Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, staram sie ale ciezko to wychodzi.

Widzisz, mezczyzni sie za Toba potesknili :yeah:

Tego drugiego mogę odstąpić na aukcję charytatywną, bo zainteresowanie ze strony koleżanek jest :P Typ ciemny, śródziemnomorski, wysoki, szczupły, w okularach, krótka broda, dobrze wychowany, włada czterema językami, szybko uczy się polskiego. Komu? Komu?

 

Dzieci mnie wytulały, "Pani, pani, pani...!", mój ulubiony goblin jest dumny, że chorowaliśmy na to samo :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że się boleśnie politycznie zrobiło. Specjalnie dzisiaj nie oglądałam faktów, nie chcę żeby mnie głowa jeszcze bardziej bolała...

 

mirunia, kosmostrada, no to dobrze że mówicie, ja zawsze choruję psychosomatycznie, najpierw są lęki a później choroba a teraz jest wszystko piękne i bezstresowe i nagle choroba i strach. Ale znalazłam przyczynę - dostałam lęków, bo miałam plan i przez chorobę go nie zrealizuję! Nie mogę zrobić kilku ważnych rzeczy! I od razu nerwica wylazła...

 

kosmostrada, dzieki za trzymanie kciuków :) Tak, przełamuję się, pokazywać komuś swoje rysunki... to dopiero trudne! ;)

 

 

W ogóle zmieszałam dwie henny i nałożyłam na głowe i jestem zachwycona efektem kolorystycznym :mrgreen: musiałam się pochwalić ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to takie ciekawe :P

 

Kabanos ma taką piosenkę "Ptaszek", w tekście której dwa razy pojawia się fragment "Przytul mnie Staszek, ja ryczę, ryczę bo smutno mi tak" i w trakcie śpiewania tego fragmentu kazali się wszystkim przytulać ;P A że ja byłem na koncercie sam i Ona była sama i stała przede mną, to zebrałem się na odwagę w sobie i za drugim razem zapytałem ją czy mogę przytulić... ;P W końcu w tej piosence jest też fragment "jednak czasami warto postępować śmielej" no to było się czym zainspirować, haha :D I tak się znajomość zaczęła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, :105:

 

Aurora88, Lubi się cholerstwo odezwać właśnie jak jest pięknie i bezstresowo... A już jak jest plan to hulaj dusza! :bezradny: No ale co zrobic, sławetne przeczekać i robić swoje...

 

na_leśnik, o żesz, to się trochę złachasz... No ale piniondz będzie mniemam wart harówy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Nie lubię spac w obcym miejscu, nie wysypiam się, chociaż gorszy jest dla mnie obcy kibel. :smile:

Kochana pomyśl sobie, że jutro nic nie musisz, luzujesz się, wakacje. Nawet jak nie pośpisz, to możesz odespac w dzień. Panisko jesteś, sama w pokoju, możesz robić, co chcesz. A w dzień otwórz sobie drzwi od pokoju. Ja tak robiłam w szpitalu, to mi raźniej było ( jak mi już zabronili wychodzic z pokoju przez tą bakterię).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, ach, ta wrażliwość fanów polskiego alternatywnego rocka ;)

 

platek rozy, nie Włoch :mhm: Jeszcze ciemniejszy :mhm:

 

Zosia_89, polecamy się :angel:

 

kosmostrada, na obcym miejscu śpię dokładnie tak samo. Natomiast co do obcych toalet to mogę opowiedzieć żart sytuacyjny, jeśli was temat nie obrzydza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, uuu, no to ładnie ;) powodzenia ;)

 

kosmostrada, ostatnio terapeutka mi wyjaśniała, że organizm przyzwyczajony do lęków nie daje tak łatwo odpuścić i jak jest wszystko dobrze, to i tak wyskoczy z jakimiś bezsensownymi myślami. Radziła, żeby zbiór tych lęków nazwać i w chwilach kryzysowych kazać im sobie iść. Moje lęki mają na imię Bożena :P

 

cyklopka, you made my day, serio, nieźle się chichrałam wyobrażając sobie to Królestwo Goblinów i Ciebie jako Królową :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Lobuzy ;)

 

U nas wieczorem zaczelo znowu pizdzic...masakra :hide:

Ale dzisiaj dostalam wyplate...az sie sama zdziwilam patrzac na stan konta ze az tyle...no ale widocznie zasluzylam wiec mam humor zajebisty ;)

Poza tym obzarlam sue kalmarami i sue ruszac nie moge.. Ech bylo tyle jes (no ale takue pyszne 8) )

 

platek rozy, nie dramatyzuj (jak to mawial synek mojego kumpla) :lol: jestes juz po widc luz...dwa dni jakos w szpitalu przezyjesz. To nie koniec swiata :mrgreen: najwazniejsze ze juz po ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×