Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka co do jakiś sporadycznych wyprysków to jestem przekonany, że to pomoże co mi radziłaś. Niestety trądzik różowaty czyli nad aktywność naczynek na twarzy, rumień nie zniknie, bo to jest nie wyleczalne. Chociaż dieta jest wskazana w przypadku tego typu schorzenia. Nie wiem czy mam racje, ale wydaje mi się, że w moim przypadku dużo na plus dała, by mi operacja plastyczna nosa i uszów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dieta wpływa na metabolizm, metabolizm na hormony, hormony na wszystko, dlatego warto spróbować.

Wielu lekarzy jest mentalnie w latach 70-tych, gdzie piramida zdrowego żywienia stała na pełnym ziarnie i niskotłuszczowym nabiale, jajkami to dzieci straszono, a podłoże wielu chorób nie było znane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cykopka, czy kto tam się pytał, Owsik nie jest brzydki w sensie, że obrzydliwy, bo pytałem się koleżanek, którego widziały, jedna powiedziała nawet, że sympatyczny jak postać z kreskówki, ale nie pociągający, nie ma widocznie tych męskich cech twarzy, które pociągają kobiety.

 

Widuje się brzydkich, którzy pociągają kobiety, to oni widocznie mają te męskie cechy wyglądu, których nie ma Owsik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsik a pytałem się szczegółowo to właśnie była mowa o dolnej szczęce cofniętej i pewnie dlatego skojarzyłeś się im ze smerfem bo oni też nie mieli dolnej szczęki zarysowanej, tak poza tym to pewnie nie jest źle.

są ćwiczenia na szczękę więm, że bokserzy takie robią niektórzy, tzn, na mięśnie szczęki, choć pewnie jakbyś teścika trochę wbił to by nie zaszkodziło, ale nie namawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik i inni. Co do tej dolnej szczęki to pomógłby mi normalny zarost, ale coś nie chce mi rosnąc, chociaż testosteron mam na normalnym poziomie. Może ktoś zna jakieś realnie działające sposoby na porost brody? Myślałem też o kwasie hialuronowym co prawda zastrzyki z tego kwasu nie zwiększają brody, ale powodują wymodelowanie jej, a to optycznie sprawia wrażenie bardziej wysuniętej szczęki. Niestety kwas po 2 latach się całkowicie wchłania i zabieg trzeba powtórzyć. Na implanty mnie nie stać,a to było by trwałe i najskuteczniejsze rozwiązanie. Jeżeli chodzi o nos to sporo dziewczyn mi mówiło, że moja nieatrakcyjność jest spowodowana brzydkim nosem czasami dodawały też, że i uszy mnie trochę szpecą. Nawet z tym nosem byłem na konsultacji u chirurg plastycznej i ona przyznała, że operacja plastyczna nosa bardzo by odmieniła moją twarz, ale niestety nie stać mnie na tego typu operacje i w dodatku ta konkretna osoba nie podjęła by się tego zabiegu ze względu na moje chore oczy. Muszę Ci powiedzieć, że nigdy nikt mnie nie przezywał od smerfa dlatego byłem zaskoczony tym określeniem ze strony tych dziewczyn. Już w dorosłym życiu czasami i to obcy ludzie przezywali mnie Harry Potter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety próby zapuszczenia fajnego zarostu nic nie pomogły. Dlaczego tylko w bajkach brzydcy ludzie ładnieją w dorosłym życiu. Czemu ja muszę być brzydki dlaczego mnie to spotkało? Czemu muszę być tak bardzo przez wygląd skreślany, gdy tylko chcę się umówić na randkę nagle okazuje się , że mój wygląd przeszkadza. Życie brzydkiego faceta jest bardzo niskiej jakości, nie ma szans na randki szczególnie z kobietą, która by nam odpowiadała. Mam naprawdę słaby wzrok i śmiało mogę napisać, że brzydota jest nawet bardziej uciążliwa. Ponieważ jest nie do przeskoczenia, gdy się nie ma ,,milionów". :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety próby zapuszczenia fajnego zarostu nic nie pomogły. Dlaczego tylko w bajkach brzydcy ludzie ładnieją w dorosłym życiu. Czemu ja muszę być brzydki dlaczego mnie to spotkało? Czemu muszę być tak bardzo przez wygląd skreślany, gdy tylko chcę się umówić na randkę nagle okazuje się , że mój wygląd przeszkadza. Życie brzydkiego faceta jest bardzo niskiej jakości, nie ma szans na randki szczególnie z kobietą, która by nam odpowiadała. Mam naprawdę słaby wzrok i śmiało mogę napisać, że brzydota jest nawet bardziej uciążliwa. Ponieważ jest nie do przeskoczenia, gdy się nie ma ,,milionów". :(

a czemu żydowskie kobiety i dzieci były bezapelacyjnie mordowane na miejscu?przecież nic nie zawinily.zostały zamordowane za samo pochodzenie.no czemu tak było?a teraz nas czeka to samo bo nie zgadzamy sie z pojebanym islamem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety próby zapuszczenia fajnego zarostu nic nie pomogły. Dlaczego tylko w bajkach brzydcy ludzie ładnieją w dorosłym życiu. Czemu ja muszę być brzydki dlaczego mnie to spotkało? Czemu muszę być tak bardzo przez wygląd skreślany, gdy tylko chcę się umówić na randkę nagle okazuje się , że mój wygląd przeszkadza. Życie brzydkiego faceta jest bardzo niskiej jakości, nie ma szans na randki szczególnie z kobietą, która by nam odpowiadała. Mam naprawdę słaby wzrok i śmiało mogę napisać, że brzydota jest nawet bardziej uciążliwa. Ponieważ jest nie do przeskoczenia, gdy się nie ma ,,milionów". :(

a czemu żydowskie kobiety i dzieci były bezapelacyjnie mordowane na miejscu?przecież nic nie zawinily.zostały zamordowane za samo pochodzenie.no czemu tak było?a teraz nas czeka to samo bo nie zgadzamy sie z pojebanym islamem?

Skończ już z tym mordowaniem i mordowaniem, bo tylko piszesz o flakach, śmierci i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, może się na mnie obrazisz za to co teraz napiszę, ale skoro jesteś brzydki (tak jak piszesz) i kobiety odrzucają Cię ze względu na Twój wygląd, to nie lepiej się z tym pogodzić i darować sobie sprawy damsko-męskie? Ja na przykład się z tym pogodziłem i już nikogo nie szukam i powiem Ci że jest mi dużo lżej niż wtedy kiedy szukałem i na każdym kroku byłem odrzucany ze względu na wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, może się na mnie obrazisz za to co teraz napiszę, ale skoro jesteś brzydki (tak jak piszesz) i kobiety odrzucają Cię ze względu na Twój wygląd, to nie lepiej się z tym pogodzić i darować sobie sprawy damsko-męskie? Ja na przykład się z tym pogodziłem i już nikogo nie szukam i powiem Ci że jest mi dużo lżej niż wtedy kiedy szukałem i na każdym kroku byłem odrzucany ze względu na wygląd.

Nie obrażę, nie napisałeś nic złego. Problem w tym, że nie potrafię się z tym pogodzić i nie chodzi mi o popęd czy idealizowanie związku, ale naprawdę potrzebuję normalnych randek,a potem partnerstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażę, nie napisałeś nic złego. Problem w tym, że nie potrafię się z tym pogodzić i nie chodzi mi o popęd czy idealizowanie związku, ale naprawdę potrzebuję normalnych randek,a potem partnerstwa.

Rozumiem. Chodzi Ci o pewien rodzaj bliskości z kobietą, a nie tylko zaspokojenie potrzeby kontaktu z innymi ludźmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażę, nie napisałeś nic złego. Problem w tym, że nie potrafię się z tym pogodzić i nie chodzi mi o popęd czy idealizowanie związku, ale naprawdę potrzebuję normalnych randek,a potem partnerstwa.

Rozumiem. Chodzi Ci o pewien rodzaj bliskości z kobietą, a nie tylko zaspokojenie potrzeby kontaktu z innymi ludźmi?

Konkretnie chodzi o potrzebę bliskości z kobietami, ale na zasadzie partnerstwa nie koleżeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie chodzi o potrzebę bliskości z kobietami, ale na zasadzie partnerstwa nie koleżeństwa.

Rozumiem. Powiem Ci że jesteś w bardzo ciężkiej sytuacji. To trochę jak byś próbował prześcignąć TiRa na autostradzie jadąc rowerem. Z jednej strony wiesz że nie masz szans, a z drugiej cały czas próbujesz. Te próby sprawiają że jesteś coraz bardziej zmęczony, ale dalej próbujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, poczytaj sobie dział z tego, albo innego forum Problemy w związkach, może to się okaże jakąś odtrutką, na Twoje potrzeby. Piszę poważnie.

Rozumiem, ale obawiam się, że to miało by sens, gdyby związek był dla mnie w miarę osiągalny, a nie tak jak teraz, gdzie opadam bardzo często przez brak urody.

 

Próbowałem już wielu rzeczy szukanie alternatyw, dowartościowywanie się po przez podkreślanie sobie samemu swoich mocnych stron, ale to nic nie daje. Ten brak randek przez to jak brzydki jestem, gdzieś zawsze wypływa. To powoduje, że czuję się gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×