Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

angie1989, spokojnie- zobaczysz bedzie ok !!

 

ja z nerwow nie moge jesc i mam odruch wymiotny, cos w stylu kaszlu ...

 

jak mam jakas stresujaca sytuacje to potrafie 3 dni przed nie jesc i 3 dni po ...az emocje ochlona... i czuje wtedy, ze jestem glodna, ale nie moge nic przelknac, jedynie jakis jogurt pitny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelt, to dobrze, ze zrobili wymaz- teraz powinno sie szybko polepszyc.

moja Corcia tez miala nie tak dawno zapalenie ucha i nie wiem skad sie wzielo, bo poza tym wszystko bylo ok .

 

najwazniejsze, ze Ja dobrze zbadali i dali odpowiedni lek- zobaczysz szybko przejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angie1989 - ciesze się, że nic złego nie wyszło :)

 

A ja mam jakieś dziwne problemy z krwią...Wyniki z hemoglobiny i RBC się różnią diametralnie ...w czwartkowym badaniu krwi byly mega wysokie,ponad normę,w dzisiejszym przeprowadzonym w innym miejscu wszystko jest ok :D...I w sumie trochę się przejmuję tym wszystkim,ale narazie sobie niczego nie wmawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej co tam u was?

 

Ja dostałam polecenie od endokrynolog żeby iść na usg piersi, ale się boję :( Zrobiły mi się pod pachami jakieś zwłóknienia, w dotyku jakby guzy i mam iść to zbadać. Podobno niegroźne, ale mam sprawdzić o co chodzi :( Zazdroszczę zdrowym ludziom :( U mnie ciągle coś się dzieje.. jakieś szpitale, rezonansy, u ginekologa nie byłam już ze 3 lata, bo się boję, że znowu mi powie, że muszę iść na operację, a powie, bo na rezonansie kręgosłupa lędźwiowego już było coś znowu widać na jajnikach. Mój okres trwa 2 dni od tych 3 lat, boję się, że po kolejnym grzebaniu przy jajnikach w ogóle go stracę. Pieprzona endo, ciągle żyję w strachu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się waham między guzem mózgu a nosogardzieli.

 

- ucisk w głowie, jakby miażdzenie od środka- bez bólu, wrażenie kasku na głowie

- ucisk na czoło i nos jakby rozpieranie od środka, uczucie ciężaru na nosie

- zawroty głowy

- zatkane uszy/ucho

- mrowienie w różnych częściach ciała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i zadam jeszcxe pytanie czy to normalne ze objawy mi nawet na troche nie ustępują (pisk w uszach, snieg optyczny, brak koncentracji, otepienie, kiepska rownowaga i koordynacja i duzo sie zastanawiam nad czynnoscia ktora mam wykonac) czy wam to przychodzi tylko kiedy sie denerwujecie czy cos bo mi te objawy nie odstepuja na krok a wrecz nasilaja i juz sam nie wiem mialem robione markery, morfologie ob mocz i dno oka i nic nie wykazalo a strasznie sie boje ze to guz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×