Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora88, fajna ta puchata laska z obrazka! Tzn. chodzi mi o włosy, lubię takie dziewczęta klasyczne. <3

 

filip133, musisz mieć jednak jakiś dar, ja nigdy nie zostałem nazwany misiakiem przez koleżankę z Pyrlandii. Szacunek!

 

No nic, niedawno wstałem, oglądam The Simpsons i czasem spoglądam na świat. Świetna mgła jest, można ją ciąć narzędziem ostrym, podręcznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, czołem! :) Wszedłem na wątek o masie, bo przecież fantastyczny ze mnie sportowiec, no i nie wiem, co z tym brzuszkiem... :> Ale nie będę pytał, bo nie wypada! :roll:

 

Aurora88, tak, tak, zatem pij jak najwięcej. <3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, co Ty...polowe pacjentow bym pozabijala ;)))

 

Hehe, mnie pierwszego pewnie :D

 

Nie...raczej nie. Owszem czasami marudzisz ;) ale znosnie...a ja na pierwszy ogien wzielabym tych co to uja ze swoim zyciem robia a tylko jojczą i jecza jak to im zle

 

No dobrze, ja w sumie coś staram się działać, chodzę na terapię, staram się brać w garść (może czasem mi odbija i głupoty tu piszę... :P), więc coś tam staram się robić pozytywnego ze swoim życiem... :)

 

bonsai, kiciuś, to zasługa cydru ;)

 

Ooo, kiciuś do mnie też możesz mówić :D W domu mnie rodzice często nazywają "kocur", jakoś tak się utarło w domu... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wy tacy świeży rześcy o tej porze? :shock::D

 

cyklopka, Mania , zakochanie - w sumie te same objawy... ;)

 

Aurora88, Pięknie rysujesz Kochana, bardzo bym tak chciała umiec. Przy takich umiejętnosciach to na samej przyjemności bym nie poprzestała. Może jednak rozwinąc i z tego życ? :105:

 

Sigrun, Ja nie mogłabym przyjśc do Ciebie na wizytę, bo już na pierwszym spotkaniu mogłybyśmy obalic flaszkę wina... :mrgreen:

 

Dobranoc, kolorowych snów drogie sówki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, dobranoc :) no tak bywa, że coś nam nie smakuje, myslalam ze masz jakis personalny problem z tym cydrem :mrgreen:

 

kosmostrada, no właśnie mam zamiar przeistoczyć to w sposób zarabiania ;)

w piątek idę do znajomego, który ma studio gier, jestem tak zestresowana że staram się o tym nie myslec, ale przynajmniej przekonam się, czy coś da się z tymi umiejętnościami zrobić i czy warto

 

kosmostrada, Sigrun, ja jestem chętna na wspólne terapeutyczne obalanie wina :D Wino lubię bardziej niż cydr!

 

 

W ogóle to chłopak siedzi obok przed swoim kompem i już trzy razy mnie pytał, z czego się tak smieję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, ech, a już się cieszyłem! Davinson ma ostatnie jakieś takie dziwne poczucie humoru. ;) Kalmary dziś były? Kurczę, rozpływam się w myślach. :roll: Przyznam, że stołujecie się wybornie. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×