Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Owsik, a dzieci płaczą i uciekają, jak Cię widzą? Mam taką hipotezę, że wybierasz kobiety o których z góry wiesz, że Cię odrzucą i dzięki temu potwierdzą Twoje przekonanie, które zwalnia Cię z pracy nad sobą, chodzenia na terapię itp. bo wszystkiemu i tak winny jest tylko i wyłącznie Twój wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skończyliśmy puste dywagacje, przechodzimy do konkretów.

 

Chodzi o skórę twarzy, czy proporcje twarzy?

Układ kostny w dużym stopniu decyduje o urodzie, ale możliwa jest korekta.

W czym jest problem? Okrągue czouo? Zapadnięta szczęka?

B2fvKN7CcAAgSAG.jpg

 

Jeśli problem jest ze skórą, to da się wyleczyć. Dużo ludzi cierpi z powodu cery, a po prostu szkodzi im coś, co jedzą

 

No i ostatnia ewentualność, zapuścić brodę, zapuścić włosy i powalać gustem muzycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie we wszystkim po trochu. Z cery to mam trądzik różowaty( charakterystyczny rumień) tego wyleczyć się nie da, ale trochę zmniejszyć tak dlatego chodzę do dermatologa i kosmetyczki. Brzydkie rysy twarzy. Mam normalną mocno zarysowaną szczękę przy cofniętej brodzie. Bardzo brzydki nos taka kluska, lekko odstające uszy. Problem ze wzrokiem bez okularów zez na lewym oku wynikający z choroby. Wysokie czoło. Niestety zarost mi nic nie daje, bo jest bardzo rzadki słaby i ma jasny kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Velvet bardzo łatwo rzucasz oskarżeniami.
O co Cię oskarżyłam? Bo Ty mnie o rzucanie oskarżeniami. Hipoteza to przypuszczenie, możesz przyjąć lub odrzucić, ale po reakcji widzę, że coś jest na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście Dark Velvet. Choćby o to, że nic ze sobą nie robię itp. Zasugerowałeś wyraźnie, że i tak to musi być moja winna, że odpadam przez wygląd, bo sobie takie kobiety wybieram. W sumie chcesz mi wmówić, że i tak zle oceniam sytuacje. Zamiast porostu przyjąć, że ,,czarna barwa jest po prostu czarna " i potrafię to wychwycić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że odpadam przez wygląd, bo sobie takie kobiety wybieram.
Proponujesz randki tym, które zapraszająco się do Ciebie uśmiechają i z Tobą flirtują, a i tak do randki nie dochodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy "wyszedłby na brzydkiego", gdyby próbował się umawiać z dziewczynami, które nie okazują mu zainteresowania

edit: nie wiem, czy już się zapętliłam, ale zamiast na randkę, chcę się schować do swetra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zarost mi nic nie daje, bo jest bardzo rzadki słaby

Tak coś czułam już jak pisałam.

 

W zasadzie we wszystkim po trochu. Z cery to mam trądzik różowaty( charakterystyczny rumień) tego wyleczyć się nie da, ale trochę zmniejszyć tak dlatego chodzę do dermatologa i kosmetyczki.

Widzę, że jednak liczysz się z naszym zdaniem, więc jeśli masz trochę czasu i samozaparcia możesz popróbować coś z dietą. Bo ja jestem z tych od paleo. Główne założenia są takie, że im mniej przetworzonych produktów tym mniejsze stany zapalne, co się przekłada na bardzo wiele chorób - od zwykłych uczuleń po schorzenia autoimmunologiczne i samopoczucie psychiczne, co zaczyna się już mocno potwierdzać w badaniach naukowych.

W praktyce spożywa się warzywa, mięso, ryby, grzyby, jajka, owoce, a odstawia biały cukier, słodycze ze sklepu, mleko i zboże (chleb, makaron), organizm uczy się jechać na mniejszej ilości węglowodanów, co wpływa na metabolizm i gospodarkę hormonalną.

 

Tak że na twoim miejscu spróbowałabym kilka tygodni bez mleka/sera, słodyczy i poszukała produktów z omega-3 i witaminą A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×