać zbadany ten anonim?

Jeśli chodzi o sprawę zdjęć zwłok to po pierwsze n ie od razu się okazało, że nie są prawdziwe, więc jeśli istniała możliwość popełnienia przestępstwa (istniała poszlaka, ze to seryjny morderca) to należałoby to zgłosić

Druga sprawa jest taka, że sama aluzja jest groźbą, więc podważenie prawdziwości zwłok wcale nie jest podważeniem groźby :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty myślisz w ogóle coś? Policja pewnie w parę minut miała info, że to akcja reklamowa, no chyba, że to była polska policja, wtedy pojechali do Otwocka, posiedzieli w radiowozie czekając na zboczeńca przebranego za ptaka, wypili piwo i wrócili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdolnych mamy gimnazjalistów

A pis chce zlikwidować gimnazja...

No cóż...

 

Przecież całe ich hordy siedzą na tych wszystkich karachanach i innych tapchanach. Włamują się tu i ówdzie, robią filmiki o papieżu itd.

 

A co to ma do rzeczy?

Nadal nie zmienia to faktu narzekactwa na tępą gimbazę i wychwalania starego systemu posiadającego samą śmietankę intelektualną

 

A Ty myślisz w ogóle coś? Policja pewnie w parę minut miała info, że to akcja reklamowa, no chyba, że to była polska policja, wtedy pojechali do Otwocka, posiedzieli w radiowozie czekając na zboczeńca przebranego za ptaka, wypili piwo i wrócili.

 

No tak, jakaś tam firemka, która nie miała rozgłosu przez ponad pół roku pofatygowała się poinformować wszystkie służby na świecie, że przeprowadzają akcję marketingową :lol:

Mało tego to przeszło to bez żadnego echa i wszystkie służby przymknęły na to oko :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie myślisz, wystarczy parę komórek gromadzących takie dane a reszta pozyskuje u nich informacje, a w ogóle to idź sobie jutro na policję i zgłoś to, a potem informuj nas o wynikach śledztwa, działaj, uratuj świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdolnych mamy gimnazjalistów

A pis chce zlikwidować gimnazja...

No cóż...

 

Przecież całe ich hordy siedzą na tych wszystkich karachanach i innych tapchanach. Włamują się tu i ówdzie, robią filmiki o papieżu itd.

 

A co to ma do rzeczy?

Nadal nie zmienia to faktu narzekactwa na tępą gimbazę i wychwalania starego systemu posiadającego samą śmietankę intelektualną

 

Ma do rzeczy to, że im się nudzi oraz posiadają wiedzę i środki, żeby robić takie "prorocze" filmy. Nie wiem gdzie tu widzisz narzekanie na gimnazjum i wychwalanie starego systemu. A gimnazja to bym zlikwidował wraz z gimnazjalistami. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został mi jeszcze jeden kondom, wielki, taki co to się kupuje na benzo puszczając oko do młodej zgrabnej aptekarki, zmieszczę się do niego cały, później schowam w tapczanie i przetrwam epidemię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×