Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bydgoszcz] Bydgoszcz i okolice


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

za tydzień mam pierwszą wizyte u psychiatry, obiawiam się, że źle mnie zdiagnozuje i będzie namawiać na leki przy czym jeszcze przepisze mi nieodpowiednie dla mnie :D nie chcę brać leków.. lekarz do którego idę do dr. Chimiak.. jakieś opinie :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam. Dlaczego leków nie chcesz brać?

Co do obaw - również się stresowałem przed pierwszą wizytą, okazało się, że niepotrzebnie. Myślę, że i w Twoim wypadku tak będzie (sądzę, że lekarz dołoży starań, aby tak było). Napisz jak na wizycie było :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno napiszę jak było.. nie chcę bo nie czuje potrzeby.. (chyba) :P mam pytanie, które nurtuje mnie od kilku dni.. czy przy DD/nerwicy można pozbawić się uczuć/emocji ? Nie tak do końca.. bo czuję miłość do synka, do mamy, do chłopaka.. ale to "uczucie" jest bardziej słowem niż emocją..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, które nurtuje mnie od kilku dni.. czy przy DD/nerwicy można pozbawić się uczuć/emocji ? Nie tak do końca.. bo czuję miłość do synka, do mamy, do chłopaka.. ale to "uczucie" jest bardziej słowem niż emocją..

 

Myślę, że to jest możliwe w sytuacji, gdy nerwicy towarzyszy depresja. Często w przebiegu nerwicy pojawia się depresja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×