Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jest bardzo zle...


Gosmina

Rekomendowane odpowiedzi

...pare słów nt. meza..bo niejasno sie wyraziłam...chodzi o to ze on tylko nie rozumie...nie dopuszcza do siebie mysli ze mam jakies tam stany depresyjne/nerwice...on tez ma....tez nie mial łatwego dziecinstwa (alkoholizm w rodzinie..mojej również)....jest dobrym mezem/ojcem...nie moge za wiele wymagac bo pracuje ciezko fizycznie do pózna...czasem go tylko ponosi jak gary w zlewie lub bajzer bo akurat mialam slaby dzien i tak wyszlo....wpadlam w rutyne domowa i czasem mi sie juz po prostu nie chce dwudziesty raz np. sprzatac porozrzucane zabawki.. w ogole to poszlam do neurologa z bólami karku.szyi.barkow....i dostalam prochy na depresje :-\ ide 2.11 nie wiem juz jak mam z nim gadac...jak bolalo tak boli..przy tym jest mi bardzo niedobrze..raz zemdlalam...dwa razy mnie telepalo..drgawki..dzisiaj troche tez jak nabije sobie glowe czyms...no lekko nie jest....ale widocznie tak musi byc....co do fotografii to byl czas ze robilam moim zdaniem swietne zdjecia....nie wiem czemu juz mnie to nie cieszy..:-( :-( :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz, to pewnie Twój mąż ma stan zaprzeczenia w stosunku do Twojego samopoczucia, bo sam czuje, że mu się chwieje grunt pod nogami i boi się załamać. Może udałoby Ci się go namówić na wspólną wizytę u psychologa? Faceci często tłumią emocje, uczy się ich, że "nie płaczą" i wtedy noszą ten ciężar na barkach podwójnie.

Hmm, jeśli masz te leki od neurologa... Ja bym przyjęła psychotropy jednak tylko od psychiatry - jesteś pod opieką jakiegoś? Sedam to benzodiazepina, dość słaba akurat, ale lepiej traktować te leki jako doraźną ulgę, na kilka tygodni, raz na kilka dni, bo rzeczywiście są uzależniające. Czy po Sedamie odpuszcza Ci ból karku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×