Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

filip133, Czasy Secondhandu - autorstwa tegorocznej noblistki, Svetlany Aleksijewicz :) Mam zamiar kiedyś dostać nagrodę Nobla dlatego lubię czytać książki noblistek xD

 

bonsai, umarłam jak zobaczyłam ten znicz :pirate: musiałam sobie od razu odpalić ten przebój gimnazjalny <3

 

Davin, tyle gadasz o tym grzańcu, nie wytrzymam, jutro kupuję i piję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

jest slicznie na polu

 

:hide:

 

Też tak zrobię :hide:

 

Ja już po jednej kawce z mlekiem, teraz zrobiłam czarną. :D Na dworze (nie polu) jest faktycznie pięknie, cieplutko, bez wiatru. Zrobiłam małe zakupy, a po kawce zabieram się za gotowanie rosołu z kaczki.

 

Sigrun, strogonow, śledziki.... mniam, pychota!

 

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!!!

 

Ja też już z drugą kawką. Piękna pogoda i spacerek zaliczony. Jeden minus - widac każdą drobinkę kurzu w chałupie, więc nie ma zmiłuj, czeba sprzątac...

Plan na kolejne godziny - sprzątam, wychodzę znów z psem, przy okazji zakupy, gotuję gar zupy dyniowej dla jutrzejszych gości, a potem się zobaczy.

Wczoraj rozmowa z rodzicielką, czuję się dziś jak pobita. Jestem samiuśka do wieczora, myślałam, że będzie taki fajny dzień dla mnie, a tu taki zonk. Jestem w dziwnym stanie - wszystko robię, a tak jakby mnie nie było... :shock: Jakbym była na pilota.

No ale nic, pewnie się pozbieram, dobrze że słoneczko mnie rozpieszcza.

 

Miłej soboty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×