Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, to ja jestem wyzsza ----170 :mhm:

Co do wynikow to tylko czekam zeby to bylo zlosliwe miejsowo tak jak przypuszczali a nie z przerzutami bo jesli bedzie to drugie to mi chemie wlepia.

 

kosmostrada hey :) dzien taki nijaki to i czlowiek senny . Ja to doslownie na pysk padam.

Co do pracy , jesli pani K mi nie wyslala papierow to zamierzam jutro walnac warsztatami i ta ichniejsza praca wiec nie ciesze sie za bardzo ... ale i mam dosc uzerania sie z pania K bo to moj stan pogorszylo tylko a ja nic nie robie tylko sie z nia uzeram od 4 wrzesnia.

I bede musiala pracy szukac na nowo sama .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malutkie te dziewczyny na Spamowej :D 168 to też niewiele ;)

 

acherontia-styx, oj tak, wszamany. Ale jakieś paskudztwo z Żabki, nie chciało mi się ruszać na miasto na rogala. Kupię sobie jutro może.

 

cyklopka, co do kolegi to tak, powiedz mu to szczerze, nie każdy ma ochotę wracać do przeszłości.

 

Ej oglądam sobie filmiki jak niemowlaki uczą się migowego (potrzebuję do pracy) i macica mi skacze, to takie słodkie :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, tak ,w domu niebo lepiej i wreszcie sie wyspie :) za trzy dni pospalam wszystkiego 5 godzin.

Glowe mam umyc ale dumam jak ... Bo nie wolono mi tego zamoczyc.

Pokazalabym WAm jaki mam duzy opatrunek ale nie chce wrzucac foty wszem i wobec :D

 

 

Kochana bierz kilka dni pantoprazol i wlasnie siemie lniane , mi bardzo pomagalo.

I dietka koniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malutkie te dziewczyny na Spamowej :D 168 to też niewiele ;)

Ale w moim życiu jest pełno kobiet mniejszych ode mnie i mnie mają za olbrzymkę :shock:

 

Złapałam się na tym, że jak W. do mnie mówi, to ja sobie tak delikatnie przysiadam albo średnio kulturalnie nie od razu wstaję... W zasadzie jakoś odruchowo, głupia trochę jestem :oops:

 

cyklopka, co do kolegi to tak, powiedz mu to szczerze, nie każdy ma ochotę wracać do przeszłości.

Zawsze jestem szczera. Bo postawmy sprawę jasno, albo chce rozmawiać konkretnie ze mną i możemy się otworzyć jak wariat przed wariatem, albo on będzie szukał kontaktu ze wszystkimi z klasy i wtedy bym wolała, żeby jak najmniej o mnie wiedział. Dopiero teraz to do mnie dotarło.

 

Zrobiłam sobie 10 minutową rozgrzewkę i wiem już mniej więcej jakie ćwiczenia powinnam wykonywać.

Po pierwsze wszystko przy rozluźnionej górze, bez unoszenia barków, bez spinania karku.

Po drugie wszystko przy prostych plecach.

Po trzecie Zoidberg :mrgreen:

images?q=tbn:ANd9GcQEh3gNIZpCBEjydfxyue9_wcyR_GoEKWzvYpoKr4dUWWG_E4OM0Q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, no wlasnie nad wanna nie moge bo to jest rzecz absolutnie zabroniona przez neurologa , moge pod prysznicem tylko bo inaczej moje kregi sie rozjezdzaja i zawroty glowy na dluzszy czas murowane :bezradny: inaczej bym problemu nie widziala a tak niestety jest... :bezradny:

 

To lepszy pantoprazol na takie sprawy , wez rano jego . ranigast tylko doraznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×