Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ahojko na wieczór!

 

Iiii odpisując na dzisiejsze

 

W Kielcach poszedłem na geografię, ale od drugiego roku miałem specjalizację turystyka, a na magisterkę poszedłem do Warszawy na geografię turyzmu.

Brzmi strasznie nudno ^^ Czy tak było? :)

Aurora88, no tylko są zawody, w których bez studiów nie masz szans na pracę

Jasne, taki jak Twój - na pewno. Ja żeby pracować z autystami niby powinnam być pedagogiem specjalnym, żeby pracowac w przedszkolu potrzebna jest pedagogika przedszkolna, czyli co placówka to uprawnienie, ale pracując w Fundacji jako terapeuta w sumie nie muszę mieć nic :mrgreen:

Pracując jako grafik, muszę mieć umiejętności.

Programiści tak samo.

I też byłam osobą która niemal nic się nie uczyła, a wskakiwały same piątki, stypendia itp. Studia to była jedyna dziedzina w moim życiu, w której sobie radziłam jak mistrz. I dlatego zachorowałam po ich ukończeniu. :yeah:

 

Ja to mam czym zaimponować drugoklasistom

Ja dotychczas imponowałam dzieciom:

* przekłutą brwią (mogli ze mną pogadać jak się robi piercing, ile kosztuje i czy boli)

* umiejętnością rysowania smoków :great:

* znajomością gier komputerowych

* znajomością serialu Violetta

* składaniem żabek origami

Składanie samolotów niestety się nie opłaciło, bo trafiałam na mistrza papierowych samolotów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kielcach poszedłem na geografię, ale od drugiego roku miałem specjalizację turystyka, a na magisterkę poszedłem do Warszawy na geografię turyzmu.

Brzmi strasznie nudno ^^ Czy tak było? :)

 

Mnie to ciekawiło, więc nudno nie było :D To znaczy - jeśli chodzi o przedmioty turystyczne... Bo w Kielcach, na geografii, niektóre przedmioty były nudne i nieciekawe zupełnie, typu geomorfologia czy geologia, meteorologia.... ;P A najgorsze: Globalne problemy geografii fizycznej

 

Ja dotychczas imponowałam dzieciom:

(...)

* znajomością gier komputerowych

 

A jakie znasz gry? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Violettę oglądałam bo cała klasa oglądała jak byłam na praktykach i mnie wypytywała o ocenę poszczególnych bohaterów ;) jak przystało na głupi serial, cholernie mnie wciągnęło :mrgreen:

 

jetodik, o, i już masz cała ekipę chętną do udzielania rad! :)

 

filip133, kurczę, akurat chłopiec podopieczny grał w domu w GTA więc w tym mu imponowałam, no bo znam dobrze tę grę. A tak wymienić to trudno O_o' Sama nie gram, ale wychowywałam się wśród facetów.

 

Sigrun, ahoj 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam zazwyczaj w Football Manager albo Civilization IV, to tak odnośnie tematu gier... ;P Czasem, ale rzadko, Tropico 3 albo Victoria 2. Scenariusz ToR przeszedłem kiedyś Jedi, zacząłem jeszcze żołnierzem grać (wybacz Cyklopka, ale nie pamiętam już dokładnie jakie klasy tam są), ale jakoś mi się znudziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro o grach, to ja sama grałam oczywiście w Heroesy (i kocham), a te wszystkie GTA, Fallouty, Diablo to oglądałam jak kuzyn przechodzi. Ja lubiłam klimaty fantasy - Baldur's Gate, Neverwinter Nights. To kiedyś. A ostatnio to grałam np. w Limbo, w Ori and the Blind Forest i zakochałam się w... Child of Light. Z którego mam nick i avatar, tak swoją drogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes III też mam, ale dawno nie grałem... :P Jakiś czas temu grałem w Neverwinter, to online, ale się wkurzyłem jak po patchu zwiększyli limit do 70 lvl i ten cały ekwipunek na który wydawałem tyle diamentów i kasy był już za słaby.... xD I przestałem grać, bo stwierdziłem, jak dużo osób na forum o grze, że się dziadzi ta gra. Baldur's Gate 2 też mam, ale nie mogę sobie z tym poradzić, kiepsko mi idzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×