Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

owsik, ja nie pije alkohlu za dużo bo to depresanty, zaklęte koło, kiedyś trochę tego było też na problemy.

abrakadabra xx, w sensie, że nie masz problemu z brzydotą bo nie jesteś brzydki?

czy, że nie masz problemu z brzydotą bo jesteś, ale się tym nie przejmujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki nick bo chciałem i w sumie będe dla kogoś AniołkiemStróżem..... a co do ciebie albo do tego "szamaka" z pierdołami typu gore.... wy naprawde macie nasrane chłopie tam gdzie ty widzisz horyzont ja zaczynam głębsze myślenie.... a teraz wypierdalaj

do ciebie bardziej by pasował nick "wilgotna anna 21" pod którym czatujesz na sex kamerki interia czateria.wtedy zobaczysz tyle penisów na tych kamerkach że oczami wyobrazni ustawiasz te penisy rzędem i wystarczy jedna kula z kałasznikowa i efekt domino za jednym strzałem i koty już mają wyżerkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, to zależy, wygląd jest mało ważny, mówię ci, ważniejsza jest psychika. Facet dobrze wyglądający może być mniej interesujący od brzydkiego. I to jest podstawa, jeżeli masz w miarę wygląd to masz wszystko, o ile głowa jest w porządku. Wyraz twarzy , mimika robią swoje. Największy brzydal potrafi zrobić wrażenie w porównaniu do przystojniaka, który nie wie jak operować swoją twarzą, zresztą tego nie musisz się uczyć sexappeal ma się w sobie i niczego nie trzeba udawać, to samo przychodzi. Niestety ja jego nie mam i czasem muszę wymuszać na sobie pewne emocje. Także psycha jest najważniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się z tym zgodzić. Miałem przystojnego nieśmiałego kolegę i ten człowiek miał normalne powodzenie to, że nie umiał tego wykorzystać to inna sprawa. Moi brzydcy koledzy łącznie ze mną mieli 0 powodzenie nawet jak byli bardzo pewni siebie. Ponieważ to wygląd się liczy i tylko o to chodzi. Sprawdziłem to wielokrotnie empirycznie. Ja za swoim wyglądem niemal przegrałem życie tak bardzo jestem nie na randkę tak bardzo się nie podobam. Raz nawet się za dziewczyną wstawiłem, którą zaczepiało dwóch kolesi jeden bardzo pijany drugi nie. Mógłby mi spokojnie dowalić, ale nawet on się zdziwił, że się na niego postawiłem. Myślisz, że dziewczyna mi podziękowała, nawet tyle nie zrobiła tylko oceniła wzrokiem moją urodę to była widać. Tak istotny jest wygląd. Brzydota to jest koszmar, bo skazuje na samotność na wieczne nieszczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, a ja ci mówię, że brzydsi ode mnie kolesie wyrywali lepsze laski. Choć w pierwszej kolejności łasiły się do mnie i do przystojniejszych. Kiedy wzięła górę na de mną moja nie śmiałość pałeczkę przejmowali brzydale, i ja często się zastanawiałem o co tu kurva chodzi. Choć nie powiem, też miałem swoje chwile...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik,

To masz dobrze przepaść między brzydkim, a przeciętnym jest dużo większa niż między brzydkim,a przystojnym. To znaczy, że różnica między jakością życia wynikająca z brzydoty jest większa między przeciętnym, a brzydkim niż przeciętnym , a przystojnym.

 

dokładnie, tak jest chyba, to tak jak z kimś bardzo zamożnym, średnio zamożnym i kimś żyjącym w nędzy.

bardzo zamożny nie jest statystycznie szczęśliwszy niż ten średnio zamożny, ale między średnio zamożnym. a kimś żyjącym w nędzy jest przepaść pod względem komfortu życia.

 

no ale psychotropka mówiła, że jesteś przeciętny z wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka napisała, że nie odpowiadam jej też przez wzrost czyli element wyglądu. Wiecznie odpadam przez wygląd zawsze jest jakieś ale, abrakadabra xx ty chyba nie wiesz co ty piszesz. Ja jestem brzydki wiecznie przez to przegrywam nie ma oczarowania u brzydkich, bo jestem nie w typie odpadam za sam wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×