Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle byłam dziś u optyka i soczewki przy mojej wadzie wzroku odpadają :cry: bo przy soczewkach zawsze daje się o 0,25 dioptrii mniej niż w okularach, a że ja mam zapisane -0,5 cylindra to zostają tylko okulary bo nie produkują soczewek 0,25 :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj od dychy zaczynałam, parę godzin, zeszło do 9, potem brak miejsca na dysku, to odinstalowałam inną grę (pożegnanie było czułe, lecz ostateczne), wznowiłam koło południa, i dopiero 7,5. Ciekawe co oni tam naćkali do tego, może efekty zapachowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół Spamowej mi przez chwilę uciekło... :shock:

 

mirunia, Dopiero zobaczyłam. Boszsz, ale Ty zdolna jesteś! No jak z super kwiaciarni, klasyka gatunku. Piękny, po prostu piękny! :105:

 

cyklopka, Pojechał do Wrocławia na Mayalla. Ja za bluesem niekoniecznie ( jako mroczna nastolatka katowałam się bluesami i wystarczy), więc tych swoich guru obskakuje sam. ;) A on nie idzie ze mną na wystawę rysunków Beksińskiego, więc mamy swoje randki artystyczne. :great:

 

bonsai, Żem się nie śmiała, jak zadzwonił z newsem... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, wiesz, ja się na internetach w sensie technicznym nie znam w ogóle, tylko w sensie praktycznym, trolling, śmieszne kotki. Livebox z Oryndża, na ikonce napisane 54,0 Mb/s, siła sygnału bdb :bezradny:

 

acherontia-styx, ja mam jedno oczko do bliży, jedno do dali, też w takich szalonych zakresach jak i ty 0,25-0,50, tyle że astygmatyzm utrudnia dobranie szkieł. Na co dzień chodzę bez paczałek, tylko jak czeba w odległości ekran (kino, niektóre programy TV) albo rzutnik to wtedy zakładam. Soczewek nigdy nie nosiłam, bo lubię se dobrać okulary.

 

Natomiast kiedyś będę musiała nosić soczewki, dokładnie te :mrgreen:

wildfire.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam jakis czas temu zjadlam obiad i sie uspokajam. Bylam jeszcze w bibliotece .,powymienialam ksiazki.

Nic dzis nie zalatwilam bo pani kasia chora! Wsciekla tylko jestem bo niepotrzebnie jechalam i nie mam ani planu ani nie wiem co z praca.

 

Widzialam sie tylko z doradca zawodowym ale i tak nie moglam wszystkich papierow wypelnic bo nie bylo pani kasi.

Nikt mi nie dal znaka a powinni moim zdaniem zadzwonic.

 

mirunia piekny stroik :105::105: uwielbiam takie kolorki. Super Ci wyszedl !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, cieszę się, że się Wam podoba. :D

 

kosmostrada, oui, c`est moi .... nie robota kwiaciarni :D:uklon: zdolniacha żem :roll::lol:

 

platek rozy, szkoda, że nic nie załatwiłaś, byłam pewna, że przywieziesz dobre wiadomości. Poczekaj Kochana do przyszłego tygodnia, no tak wypadło... choroba :bezradny:

Spróbuj zadzwonić najpierw, żeby nie jechać na darmo.

 

cyklopka, Tobie bardzo ładnie jest w okularach, a te żółte soczewki bardzo ciekawe, czasami koty mają takie oczy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kocie soczewki też są, ze zwężoną źrenicą. Wężowe ewentualnie bym mogła chcieć.

Żółte będą potrzebne do pełnej repliki kostiumu z gry, wolałabym żeby ta czerwona obwódka była trochę węższa i mniej poszarpana, ale chyba lepszej nie znajdę.

O, albo sobie takie sprawić niebieskie z nierównymi źrenicami, jak David Bowie, to by było coś :o:o:o

 

no ale trudno , nie chce sobie psuc weekendu

Bardzo dobrze. Oglądamy buty i kostiumy :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×