Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHLOROPROTYKSEN (Chlorprothixen Hasco/Zentiva)


Gość

Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      54
    • Nie
      19
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Dzis była pierwsza noc... trochę nie przez Pana bo byk mi mega zimno nie wiem dlaczego.... zobaczymy dziś...

na pewno na plus ze rano mi się dobrze wstawalo... I nie czułem zabiły przy prowadzeniu auta.... brak zawiech...

 

-- 16 lip 2015, 20:41 --

 

Wstaje mi się kolejne dni o wiele lepiej, nie ma zamuly, nie ma dezorientacji. Za to pojawila sie bezsenność, której wczesniej nie bylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, to co teraz mi znów zalaczyla sie bezsenność na 30mg parogenu, czuje sie zmęczony ale nie mogę zasnąć... Oczy mnie juz bola... Jest gorzej jak nie Bralem chloru mam wrażenie jakby organizm teraz ciągnął do chloru bym mógł sie wyspać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Można. Z tym, że jak lorafen na Ciebie dobrze nie zadziałał doraźnie (może po prostu Ci nie przypasował ten lek) to chlorprothixen to może być za mało, przynajmniej 15mg. Na mnie 15 mg chlorprothixenu doraźnie działa za słabo, natomiast 30mg działało już za bardzo usypiająco, ale ciężko to było nazwać uspokojeniem. Dlatego ja stosując doraźnie chlorprothixen (15 mg) dorzucam do tego 200mg l-teaniny, i już wygląda to wtedy troszkę lepiej. Ogólnie zaleca się branie chlorprothixenu w ciągach np. 1-1-2 (jedna tabletka rano, jedna w południe, i dwie na noc), to wtedy jeżeli bierze się większe dawki to te efekty zmulenia i nadmiernej senności powinny minąć z czasem.

 

2. Nie doświadczyłem :) Spokojnie, to są efekty uboczne, które występują u np. 1 na 1000 osób. Weź po prostu pierwszą tabletkę w domu, kiedy nie zamierzasz nigdzie wychodzić i sprawdzisz czy i jakie efekty uboczne występują. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, powiedzcie, czy jeśli Chlorprotiksen zadziałał jeden raz a następnego dnia już nie (mam na myśli nasennie) 15 mg, to brać dalej czy już raczej nic z tego nie będzie? Bardzo proszę o opinię, nie wiem, czy wziąć jeszcze czy kombinować coś innego. Czy to jest lek, który ma się rozkręcić i wyreguluje sen, czy jak nie zadziałał to już raczej kicha. Dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×