Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry Dziewczynki i Chlopacy :******** :papa:

 

A ja sobie migrenuje , juz zaliczylam wymioty :roll::x

Zimno jak cholera, mam dwa stopnie , slonko za to piekne. Uszukalam sie rekawiczek i stwierdzilam z e je zgubilam i musze nabyc nowe.

 

No i mam klopoty z pamiecia , odmozdza mnie totalnie--- jako ze pije jogurty do antybiolu to snilo mi sie ze mam jogurt zurawinowy w lodowce . Rano wstalam i go szukalam bo myslalamz e mam go naprawde . Nosz moj mozg umiera :why::why::why:

 

Nie mam planow , nie zadzwonili jeszcze odnosnie pracy wiec pewnie juz nie zadzwonia.

 

large.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

platek rozy, :*** Ty Kochana migrenujesz, mnie od rana złapało ciśnienie i lęki, nie wiem skąd i po co... a dzionek piękny, słoneczny. Rano był szron na samochodach, zimno jak cholera, szłam do pracy w czapce i rękawiczkach.

Może uda mi się dzisiaj urwać (zwolnić), bo chciałabym skoczyć na cmentarz zrobić porządek, przy ciepłych promieniach słońca.

 

na_leśnik, taka mgła była u mnie wczoraj, ale później było słonecznie.

 

Sigrun, hej! a na co Ci mejkap do sprzątania, zrobisz po porządkach. :D

 

Aurora88, platoniczną bierzemy i dajemy całymi garściami! :D

 

Miłego dnia! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemacie Łobuzy ;)

Ja wróciłam z polowania z obiegówką, nadal wszystkiego nie załatwiłam, ale przynajmniej mam zdolność od lekarza zakładowego :mrgreen: oczywiście wielkie wymysły, bo z racji infekcji mam podwyższone leukocyty i OB i lekarz nie wie czy może w tej sytuacji dać mi zdolność blablabla….no ale w końcu dała :mrgreen:

resztę załatwię już pierwszego dnia pracy czyli w poniedziałek ;)

Rano rzeczywiście zimno, ale słoneczko pikne :great:

 

w ogóle wczoraj wyszła mi jakaś wysypka na brzuchu… myślałam, że do dzisiaj zejdzie a tu nadal jest i swędzi :shock:

i znowu mam 37,4 stopni temperatury :why: a wczoraj już było tak dobrze :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tak słonecznie, chyba najpiękniejszy dzień w roku, szkoda, że cały przespałam. Dzisiaj miałam już nie leżeć, tylko się ubrać i chodzić, ale skoro organizm potrzebował odespać, to chyba nie byłoby warto się zmuszać do wstawania. Budziłam się ileś razy, ale nawet nie wiedziałam, co się dzieje, po prostu byłam nieprzytomna.

Oczywiście pretensje, bo nie mam gorączki. To nie wiem, mam żałować, że nie mam? Może nie przechodzę ciężko, ale organizm się musi zregenerować, dalej czekam na możliwość chorowania bez awantur i wyrzutów. :( Idę płakać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No hejka.

 

Ale miałam terapię, ja pierdykam.

Jeszcze mi się pewnie za to beknie w nocy, ale póki co jestem w nastroju sarkastycznym i śmieję się z własnego życia, muszę się dzisiaj napić za utracone dzieciństwo.

 

Na razie napiję się herbaty i pooglądam ten piękny jesienny zachód słońca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Zamelduję się na Spamowej, co by nie było... ;)

Nie wiem, czy dołączyc do ogólnych lamentów ... :bezradny: Nie chce mi się w szczegóły wchodzic - licha jestem fizycznie i niewyspana.

Ale akcja-mobilizacja i zaraz lecę na cotygodniową herbatkę z przyjaciółką. Jakoś się dotelepię.

Dobrze, że z rana było słoneczko, bo ta ciemnośc mnie rozwala.

 

Dziewczynki dziś długa lista dolegliwości tudzież smutnych refleksji u Was, ale głowy do góry!!! Ściskam Was hurtowo! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, teoretycznie jest możliwość nadania nowego pinu nawet przez telefon. Znaczy się infolinia zgłasza wniosek i ja smsem dostaje nowy pin, ale do tego muszę mieć numer AKD i pin do TeleBGŻ i jak AKD mam bo to jest w umowie, tak pin do TeleBGŻ się nie zgadza. Nie wiem czy ja ten kod dostępu do TeleBGŻ zmieniałam a nie pamiętam czy co, ale w tej sytuacji muszę iść do oddziału banku osobiście i tam zgłosić wniosek o nadanie nowego numeru pin :hide: zrobię to w piątek bo jutro nie mam czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×