Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, mnie jedna osoba z forum powiedziała, że mam jedną nogę krótszą Ale tak myślę o tej waszej nerwicy, czy trzeba ją akceptować, czy jest wyjście. Bo jeśli jest wyjście, to lepiej nie akceptować.

 

Wiesz ilu ludzi ma jedną nogę krótszą, a nawet o tym nie wie ;)

Pewnie tak. Ale ja chcę zostać Znaną Tancerką, a mam jeszcze do tego przykurcze ścięgien w stopach :cry:

 

cyklopka, Czy koszulka ma specjalne przeznaczenie, czy jest dla frajdy codziennego noszenia?

Tak, jak będę potrzebowała wyglądać inteligentnie, dojrzale i profesjonalnie 8)

5724613695

 

Ma mnie rozśmieszać :brawo:

 

Wolałbym latać za jakąś fajną koleżanką :P

 

A kto Ci broni? ;)

Przyłączam się do Davinowej kampanii aktywizacji chłopów z forum :great:

 

Ja tez :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Ale Ty jesteś mentalnie zajęta, nie ma co chwilowo do Ciebie startowac... :D

Myślisz, że gej... :zonk: No ale to będzie świetnym kumplem!

 

mirunia, z tego co obserwuję, to może tak byc. Moja przyjaciółka wyzwoliła się z większości objawów ( min.somatyki - jak problemy z pęcherzem, egzemy, puchnięcie nóg, lęk przed lataniem samolotem, hipochondria, problemy ze spaniem, natrętne myśli), ale jej głównym problemem była depresja. Jest lekko neurotyczna i to w czasie deprechy się pogłębiło. Teraz ma różne jazdy, ale nie wymaga konsultacji psychiatry. ;)

 

Sigrun, To samo pomyślałam, że pięknie by razem wyglądali w tych koszulkach... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy mi coś umknęło czy tu się jakiś klub randki w ciemno otworzył :mrgreen: .

 

Bez żadnych niechęci personalnych, ale mam już trochę dość sympatii korespondencyjnych, bo już parę lat życia na takie coś straciłam

 

No offence taken. Mam podobne doświadczenia w tej materii ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to będzie świetnym kumplem!

 

Ja też :D Ale nie gejem :P

 

Nie wiem, co wam z tym szukaniem dla mnie chłopa na forum :bezradny:

Bez żadnych niechęci personalnych, ale mam już trochę dość sympatii korespondencyjnych, bo już parę lat życia na takie coś straciłam :hide:

 

Do Krakowa nie tak daleko, mogę przyjechać :D Haha :) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×