Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Sigrun, Nie, to kapustne, więc smak bliższy powiedziałabym brukselki.

 

takie tam, To uradowałeś mnie Waćpan... :D

Znudziło mi się narzekanie, więc dziś tego robić nie będę. ;) Załuję tylko że leje, bo miałam ochotę na posnucie się. Trudno, mam swoje zajęcia w domku.

Ale fajne zadanie masz na dziś... :105:

 

Pragnę Wam donieść, że spokojnie znoszę dźwięki wydawane przez mojego syna, gitara elektryczna to jednak przyjazny dla ucha instrument. Jest dobrze.

Idę na sucho pogrzebać w aparacie, bo jutro zajęcia, a ja w polu z wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Jerzyka zjadłbym trochę piernika,

od Filipa - krztynę sernika,

a kosmostrada kawę niech zaparzy,

i miłe spotkanie wszystkich u Sigrun mi sie marzy...

 

...czyli disco forumo ;)

 

Sigrun, jasne, napisz co Cię interesuje :smile: A stres świąteczny? Nie przejmuj się, u mnie są dwa razy :smile:

 

kosmostrada, nam narzekać możesz, przecież Ci pomożemy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, wow ! :mrgreen:

 

Ciezko powiedziec...ogolnie lubie nowe smaki i eksperymenty w kuchni...uwielbiam gotowac i szukam nowych inspiracji. Kuchnia wschodu...czyli skupiasz sie na azjatyckiej, tak?

 

A stresik jest bo robimy u siebie...musi byc i pysznie i milo :)

Jak dwa razy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jerzy62, dziękuję. Może powinienem założyć zespół?...

 

Sigrun, od wschodniej granicy i dalej na wschód ;) Teraz jednak mam przygotować wykaz związany z bliżą nam geograficznie kuchnią wschodnią. Ogólnie rzecz ujmując, mam bzika na punkcie gotowania i jedzenia. A święta dwa razy - cześć rodziny jest prawosławna, część - katolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, kawa na niskie ciśnienie pomoże, ale tylko na chwilę.

Leków na hipotonię ortostatyczną też nie ma za bardzo, jedynie Gutron.

Jako niskociśnieniowiec mogę jedynie polecić picie dużo wody w ciągu dnia, używanie soli i aktywność fizyczną.

Po czasie jest lepiej i już się tak nie odczuwa spadków ciśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:papa::papa::papa: wrocilam z chokolady , dzis pilam piernikowa . :105:

Poszlam jeszcze w drodze powrotnej do Rosska bo mam dostac dzis albo jutro @ i chcialam dokupic sobie tampony i wszystko pieknie , wszystko ladnie , jak mnie sieklo przy kasie :shock::roll: zas nie wiedzialam gdzie jestem i lęk taki ze mialam juz rzucic te tampony na podloge i uciec.

No ale wystalam. Wyszlam i sobie wracalam chlipajac...

W domu zlapalam wkur..... i na zlosc nerwicy poszlam do Biedry w mysl zasady' o nie kuwa! nie bedziesz mna rzadzila!"No i tez nie bylo kolorowo, ale juz lepiej.

Jutro mamskierowanie do pracy odebrac a tu sie zyc nie da :roll::roll: zdegustowalam sie sama swoja glowa ! Cyrk na kolkach normalnie.

 

U mnie dzis poledwiczka wp w zielonym pieprzu jesli juz mowimy o jedzonku.

 

Kredki sobie wyjelam i bede maziala pozniej moja kolorowanke , ale wczesniej pocwicze ku endorfinkom.

A teraz mam rooibosa z miodem i wanilia.

 

i zrobilam sobie bransolete 12278756_916521241758711_5105935829543699980_n.jpg?oh=ccc6081f1b83230fa767737a25c149ab&oe=56EF310A&__gda__=1458494135_3bf1010189fd0425509780b5cbea1ec9 z miskiem .

 

Zosia_89, ja na spadki cisnienia pilam wlasnie duuuzo wody .Mialam tez ssac jakies tabletkiz cofeina i na chwile tez to pomagalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Pomaluj na taki niebieski, który będzie Ci pasował. Ja swoje kartki sama maluję.

Dobrze, że temperatura Ci nie rośnie, może rozejdzie się po kościach przeziębioniszcze.

 

Weszło mi w zatoki, ale to mogę odpluć i jechać dalej.

 

Czym pomalować? :shock: Papier pod kredę/węgiel musi mieć odpowiednią fakturę.

Swoją drogą, chwaliłam się, że napisali do mnie z fanklubu kostiumowego, że spokojnie powinnam dać radę tę zbroję sama wykonać? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis poledwiczka wp w zielonym pieprzu jesli juz mowimy o jedzonku.

 

Kredki sobie wyjelam i bede maziala pozniej moja kolorowanke , ale wczesniej pocwicze ku endorfinkom.

 

Właśnie, mieliście mnie pilnować, żebym ćwiczyła 10-20 min, a dzisiaj już się nie czuję źle :nono:

 

krewetki w cieście

:!::!::!::105::105::105:

 

takie tam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze się nie pochwaliłam, co w szkole. Dostałam czwórkę ze sprawdzianu pisanego 2 tyg. temu, na który się nie uczyłam :great:

 

Wczoraj natomiast wrodzona ciekawość w połączeniu z oszczędnością skłoniła mnie do wypicia wykonywanego na laborkach olejowego roztworu witamin, uwaga, do użytku zewnętrznego. Efekty były do przewidzenia i tak, jestem z siebie dumna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×