Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak się pogodzić z byciem brzydkim?


eura28

Rekomendowane odpowiedzi

mieć to w dupie i nie katować się.

 

a jeżeli od małego, przez rodziców i media, jesteś nauczony że tylko ładni ludzie zasługują i mają udane związki i atrakcyjnych partnerów?

 

czy uważasz, że ludzie, którzy przejmują się wyglądem robią to świadomie? jeżeli to kompleks, to siedzi tak głęboko, że nie potrafisz już realnie oceniać, widzisz świat tylko przez pryzmat kompleksu.

 

Tak, udało mi się mieć to w dupie, może przez jeden dzień po tym, jak pociąłem sobie brzuch i sporo napięcia odeszło. Teraz jest w sumie gorzej jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjebane mam jak wyglądam bo przeżyłem coś co uwielbiam.mianowicie samotne loty do Kornwalii,strzelanie do puszek z kałasznikowa ktore super rozładowuje napięcie.10 lat temu oststni raz uprawialem sex i stwierdziłem że przyjemniej jest napić sie piwa.jestem rozpaczliwie samotny ale mam pasje ktore kocham.co do wyglądu byle tylko mieć ładne długie włosy i brak zarostu na twarzy dzieki ktorym przyjemnie popatrzeć do lustra,nogi w dupie dzieki ktorymi chodzisz na wycieczki i zwiedzasz,szare oczy które kojarzą sie z neutralizmem a nie z problemami z emocjami jak brązowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjebane mam jak wyglądam bo przeżyłem coś co uwielbiam

- piękniei mądrze to ująłeś , powaga,,, i szacun.

Mam podobnie wyjebane na swój wygląd ( ważne ,że żonie się podobam ) ,,, bo były i będą jeszcze piękne chwile ;)

 

Miło wiedzieć, że ktoś tak myśli:) :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, lubię. Co jeszcze o mnie wiesz? D:

brązowe oczy sąsiadujące z nowotworem w osobowości.wiernie przypomina zczernienie wypełnienia połowy zęba z nieodłącznym ropniem okołowierzchołkowym po tej samej stronie bo gutaperka w jednym z korzeni okazała się nieszczelna leczonego kanałowo kilka lat temu którego objawem jest ból który nie daje spać i zmusza do bycia pijanym całymi dniami.nosząc takie oczy nawet pracując w formacji uzbrojonej można zachowywać się niemądrze.to dopiero przekleństwo.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brązowe oczy sąsiadujące z nowotworem w osobowości.wiernie przypomina zczernienie wypełnienia połowy zęba z nieodłącznym ropniem okołowierzchołkowym po tej samej stronie bo gutaperka w jednym z korzeni okazała się nieszczelna leczonego kanałowo kilka lat temu którego objawem jest ból który nie daje spać i zmusza do bycia pijanym całymi dniami.nosząc takie oczy nawet pracując w formacji uzbrojonej można zachowywać się niemądrze.to dopiero przekleństwo.

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz nie?to jak to jest że jedna chce mi połamać kark gołymi rękami bo ją puściłem kiedy sie do mnie tuliła,druga zaprosiła mnie do łózka już po 2 dniach znajomości i dziękowała mi za odbyte stosunki i facet który zamiast uścisnąć dłoń przytulił sie do mnie na powitanie?oni wszyscy mają brązowe oczy.żaden z jasnymi oczami nie zachowywal się dziwnie jak długo żyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×