Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

I niech wam nie przychodzą do głowy głupie myśli o rzuceniu terapii ;)

 

chmurka66, leki jakieś zażywasz?

 

narazie musze sie tam odnaleść

 

tak. biore leki, właśnie dzisiaj mi troche zmieniła

asertin 100

convulec 450

kwetaplex 75

histigen 24

tak mam od dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmurka66, to chyba całkiem sporo (ale nadmienić muszę, że się nie znam; sam mam mniej pozycji, ale nie umiem odnosić jednego do drugiego). Śmiem zapytać jaką diagnozę masz?

 

Purpurowy, zawsze możesz liczyć na nas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Wszystkim :********

Ja dzis bylam na poczcie wyslac l4 do UP w poniedzialek jade odebrac skierowanie .Bylam tez w aptece i w BIedronce , nie powiem zeby moje samopoczucie bylo dobre no ale coz wymagac.

W kazdym razie na dzis pozalatwialam wszystko .

Zjadlam niedawno rosol oraz na drugie kawalek wolowego ktory w nim plywal a teraz slucham muzyki i pale sobie w kominku zapachowym ---zapach --- ciacho dyniowe.Trzeba na wszelkie sposoby sprawac sobie roznorakie przyjemnosci :105:

 

Jerzyku histigen to to samo tez betahistina tylko ze to wersja najdrozsza leku.Ja kupuje wersje vestibo bo kosztuje 16 zl w mojej aptece.

mirunia, kosmostrada hey Kochane moje :********** co porabiac bedziecie po powrocie z pracy???

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie to ścierwo całkiem wyleczyc?

Ponoć, ale ja się nie znam, więc nie potrafię kategorycznie stwierdzić. Terapeuta Ci pewnie dużo lepiej odpowie.

 

Zdarza wam się być niezdyscyplinowanymi pacjentami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmurka66, nie , ja w ogole na lekach nie jestem.W czasie pierwszego epizodu bralam rok betabloker na serce i hydroxizine i chodzilam na terapie a po terapii poszlam do pracy.Pozniej te wszytskie lata czulam sie dobrze , nie mialam jakichs wielkch nawrotow , czasami mialam nerwowy czas to sie ziolowymi wpsomagalam i starczalo. Teraz drugi epizod mam ciezszy bo polaczony z depresja i chorobami wspoistniejacymi , blednik , kregoslup w zlym stanie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne dobry wieczór!

 

Jakoś bardziej rześko się tu dziś zrobiło, a myślałam, że ucieknę ze Spamowej, gdzie pieprz rośnie... ;)

 

Siedzę pod kołdrą, bo na dworzu wietrzycho, zimnica i ulewa. W zasadzie gorzej by było tylko gdyby gradem waliło po twarzy. Miałam jechać odebrać marynarkę z czyszczenia, ale nie wiem, czy się zdobędę na ten heroiczny krok.

 

chmurka66, Ja mam w papierach od lekarza wpisane - depresja- remisja. Więc z góry jest założenie nawrotów ( a może tylko u mnie) . Z tego co wiem, zależy od przyczyny depresji i cech osobniczych.

 

Purpurowy, Ostatnio tak łagodnie i dobrze brzmisz i te różne koniki w avku... Teraz ta terapia. Bardzo to wszystko optymistycznie rokuje.

 

mirunia - odezwij się jeszcze dziś Kochana, bo wpadłaś na chwilę z dobrą energią i się nie nacieszyłam... :D

 

Cyklopka - jak Twój dzień dzisiaj, jak przeziębienie... dzień bez Twojego wpisu, to dzień stracony. ;) Pisz proszę.

 

platek rozy, Kochana, na taki Twój post właśnie czekaliśmy, jest nasza walcząca Plateczkowa! :D

 

takie tam, z reguły jestem grzeczną pacjentką, ale nie byłabym sobą, gdybym nie robiła pewnych rzeczy po swojemu. A Ty jak, zawsze posłuszny? ;)

 

JERZY62, Też coś dziś lepiej brzmisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mialam taka sama chec ucieczki jak i Ty :D:P

 

Ja zawsze walcze w koncu , bo miewam i zle dni i mysli i wtedy mi sie nie chce starac bo trace z oczu nadzieje.

Ale oczy trza pomalowac ( zawsze je maluje bo to taki moj wyznacznik ze jeszcze mi zalezy) cyc wypiac i isc z tymi lękusami w Krakow. No bo co tu innego poczac?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×