Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zosia_89, O tak, przychodziłabym do Ciebie po pyszne jajca... :105: Jabłkami też nie pogardzę. ;)

 

mirunia, widzę dziś wietrzycho hula po całej Polsce. No to siedzimy w domeczku. :bezradny: Masz coś do roboty, czy będziesz leniuchowac?

 

Little Red Fox, To upiecz w piekarniku, oleju nie będziesz potrzebowac... ;)

 

na_leśnik, Plaaacek!!!! :papa::papa::papa: No i jak warunki, lepiej niż poprzednio? Neta bez problemu masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, oczywiście nie obyło się już bez przygód. Najpierw w czasie przejazdu dwóch podpitych pasażerów busa pobiło jakiegoś dziadka co do pracy jechał. Potem, jak już dojechałem, okazało się że firma coś popieprzyła i w domku w którym miałem mieszkać nie ma miejsca.

No ale już na szczęście mam swój kąt (z netem!), współlokatorzy chyba w miarę spokojni. Dziś byłem się przejść po miasteczku, jutro wsiadam na rower i jadę pierwszy raz do pracy :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, No przecież nie może być bez atrakcji... ;) Jak miasteczko, ładne? Jedzonko masz we własnym zakresie?

Napisz koniecznie jutro jak praca. Ciekawe czy będziesz miał siłę i czas trochę Holandię poeksplorowac. Ja byłam stopem, Amsterdam bardzo mi się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, te miasteczka w rejonie w którym mieszkam (Limburgia) wyglądają wszystkie tak samo :mrgreen: . Ogólnie wszystko jest ładne, zadbane i dookoła wszędzie jest zielono, bo to typowo rolnicze tereny. Jeśli chodzi o eksplorację, to niestety nie mam auta więc raczej zostaje tylko to co w zasięgu roweru ;) .

Jedzenie mam we własnym zakresie. Ciesze się, że tym razem mam, bo poprzednim razem jak przyjechałem do Holandii miałem 50 euro żeby się wyżywić. Tym razem jest lepiej, bo nie głoduję :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Ślinka mi poleciała, idę piec ciastka ( jedyne przy czym istnieje szansa, że wyjdzie w moim zepsutym piekarniku).

Którą złośliwość zabierasz? :D

 

Little Red Fox, No to w samochód, tudzież komunikację miejską i wyprawa do kawiarni! :D

 

na_leśnik, No ba, wszystko można zrobić, ale istota jest chyba w wystawieniu nogi z domu... To jest dopiero kulminacja rozpieszczenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, No pewnie że idź do kina, zawsze to rozrywka! Na co chcesz się wybrać?

 

platek rozy, O, to muszę powąchać.

Żem żadnej złośliwości nie zauważyła... ;)

Piekę Linzer slices - kupiłam mieszankę w lidlu. Wielka pomoc w pieczeniu - wymieszane mąka, kakao , proszek do pieczenia, cukier, aromat :roll: Musiałam zagnieść z jajkiem i masłem, zrobic kruszonkę, nałożyć konfiturę malinową...O sorry jest dołączona polewa czekoladowa. ;)

 

na_leśnik, Bój się holenderska wsi, na_leśnik ma już pojazd! :D Z drogi śledzie, bo król jedzie! (ot taki okrzyk dzieciaków znad morza z mojego dzieciństwa ;) )

 

 

Purpurowy, a na co?

Zastanawiałem się pomiędzy "Spectre" a "Paranormal Activity", ale na "Spectre" już nie ma wolnych miejsc, więc pozostaje "Paranormal Activity".

A doczytałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, ja nikomu na forum nigdy nie zwracałam uwagi na pisownię, tylko na gramatykę albo dobór słów :oops:

Polskie razem-czy-osobno oraz podwójne litery w językach obcych to są jedyne rzeczy, których nie widzę. :hide: Czasem się upilnuję sama, a jak umknie, to już nie znajdę. :hide:

 

Kiedyś rozmawiałam z kolegą na GG, chciałam się wygadać, a on zignorował to co pisałam i kazał mi się wytłumaczyć z dwóch ortów. :cry: Od tej pory nie wierzę w przyjaźń między kobietą a mężczyzną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tej pory nie wierzę w przyjaźń między kobietą a mężczyzną.

 

:D, uwielbiam Twoje poczucie humoru! :>

 

Okej, myślałem, że źle to zapamiętałaś po prostu, bo wiele osób niepoprawnie zapisuje te dwa słowa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, Kabanos, w Rzeszowie :)

 

Niesamowita rzecz się stała na koncercie... Znalazłem w sobie odwagę i śmiałość, żeby odezwać się do dziewczyny, która stała obok mnie i też była sama na koncercie... Teraz piszemy trochę na fb :great:

No super :great: Widzisz, warto z nami gadać o dziewczynach, bo dużo o nich wiemy 8)

 

Ja tuliłam Sarsę, więc też sobie daję plus w kategorii zjednywania ludzi i wyrażania emocji :angel:

 

Dobry pomysł z kawusią, zaraz Sobie zaleję :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×