Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

owsik a nie zauważyłeś że dziewczyny robią z ciebie jaja boś łatwowierny jak książka bez liter?ocknij sie.

Chyba jednak jestem mało łatwowierny, bo jako jedyny nie dałem się nabrać na zagrywki kota. Ponieważ jak już pisałem wielokrotnie wiem jak działają kobiety jak podrywają. Gdyż przebywałem z facetami równie brzydkimi co ja, przeciętnymi i przystojnymi i różnice są tak oczywiste, że bardzo ciężko to pomylić. Ale w tedy miałem nadzieje, właśnie przez te farmazony które piszą ludzie, że ja też mam szanse, Dlatego dałem się nieraz nabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faceci nie są lepsi. Po prostu to jest część natury, że się liczy wygląd ja tego nie moralizuję. Jest mi zle, bo to ja jestem tym brzydkim. Bardzo mnie razi dyskryminacja rasowa religijna społeczna. Bo uważam, że po to powstała idea państwa żebyś my temu przeciw działali, ale na wygląd to my już nic nie poradzimy, co nie znaczy, że popieram dyskryminacje ze względu na urodę. A potrzebę bliskości mam wbudowaną w siebie chyba jak większość ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, a co sądzisz o ostatnich wydarzeniach, zalewie Europy nielegalnymi przybyszami pseudouchodźców?

Wiesz ogólnie mam lewicowe poglądy, bo właśnie przez to, że jestem brzydki wiem, że nie każdy ma szanse mieć równy start i wiele czynników decyduje za nas. W tym jednak przypadku jest mi bliżej chyba do konserwatystów. To znaczy uważam, że tych ludzie powinno się ściśle weryfikować i pozwolić osiedlić naprawdę nielicznym, którzy na serio chcą u nas zacząć życie od nowa. Jednak akcje w stylu pobij Syryjczyka nie pozwól z budować cerkwi bo niedouczonym ludziom kojarzy się z meczetem skrajnie mnie rażą.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydki mężczyzna nawet jak jest pewny siebie i tak będzie nie w typie dla kobiet. Brzydki mężczyzna, który wierzy, że spodoba się się kobiecie i tak okaże się z byt brzydki na randkę. Brzydki mężczyzna, który się pożali, że mu źle będzie odebrany jako frajer bez cienia zrozumienia od innych osób.

Kobiety, które mają dwójkę dzieci i chcą mieć kogoś i tak nie chcą brzydkich facetów, bo nie jest w ich typie .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno to chyba jednak nie to samo ty zawsze możesz coś zmienić ja nie wiem co bym musiał zrobić, żeby mój los się odmienił.brzydki zawsze przegrywa nawet jak się stara przystojny nie. Nieatrakcyjnemu zarzuca się, że to jego wina chociaż każdy dobrze wie, że to chodzi wygląd czyli czynnik zewnętrzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, to znajdz sobie brzydsza laske od ciebie i po problemie

Nawet dla dużo brzydszych kobiet od siebie też najczęściej jestem z byt nie w typie. Można powiedzieć, ze przekroczyłem pewną granicę bycie z byt nie pociągającym fizycznie by można było ją zaakceptować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś kolejny raz usłyszałam, że jestem ładną dziewczyną i że niczego mi nie brakuje ;)

 

Mam prawie 30 lat i nie miałam chłopaka nigdy.

 

Podwójne zaprzeczenie.hmmmm.

 

Może mam zły zestaw genów.

 

No cóż mam na temat takich komentarzy swoje zdanie swoje zdanie, ale go nie wyrażę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu dopowiadasz sobie ze przegrales zycie?

Bo z taką urodą nie mam już szans wygrać, a nie wyładnieję. Zawsze będę z byt brzydki dla kobiet na randkę choćby niewiem jak się starał. Dla mnie to jest przegrana życia i to całkowita.

 

ale nie widzisz tego ze uzalezniasz przegrana/wygrana od bycia w zwiazku? przeciez to strzal w stope

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu dopowiadasz sobie ze przegrales zycie?

Bo z taką urodą nie mam już szans wygrać, a nie wyładnieję. Zawsze będę z byt brzydki dla kobiet na randkę choćby niewiem jak się starał. Dla mnie to jest przegrana życia i to całkowita.

 

ale nie widzisz tego ze uzalezniasz przegrana/wygrana od bycia w zwiazku? przeciez to strzal w stope

Widzę, ale dla mnie to jest zbyt istotne. Bo jakoś to właśnie tylko brzydcy ludzie są wiecznie nie w typie. Dla mnie to jest przegrana życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×