Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Xanax to okrutny lek !

 

Lecze sie na nerwice, dostalem lexapro (to juz moj 3 raz z tym lekiem w przeciagu ostatnich 7 lat) + przez pierwsze 4 tygodnie xanax 0,25 - 0,5mg na dzien. Pierwsze 2 tygodnie na dawce 0,25mg bylo super, totalna blogosc, brak problemow, etc. Po 2 tyg dawke zwiekszylem do 2x 0,25mg, po 4 tygodniach odstawilem i tu pojawily sie problemy. Po 3 dniach powrocily ataki paniki, mgla w glowie, problemy z koncentracja, deprecha, etc. W sumie takie male dawki bralem, a efekty odstawienia sa dosc uciazliwe.

 

Po jakimczesie wszystko powinno wrocic do normy ? Ogolnie zawsze samo lexapro mi pomagalo, tym razem ataki paniki byly tak potworne, ze musialem xanax dodac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazne jest w the jaki sposob odstawiales xan. Jesli zrobiles to tak nagle to nie dziwota ze tak sie stalo. Przez kilka dni trzeba bylo brac jeszcze 0,25 zanim calkiem odstawisz. Ja tak zrobilam i sie udalo. Nie biore od 9dni.

Trzymam kciuki, nie poddawaj sie!

 

Ile brales i jak dlugo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego ta cała banda naukowców nie wymyśli leków o mocy alprazolamu,clonazepamu na lęki bez rosnącej tolerancji.Przez kurwa działanie antylękowe ssri/tlpd jest bardzo słabe,ma sie prędzej wszystko w dupie nic się nie robi,a na lęki słabizna.Czy do końca życia będe musiał wpieprzac benzo?

Jestem ciekaw jeszcze tej całej pregabaliny bo cena teraz spadła ale wątpie żeby dawala taki luz i pewność siebie jak 2mg xanaxu czy 4mg clona. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego ta cała banda naukowców nie wymyśli leków o mocy alprazolamu,clonazepamu na lęki bez rosnącej tolerancji.Przez /cenzura/ działanie antylękowe ssri/tlpd jest bardzo słabe,ma sie prędzej wszystko w dupie nic się nie robi,a na lęki słabizna.Czy do końca życia będe musiał wpieprzac benzo?

Jestem ciekaw jeszcze tej całej pregabaliny bo cena teraz spadła ale wątpie żeby dawala taki luz i pewność siebie jak 2mg xanaxu czy 4mg clona. :cry:

 

Widzisz, ja na benzo mam mega wyjebane na wszystko. Zero smutkow, zero zmartwien, zero ambicji, totalny relax i chillout.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christina, Poczytaj sobie,teraz cena spadła z 300zl do 100zl na miesiąc kuracji dawkami 2X150mg chociaż ja bym walił max 600mg.Ona nie działa jak benzo,mechanizm działania jest zupełnie inny,podobno nie uzależnia jak benzo i tolerancja nie rośnie na dawkę.Niedługo będe testował ten lek.

 

-- 21 lis 2015, 17:42 --

 

Peter007, No ja tak samo,benzo moim zdaniem to najsilniejsze leki przeciwlękowe,żadne ssri nawet silna paroksetyna nie da takich efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pregabalina? hmm nie znam

 

To sobie obczaj na necie i nie zaśmiecaj forum.

 

Czego ta cała banda naukowców nie wymyśli leków o mocy alprazolamu,clonazepamu na lęki bez rosnącej tolerancji.

 

Nie dopuszcza do tego, bo wtedy wszyscy by to łykali. Władza dopuszcza jedynie te używki, których stosowanie jest obarczone negatywnymi konsekwencjami. Najlepszym przykładem jest alkohol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czego ta cała banda naukowców nie wymyśli leków o mocy alprazolamu,clonazepamu na lęki bez rosnącej tolerancji.

 

Nie dopuszcza do tego, bo wtedy wszyscy by to łykali. Władza dopuszcza jedynie te używki, których stosowanie jest obarczone negatywnymi konsekwencjami. Najlepszym przykładem jest alkohol.

 

LOL. Tolerancja = $$$$. Firmy farmaceutyczne nastawione sa na mega zysk. Jak zapodajesz 10mg Xanaxu / dzien, to dla nich idealna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę inaczej. To jest polityka społeczna, dbałość o porządek publiczny, o prawidłowe funkcjonowanie jednostki w życiu rodzinnym i zawodowym. Stosowanie alkoholu jest ograniczone negatywnymi konsekwencjami w postaci kaca, który jest naturalnym straszakiem przed nadużywaniem tej substancji. Władza niechętnie dopuściłaby substancje wyskokowa, którą można byłoby używać bezkarnie, bez hamulca w postaci nieprzyjemnego zjazdu, ponieważ wtedy jej używanie w skali makro szybko wymknęłoby się spod kontroli, a skutki społeczne byłyby trudne do wyobrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czego ta cała banda naukowców nie wymyśli leków o mocy alprazolamu,clonazepamu na lęki bez rosnącej tolerancji.

 

Nie dopuszcza do tego, bo wtedy wszyscy by to łykali. Władza dopuszcza jedynie te używki, których stosowanie jest obarczone negatywnymi konsekwencjami. Najlepszym przykładem jest alkohol.

 

LOL. Tolerancja = $$$$. Firmy farmaceutyczne nastawione sa na mega zysk. Jak zapodajesz 10mg Xanaxu / dzien, to dla nich idealna opcja.

 

A jeżeli ktoś przekroczy 10mg Xanaxu dziennie? Tolerancja rośnie... Co poniektórzy zapłacili by za lek działający, jak benzo, gdzie tolerancja nie rośnie i niech to będzie nawet kwota odpowiadająca 10mg dziennie Xanaxu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę inaczej. To jest polityka społeczna, dbałość o porządek publiczny, o prawidłowe funkcjonowanie jednostki w życiu rodzinnym i zawodowym. Stosowanie alkoholu jest ograniczone negatywnymi konsekwencjami w postaci kaca, który jest naturalnym straszakiem przed nadużywaniem tej substancji. Władza niechętnie dopuściłaby substancje wyskokowa, którą można byłoby używać bezkarnie, bez hamulca w postaci nieprzyjemnego zjazdu, ponieważ wtedy jej używanie w skali makro szybko wymknęłoby się spod kontroli, a skutki społeczne byłyby trudne do wyobrażenia.

Bzdury. Dlaczego nie zalegalizują amfy, koksu, mefa czy innych dragów? Są negatywne konsekwencje, a byłby zysk. Nie tędy droga. Po prostu niektóre związki mimo dodania np atomu wodoru zachowają się zupełnie inaczej niż cała większość. W sensie, że cząsteczka albo stanie się kompletnie inna, albo w ogóle nietrwała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bralk ktos z forumowiczow Xanax SR ? Ja mam przepisany XANAX SR 2mg, wczesniej mialem zwykly xanax 0,5mg i dzialala odrazu i mega. Xnax sr jest o przedluzonym dzialaniu i czuje jakby on wogole nie dzialal. Jakies inne opinie ?

 

 

Brałem Zomiren SR 1 mg. Rozkręca się powoli, gdzieś tak po 2 godzinach lekko zaczyna działać. 1 mg uczuwałem jak 0,5 zwykły. Generalnie powiedziałbym że dla stosujących doraźnie wersja o przedłużonym działaniu nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alprazolam... Mam Alprox 0,5 mg opakowanie. Używałem go głównie w celach rekreacyjnych. 1 mg alprazolamu + 5 piw = prawie zgon. Mocno podwyższa działanie alkoholu, trzeba uważać. Poza tym samemu działa super relaksująco, jest mega chill. Takie 2-3 tableteczki i jestem super rozluźniony, wtedy czuję się zajebiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×