Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Owsik, jesteś brzydki i nie możesz znaleźć dziewczyny przez to musi być ciężko, no ale tak to jest w życiu, ktoś może być odrzucany ze względu na zaawansowany wiek, a ktoś inny ze względu na zaburzenia, czy brak środków do życia. taki już jest ten świat :bezradny:

pozostaje Ci ten ułamek szansy, może się akurat trafi jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsik, jesteś brzydki i nie możesz znaleźć dziewczyny przez to musi być ciężko, no ale tak to jest w życiu, ktoś może być odrzucany ze względu na zaawansowany wiek, a ktoś inny ze względu na zaburzenia, czy brak środków do życia. taki już jest ten świat :bezradny:

pozostaje Ci ten ułamek szansy, może się akurat trafi jeszcze :)

 

Ty jak jyz cos powiesz to powiesz :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, kolejny temat tych niby facetów co wiedzą swoje. Choćby kobieta napisała że leci na niego to on napisze że jest za brzydki dla niej. :mrgreen:

Niech najpierw tak napisze. Ty za to wiesz lepiej od tych kobiet co mi nawet w twarz powiedziały, że im się nie podobam fizycznie za co mnie odrzuciły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, kolejny temat tych niby facetów co wiedzą swoje. Choćby kobieta napisała że leci na niego to on napisze że jest za brzydki dla niej. :mrgreen:

Niech najpierw tak napisze. Ty za to wiesz lepiej od tych kobiet co mi nawet w twarz powiedziały, że im się nie podobam fizycznie za co mnie odrzuciły.

 

Gubisz sie w zeznaniach...pusales ze powiedzialy Ci ze nie jestes w typie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsik, jesteś brzydki i nie możesz znaleźć dziewczyny przez to musi być ciężko, no ale tak to jest w życiu, ktoś może być odrzucany ze względu na zaawansowany wiek, a ktoś inny ze względu na zaburzenia, czy brak środków do życia. taki już jest ten świat :bezradny:

pozostaje Ci ten ułamek szansy, może się akurat trafi jeszcze :)

 

Ty jak jyz cos powiesz to powiesz :hide:

Bo jest uczciwy, bo jako jedyny sprawdził moje słowa i przestał zaprzeczać faktom, I jako jedyny rozumie, że brzydota to jest realny problem z poważnymi konsekwencjami. A nie udaje greka, że co tam to pikuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun,
Ty jak jyz cos powiesz to powiesz

 

nie rozumiem, z czym się nie zgadzasz co napisałem?

 

Np z tym ze twierdzisz ze owsik jest brzydki ;) niestety ale pojecie urody tez jest "zmienne" np z biegiem czasu... ;)

 

Wiec jesli miales go pocieszyc tym pisales to watpie ze Ci to wyszlo...z reszta autor watku jest tak zatwardzialy w swojej teori ze ciezko mu cokolwiek przetlumaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsik, jesteś brzydki i nie możesz znaleźć dziewczyny przez to musi być ciężko, no ale tak to jest w życiu, ktoś może być odrzucany ze względu na zaawansowany wiek, a ktoś inny ze względu na zaburzenia, czy brak środków do życia. taki już jest ten świat :bezradny:

pozostaje Ci ten ułamek szansy, może się akurat trafi jeszcze :)

 

Ty jak jyz cos powiesz to powiesz :hide:

Bo jest uczciwy, bo jako jedyny sprawdził moje słowa i przestał zaprzeczać faktom, I jako jedyny rozumie, że brzydota to jest realny problem z poważnymi konsekwencjami. A nie udaje greka, że co tam to pikuś.

 

Wez nie pier*ol jak potluczony...jak moze zaprzeczac faktom skoro ich nie zna...zna tylko Twoje subiektywne odczucia wzgledem twohej osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdził moje słowa

 

to prawda, sprawdziłem i pokazałem zdjęcie owsika swoim koleżankom, widziałem ich reakcje na żywo, od razu był skreślony za wygląd, a nie za żadną osobowość której przecież na zdjęciu nie widać.

 

dlatego jestem przekonany, że owsik ma znacznie trudniej ze względu na wygląd niż przeciętny facet w jego wieku, co nie znaczy, że szanse są kompletnie zerowe.

takie to życie, nie rozdaje po równo, jeden się urodzi gdzieś w Afryce i ma na starcie przerąbane inny się urodzi z wyglądem i wzrostem, przez który jest odrzucany przez większość kobiet, a ktoś inny się urodzi i z wygląd i w dobrym miejscu i w bogatym domu, no tak to już jest :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np z tym ze twierdzisz ze owsik jest brzydki ;) niestety ale pojecie urody tez jest "zmienne" np z biegiem czasu...

 

napisałem, że jest brzydki w tym sensie, że jest nieatrakcyjny dla kobiet, czyli po prostu statystycznie większości kobiet się nie podoba z wyglądu, co jego doświadczenia i informacje zwrotne jakie od nich dostaje, zdecydowanie potwierdzają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak się składa, że pytał nawet swoich koleżanek jak mnie oceniają. Ich subiektywne oceny mojej urody były tak samo subiektywne jak subiektywne oceny pozostałych kobiet czyli nie dałby mi szansy ze względu na mój wygląd. Ale wy wiecie przecież lepiej. Dziwnym trafem te subiektywne oceny mojej urody ze strony różnych kobiet są zadziwiająco zbieżne. Mam pytanie czy osoba, która nie ma ręki nie ma jej subiektywnie czy realnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego bycie brzydkim to nic fajnego nikt by nie chciał być wiecznie nie w typie nie mam na myśli jednej czy dwóch takich sytuacji, ale tysiące. Nic nie ma przyjemnego w byciu brzydkim to wcale nie jest mały problem, bo właśnie ten problem często skazuje człowieka ostatecznie na samotność i nie mam tu namyśli przyjaciół czy znajomych tylko braku partnerki. Brzydota fizyczna niszczy i może prowadzić do depresji. bo sprowadza ból niemocy. Znacznie zmniejsza szanse w życiu i to wielu dziedzinach. Niema co się z tym spierać to zostało potwierdzone, w licznych badaniach. Brzydota to ciężkie brzemię, a ja nie potrafię się z tym pogodzić z faktem, że aż tak często przegrywam w kwestiach randki, miłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przytoczyć swój przykład:

Miałem konto na portalu randkowym. Na kilku właściwie, ale skupmy się na tym na którym cokolwiek się działo. Miałem wstawione swoje zdjęcie. Zainteresowanie moim profilem praktycznie zerowe, dziewczyny do których pisałem (a było ich wiele) nawet nie raczyły odpowiedzieć. Po nieco ponad roku zamiast swojego zdjęcia wstawiłem zdjęcie swojego brata (chłop przystojny, nawet jakiś czas pracował jako model) Już pierwszego dnia pękło 100 wyświetleń profilu, a skrzynka zapełniła się niezliczonymi wiadomościami od dziewczyn które chciały się zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsik, jakim kryterium wyboru się kierujesz, kiedy proponujesz kobiecie randkę?

Zakochałeś się kiedyś?

Tak zakochałem się kiedyś. Teraz jednak staram się nie zakochiwać, bo wiem czym się to kończy. Tak w realu to już nie podrywam. Co nie znaczy, że nie zdarza mi się porozmawiać z obcą dziewczyną, ale to musi być do tego pretekst np. stanie w kolejce do lekarza itp. Wiadomo w tedy nie proszę o nr telefonu.Teraz jednak podrywam przede wszystkim przez internet. W tym przypadku to różnie czasami kieruję się zdjęciem czasami opisem, który mnie zaciekawił. Oczywiście miażdżąca większośc dziewczyn nie opowiada na moje wiadomości, te które mi odpisują zazwyczaj nie mają ochoty się ze mną spotkać lub widzą we mnie tylko kolegę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jeśli się nie grzeszy urodą to portale randkowe są właśnie najgorsze. Tam nie ma ludzi tylko profile które łatwiej jest traktować przedmiotowo. Najlepiej jak się pozna kogoś przypadkiem i ma szansę spędzić z nim więcej czasu na neutralnym gruncie (np. w pracy, szkole).

Teraz jednak staram się nie zakochiwać, bo wiem czym się to kończy.

A to brzmi bardzo kiepsko. Nudne takie życie. Ja byłam z 10 razy zabujana bez wzajemności i jakoś żyję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy z portalem sympatia miałem podobnie 0 odp zupełnie nic. Teraz siedzę na Badoo bardzo rzadko, ale jednak czasami jakaś dziewczyna mi odpiszę to znaczy najczęściej nie chcę się spotkać, ale i tak odpisze. my_name nie zgadzam się w realny życiu brzydka osoba tak samo odpada za wygląd i nie ma tu znaczenia, że fajnie się z nią rozmawia, że ma poczucie humoru. Przekonałem się o tym nie raz. Internet chociaż daje tą szanse , że rozszerza zakres naszych możliwości w poznaniu wielu osób nie muszę się ograniczać do jednego miasta lokalu itp. Dziękuje bardzo za rozczarowania miłosne. Poza tym w brew pozorom, a zgodnie z faktami to faceci mocniej przeżywają zawód miłosny od kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jeśli się nie grzeszy urodą to portale randkowe są właśnie najgorsze. Tam nie ma ludzi tylko profile które łatwiej jest traktować przedmiotowo. Najlepiej jak się pozna kogoś przypadkiem i ma szansę spędzić z nim więcej czasu na neutralnym gruncie (np. w pracy, szkole).

No w szkole też triumfów nie święciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natrętek nie każda, ale bardzo dużo. Tyle, że ja nie mam pretensji o to, że dostaję kosze za brak urody. Jest mi po-prostu zle, bo jestem sam i niestety jestem brzydki. Jeżeli chodzi o Twoje pytanie to wiadomo, że raczej nie, ale nie każdej dziewczynie, która mi nie odpowiada fizycznie dałbym kosza, Zresztą miałem randki w życiu i ja się tym dziewczyną nie podobałem i one mi też zazwyczaj. Nie udawało się, bo bardzo często robiłem za poczekalnie. Kilka razy nie podpasywałem z nimi charakterem i osobowością itp. Ale takie szanse na spotkanie od kobiety to dostaję statystycznie chyba raz na dwa lata. Dlatego ciężko jest żebym trafił na osobę, która mi będzie odpowiadać i ja jej. Nie marzę już nawet żeby taka kobieta mi się fizycznie podobała, bo to nierealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie marzę już nawet żeby taka kobieta mi się fizycznie podobała, bo to nierealne.
I wtedy ona będzie robić za poczekalnię? Już lepiej pozostań przy swoich wymaganiach, skoro tak czy inaczej oceniasz swoje szanse na randkę na bliskie zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×