Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Moi jadą w sobotę, jak zawsze, dzień przed. A ja się będę kurować.

 

cyklopka, butki bym nosila do waskich rurek i do koszuli w kratke z czerwonymi akcentami , takie waskiej zawazanej nad pepkiem ala pin up girl.Albo do letnich kolorowych sukieneczek :105:

Rurki i koszule w kratkę posiadam, natomiast żeby zawiązać cokolwiek nad pępkiem, to jeszcze rok terapii i rok siłowni co najmniej :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, tez mialam w sobote jechac ale juz dzis byla masa ludzi i pomyslalam ze w sobote moze byc podobnie jak w niedziele wiec sie dzis wybralam., W sobote moja siostra bedzie to pozapala wklady w zniczach jakby sie juz nie palily , chociaz powkladalam do zniczy wklady olejowe ktore maja sie ponoc palic 3 dni.

 

A brzusia to ja tez nie mam idealne plaskiego. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie chodziło nawet o tę badziewną kokardkę tylko o te plastiki przezroczyste, fuj.

Chopie, to je kopytko, żeby pokazać na zdjęciu jak paski idą :lol::lol::lol:

To tak jakbyś odradzał sukienkę, bo głupio bym wyglądała, jakbym założyła na siebie kawałek manekina :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, O to odetchnęłam, że się czepiasz prawideł, a nie fikuśnych kobiecych sandałków... Już się przestraszyłam, że ktoś się podszywa... :D

 

platek rozy, Hej Kochana! Pewnie jak już będziesz wiedziała na 100% co z tą pracą, to też troszkę lepiej się poczujesz, a tak jesteś w takim zawieszeniu. No ale jesteś dzielna babeczka i mimo nastroju robisz swoje! Ściskam Cię mocno!

Aż pójdę zobaczyć, czy u mnie są te zakolanka, chociaż mam czarne. Wątpię, bo w tej mojej biedrze to nic nie ma z tych fajnych rzeczy, a przynajmniej jak ja przychodzę po południu.

 

mirunia, Kochana też mam nadzieję, że jakoś to będzie, byle w lęka się nie wkręcić i wszelkie jazdy przyjmować ze stoickim spokojem. Wespół damy radę, a na wiosnę odetchniemy.

 

cyklopka, Z tego wynika, że bardzo ładnie przeszłaś tą ospę, a w późniejszym wieku różnie bywa.

 

A ja mam dziś luźniejszy dzień w pracy, no i czwarteczek, to jakoś tak ciut lepiej mi...

Tylko strasznie zimno, nawet w pracy to odczuwam, znów siedzę w szalu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, kuźwa. :hide: Ale wtopa oczna, jeeezu. Może ja przez sen pisałem czy coś. Wróciłem teraz do tych butów i rzeczywiście one mają paski! I te prawidła wyglądają jak prawidła.

 

O co chodzi, o chodzi. :?: Głupio tak się wycofywać ze swojej opinii, więc może doczepię się tylko do tej kokardki. :bezradny: Choć, jak są paseczki i obcas, to tak naprawdę wszystko mi się podoba, ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, esh mezczyzni :mrgreen::D:P

 

na_leśnik, ja broje obiados :mhm: zupe pieczarkowa i gulasz z kuraka w pomidorach i z kolendra ...

 

kosmostrada, Slonce :********* ja to sadze ze z ta praca to jednak nic bo mieli dzwonic a nie dzwonili do dzis i wsciekla jestem tak ja pisalam na poprzedniej stronie. :bezradny:

Musisz na te chlody kupic ciepluska pashmine :105::105: U mnie sporo w ciuszkolandach jest pashmin , moze u Ciebie tez? Bo pamietam ze mirunia ma a Ty ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ech, pomyśleś że jeszcze niedawno ja też tak mogłem! :mrgreen:

platek rozy, smacznego ;) . Ja jeszcze mam wczorajszy obiad. Zaszalałem i pstrąga pieczonego w ziołach zrobiłem.

 

A teraz siedzę i czekam aż mi znieczulenie po dentyście przejdzie 8) .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, plomba w jedynce. Od niedawna chodzić zacząłem do zębologa po kilku latach zaniedbywania tej swojej gęby. Jeszcze przede mną baaardzo dużo leczenia ale cóż, jak się zaniedbało to teraz trzeba cierpieć :bezradny: . Z poważniejszych rzeczy to jeszcze przede mną wyrwanie korzeni połamanej 4 i 5 górnej :hide: .

 

Nigdy nie miałem znieczulanej przedniej części ust. Ale dziwne uczucie. Nie dość że nie mam czucia w podniebieniu to jeszcze w nosie! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, :mrgreen: nie będę pogłębiać Twojego zażenowania samym sobą więc nic nie powiem :mrgreen:

 

Jakby co to ja jestem za butami! Owszem, z kokardką! Jak cyklopka napisała, że to takie w stylu Czarodziejek z Księżyca to natychmiast to zobaczyłam i się zakochałam w tym porównaniu :mrgreen:

 

I ja też lubię jesień! Jesienią czuję się dużo lepiej, ostatni zjazd miał inne przyczyny, niepogodowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, jeszcze trochę "popracuję" :D i do domu!!! A jutro mam wolne :great: .

Zrobię jutro stroik, pobawię się we florecistkę, przy okazji pokłuję sobie ręce, a może nie - założę rękawiczki.

 

platek rozy, :*** sprytnie wymyśliłaś sobie dzisiejszą wizytę na cmentarzu, bo faktycznie, sobota i niedziela to będzie obłęd. Ja wczoraj zrobiłam porządek, umyłam pomnik, itd. zapaliłam znicze, a stroik zawiozę rano w niedzielę.

Nie dziwię się, że denerwujesz się o pracę. To oczekiwanie na niewiadomą jest najgorsze, ale nie trać Kochana nadziei, a energii na stresy.

 

kosmostrada, musimy dać radę i cieszę się z tego wespół. Zawsze optymistycznie wesprzesz i pocieszysz.:*** :great:

 

cyklopka, bonsai, :mrgreen::mrgreen: o mało się nie posiusiałam ze śmiechu, z tych Waszych "obrad" nad sandałkami... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, dzięki, kurna! Już się cieszyłem, że strona się zmieniła i nie będzie śladu po mojej porażce, ale musiałaś dodać swoje trzy grosze!

 

Mam nadzieję, że będziesz dziś podróżować z liściem na głowie i nikt Ci nic nie powie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Z tego wynika, że bardzo ładnie przeszłaś tą ospę, a w późniejszym wieku różnie bywa.

Trochę to podejrzane, nie?

 

cyklopka, to tak zeby koszula stykala sie z dzinsami ja zawiazac i nie bedze brzusia widac a bedzie stylowo :yeah:

O, tak mogłoby być.

 

Mam jeszcze jedną gigantyczną flanelę, którą chcę przerobić na tunikę, ale się boję, że źle skroję. (Rym niezamierzony).

 

bonsai, straciłeś czujność :mrgreen:

 

Aurora88, w takim razie mierzę stopę przed ostateczną decyzją 8)

 

A w weekend pewnie będziemy wybierać martensy :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Nie mam takiej prawdziwej paszminki z wełną... :( Bawełniane, tudzież sztuczne. ( tak myślę, bo na niektórych z lumpka nie było składu) Ale mam nawet na sobie taki ogromny ciepły szal, to się zakutam i jest ok.

W ręce mi zimno, ale przecie nie będę w rękawiczkach w pracy... :hide:

Ech, wygląda na to, że Ty będziesz musiała zadzwonić, żeby ustalić na czym stoisz.

 

na_leśnik, Pstrąg w ziołach... :105:

Kiedyś zżarłam sobie usta po znieczuleniu u dentysty... :hide: Nie lubię.

Czy ludzie tak latają po dentystach, czy to jakiś forumowy klimat, bo ciągle jakieś zębologiczne klimaty tu są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, tak bo wtedy znieczula sie wszystko w kolo ;) Ja tez chodze do dentystki , niby nie mam za duzo leczenia ale mam za to problemowe zeby skurczysyny ...

 

 

mirunia, :******** tak pojechalam dzis bo nerwowo w korkach bym nie wytrzymala , a szukanie miesjca parkingowego czasem trwa i trwa i sie jezdzi w kolko z nadzieja az ktos odjedzie i mozna bedzie zaparkowac ...Dlatego ja dzis i juz mam zalatwione to a mialam jechac jutro ale jutro mam pania kasie za aktywizacji zawodowej i doradce zawodowego wec zas zejdzie .. Chociaz chyba zrezygnuje z reszty tych szkolen jesli pracy nie bedzie.

Ja mam cmentarz bardzo daleko bo na drugim koncu miasta dlatego zazwyczaj jezdzilam dzien , dwa przed Swietem zmarlych.

 

Tez robilam sama bukiecik do wazonu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a to u mnie sporo ladnych pashmin tych takich prawdziwych , ja teraz chce upolowac calkem gladka zielona do tego w kratke plaszczyka :mhm:

Jutro jade do pani Kasi to bede wiedziala chyba co z ta praca , chyba ze zas mi owinie w bawelne a pozniej sie okaze ze jednak nie ... Ale chce sie ostatecznie rozmowic juz.

A na zakolanowy zerknij bo sa fajne , i sa jeszcze cieple rajstopy w kilku wariantach , wszytsko po 14.90 za pare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×