Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba tylko na tym forum w jednej chwili temat o fetyszach, śmierdzących stopach i miłości do zwierząt... :shock::D

 

Farbki odebrałam, ale piękne, szkoda że nie miałam kasy na więcej. A jakie nazwy - np. napar z herbaty, stary papier, wyblakły dżins... :105:

Miałam zjeść po bożemu obiad, ale zżarłam po drodze drożdżówkę. :hide:

Piję kawę i zaraz zbieram się na zajęcia.

 

khaleesi, mity z tym wychodzeniem o piątej. Kwestia wychowania, kiedy ja śpię, mój pies też śpi. A czasami skubańcowi z rana się wstawać nie chce i zostaje w łóżku, jak dzwoni budzik... 8)

A szczurki są bardzo si.

 

chmurka66, Mam nadzieję, że tu się czujesz bezpiecznie, choć zagadać Cię, trochę wyciągnąć z dołu nam się nie udaje.

 

acherontia-styx, człowiek sobie spokojnie wyląduje na kardiologii, a tam go pasami przywiążą? :shock:;)

 

platek rozy, Bardzo się zasmuciłam tym, że się poddałaś. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no jak o 3 w nocy się zacznie pakować i stwierdzi, że idzie do domu, odmawia przyjmowania leków, jest nielogiczny, twierdzi, że on w życiu na serce nie chorował (2 doba po zawale) i nie choruje to niestety :bezradny: dłuugo dostawał szansę, bo zaczął szaleć w nocy a w pasach wylądował późnym popołudniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę, już myślałam, że ja tu piszę najgłupsze posty o higienie osobistej.

 

Okropny dzień w pracy, nie wiedziałam jak im kazać zamknąć mordy bez uciekania się do wulgaryzmów. Mam w domu dwa breloki z alarmem w razie napadu, jeden kot, jeden zwykły, jak sk#^&/$/nom puszczę, to im się, k#^&@ odechce.

 

Kaloryfery letnie, ale banda kretynek z klimakterium musi robić przeciągi. Dobrze, że mam w szafce kamizelę puchówkę.

 

Flirt lvl 0; koleżeństwo lvl 1. :( Tylko praca i praca :(

 

Jak wrócę od pani, to skończę jeden wywiad i napiszę temu zdechłemu wydawnictwu, że nie będę poświęcać wszystkich wolnych wieczorów, których mam 1-2 w tygodniu, na coś, co mi nie sprawia przyjemności. To nie to samo co recenzje, gdzie piszę o swoich spostrzeżeniach, do wywiadu trzeba się przygotować i to już jest kilkuetapowa praca z terminem. Ich serwis ma mniej lajków od tego, dla którego pisałam do tej pory, namęczę się za darmo, Żodyn nie przeczyta.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, mity z tym wychodzeniem o piątej.
Pewnie, że mity, mojego psa to trzeba na siłę ciągnąć nieraz, aby raczył wyjść i się wypróżnić, skubany potrafi przespać i 14 godzin bez wychodzenia na pole.:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, mity z tym wychodzeniem o piątej. Kwestia wychowania, kiedy ja śpię, mój pies też śpi.

 

Dokladnie...ale nasz na dzwiek budzika wstaja na rowne nogi...zawsze :mrgreen:

 

A szczurki rzeczywiscie madre stworzonka. Pamietam jak kiedys do knajpki (Proxima sie nazywala...praktycznie na rogu rynku i grockiej... Moze kojarzysz khaleesi, ) gdzie bylam stalym bywalcem przychodzil hosc zawsze ze szczurkiem na ramieniu :mrgreen:

 

khaleesi, mity z tym wychodzeniem o piątej.
Pewnie, że mity, mojego psa to trzeba na siłę ciągnąć nieraz, aby raczył wyjść i się wypróżnić, skubany potrafi przespać i 14 godzin bez wychodzenia na pole.:]

 

Ty tez z Krakowa ?... Bo wychodzisz na pole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, nie poddalam sie ale co mam na rzesach stawac jak pracy od pani K i Klubu nie bedzie???? Teraz musze znow o siebie zadbac , stanac znow na nogi i szukac pracy sama. To jest poddanie wg Ciebie? bo wg mnie przestanie liczenia na Pania K i klub aktywizacji.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, liczenie na to ze ktos Ci zalatwi prace

..ok. Ale to piwinno byc w drugiej kolejnosci. Przede wszystkim sama musisz probowac.jak to mowia - umiesz liczyc... Licz na siebie" jesli chcesz znalezc prace to musisz szukac pimoimo zapewnien pani K. Bo sama widzisz jak to wyglada. A co do skierowania...nie usprawiedliwiam jej...ale byc mize rzeczywiscie je wyslala...a niestety w urzedach...a tym batdziej w gupie maja bajzel ;)

 

Pisalas kiedys o pracy w sklepie...ze bys chciala, ale ze czesto argumentem na nie jest Twoje wyksztalcenie. Wiec moze skladajac cv fo sklepu nie pisz ze masz skonczone studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmostrada ciężko mnie z dołu wyciągnąć

licze sobie na plus ze zadzwoniłam z pytaniem o prace i dzisiaj przyjęłam pracownika GOPS

Płatek róży już dawno nauczyłam sie liczyć tylko na siebie

 

a co do szczórów to kiedyś miałam niebieskie i je uwielbiam , przynajmniej myszy w domu nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, liczenie na to ze ktos Ci zalatwi prace

..ok. Ale to piwinno byc w drugiej kolejnosci. Przede wszystkim sama musisz probowac.jak to mowia - umiesz liczyc... Licz na siebie"

Dokładnie. A Kama Ty liczysz na pomoc urzedu pracy? Przecież to urząd rozpaczy :? jezdzisz na wąwozową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, nie mogla go wyslac w tamtym tygodniu bo jej nie bylo , miala caly tydzien urlop a wpiera mi perfidnie juz nie 1 raz ze cos zalatwila... Dzis mialam byc w pracy a widzisz gdzie jestem . W czarnej dupie poki co.

 

khaleesi, mysle ze Ci co czytaja na biezaco to wiedza o co mi chodzi. A nerwy swoja droga tez mam ale kto by nie mial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, nie na UP tylko chodze na zajecia do Klubu aktywizacji zawodowej i prace mialam nagrana (praca ze wspolpracy z UP wiec o d nich musze miec papiery) bo bylam na rozmowie dwa tygodnie temu , zostalam przyjeta tylko ze mialam dostac skierowanie z klubu aktywizacji wlasnie do UP , oni mieli podbic i z tym do pracy. Niestety pani z Klubu mi to skierowanie daje juz dwa tygodnie i klamie ze je wyslala a nadal go w UP nie maja.Idzie to poczta wewnetrzna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×