Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

owsik, moj wujek jest mojego wzrostu a ma zone wyzsza od siebie o dobre10cm... Argument poszol won.

 

nie w ich typie

Czyli nie w ich typie...ale nie brzydki.

Nie poszedł nigdzie. Proszę bez ściemy, bo jednak większość kobiet odrzuca dużo niższych facetów tyko z powodu ich wzrostu.

To jest to samo skoro dla nie mal każdej kobiety ktoś jest nie w typie to jest brzydki. To jest to samo co brzydki tylko inaczej napisane. Efekt tego jest taki sam jak w tym zdaniu. ,, On nie umarł z głodu tylko z braku jedzenia."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w moim przypadku się odnosi. NIEJEDNA MI TO W TWARZ POWIEDZIAŁA, ŻE ODPADAM BO SIĘ NIE PODOBA FIZYCZNIE, NIE W MOIM TYPIE PO 2 ZDANIACH OZNACZA ODRZUCENIE ZA WYGLĄD, ZRESZTĄ PYTAŁEM SIĘ TO ZNACZY I ODP. ŻE WYGLĄD. ALE WY UDAJECIE GŁUPICH UDAJECIE, ŻE BRZYDKI FACET NIE MOŻE MIEĆ PROBLEMÓW, KTÓRE WYNIKAJĄ Z BRAKU URODY. NA SILĘ CHCECIE MI UDOWODNIĆ, ŻE ZIEMIA JEST KWADRATOWA I TYLKO MI SIĘ WYDAJE, ŻE JEST PRAWIE KULĄ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, a myślałeś o operacji plastycznej?

Nie stać mnie na operacje plastyczne i najpierw muszę czekać na operację oczu. Zresztą zdania w ogóle chirurgów były podzielone czy mogę mieć operacja np nosa z powodu mojej choroby oczu. No i nie wiem czy to coś by pomogło. Czy skończyłby się mój koszmar bycia wiecznie nie w typie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w moim przypadku się odnosi. NIEJEDNA MI TO W TWARZ POWIEDZIAŁA, ŻE ODPADAM BO SIĘ NIE PODOBA FIZYCZNIE, NIE W MOIM TYPIE PO 2 ZDANIACH OZNACZA ODRZUCENIE ZA WYGLĄD, ZRESZTĄ PYTAŁEM SIĘ TO ZNACZY I ODP. ŻE WYGLĄD. ALE WY UDAJECIE GŁUPICH UDAJECIE, ŻE BRZYDKI FACET NIE MOŻE MIEĆ PROBLEMÓW, KTÓRE WYNIKAJĄ Z BRAKU URODY. NA SILĘ CHCECIE MI UDOWODNIĆ, ŻE ZIEMIA JEST KWADRATOWA I TYLKO MI SIĘ WYDAJE, ŻE JEST PRAWIE KULĄ.

 

Chcesz takiej odpowiedzi to masz. Kup sobie Audi albo BMW. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA SILĘ CHCECIE MI UDOWODNIĆ, ŻE ZIEMIA JEST KWADRATOWA I TYLKO MI SIĘ WYDAJE, ŻE JEST PRAWIE KULĄ.

 

No wez :mrgreen: moze najmadrzejsi nie jestesmy ale kretynow z nas nie rob :mrgreen:

 

Piszemy co myslimy...a jesli do Ciebie zadne argumenty nie przemawiaja i caly czas tkwisz w swoim przekonaniu to nie sposob otworzyc Ci w zaden sposob oczy ze byc moze ono jest błedne to sorry... z wiatrakami walczyc nie mam zamiaru. Tkwi dalej w swoim przekonaniu. Bo jak widac jest Ci z tym Dobrze.

 

To ze nie masz kobiety moze nie jest spowodowane Twoim wygladem tylko tym jaki jestes. Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA SILĘ CHCECIE MI UDOWODNIĆ, ŻE ZIEMIA JEST KWADRATOWA I TYLKO MI SIĘ WYDAJE, ŻE JEST PRAWIE KULĄ.

 

No wez :mrgreen: moze najmadrzejsi nie jestesmy ale kretynow z nas nie rob :mrgreen:

 

Piszemy co myslimy...a jesli do Ciebie zadne argumenty nie przemawiaja i caly czas tkeisz w swoim przekonaniu o nie sposob otworzyc Ci w zaden sposob oczy ze byc moze ono jest błedne to sorry... z wiatrakami walczyc nie mam zamiaru. Tkwi dalej w swoim przekonaniu. Bo jak widac jest Ci z tym Dobrze.

 

To ze nie masz kobiety moze nie jest spowodowane Twoim wygladem tylko tym jaki jestes. Amen.

 

Widać każdy mu coś wciska a sam wszystko wie. Niech spierdala ch*j. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na leśnik. W k... takie osoby jak ty. Co wiedzą, że są ponad rzekomo płytki problem. A masz brzydką twarz odpadasz za wygląd? Powiedziano Ci na rozmowie o pracę, że masz zły wygląd do tej pracy? Więc nie rób z Siebie nie wiadomo kogo. Bo każdy jest mądry z boku, ale nikt by nagminnie nie chciał odpadać z powodu swojego wyglądu. Nikt tak naprawdę nie chciałby być brzydki, gdyby miał wybór.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, a myślałeś o operacji plastycznej?

Nie stać mnie na operacje plastyczne i najpierw muszę czekać na operację oczu. Zresztą zdania w ogóle chirurgów były podzielone czy mogę mieć operacja np nosa z powodu mojej choroby oczu. No i nie wiem czy to coś by pomogło. Czy skończyłby się mój koszmar bycia wiecznie nie w typie.

Doczytałam jeszcze, że subiektywnie nie uważasz siebie za brzydala. W takim wypadku operacja i tak chyba nie byłaby wskazana. Czyli konsultowałeś się już w tej sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, :D

Tak Owsik jestes brzydki i to wcale nie wina twojego pojebania ze nikt nie chce z toba przebywac ani cie zatrudnic ani sie pieprzyc. :roll: Rany uzalajacy sie nad soba facet nie przyciagnie nikogo

 

Przebywać to akurat chcą ze mną ludzie. A użalać się to mam prawo, bo co mam się cieszyć z powodu tego, że mój ryj niszczy mi życie. Nosić dumnie maskę, że jestem ,, szczęśliwy" z powodu swojej sytuacji. Odpadam przez brak urody więc użalanie nie zabierze mi szansy, której i tak nie mam. a pracę mam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×