Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, :papa: cały dzionek tworzyłaś, ja cały dzionek czekałam, żeby zobaczyć dzieło i CO? Nie zobaczymy??? :why::why::why:

Ja się czaję na zrobienie takich obrazków na liściach jakie pokazywała Płateczkowa, jak będę jutro wracała od lekarza, to zrobię sobie wycieczkę po liście (chyba).

 

Płatek , będziemy pisać i odzywać się do Ciebie, no bo jak inaczej? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ospa :lol:

 

Widzę stanowczo za dużo plusów tej sytuacji. Jak mawiali starożytni Amerykanie, a blessing in disguise 8)

 

1. Mogę co najmniej przez tydzień siedzieć w domu, grać w grę* i się drapać :105:

2. W szkole za mną zatęsknią i dostanę miliart laurek** :105::105::105:

3. Dyrektor miał mieć w tym tygodniu wizytacje na moich lekcjach :lol:

4. Nadrobię zaległości z recenzjami

5. Nauczę się na dwa sprawdziany z farmakologii, bo z psychotropów i neuroleptyków muszę mieć piąteczkę, o honor forum tu idzie

 

*właśnie wychodzi dodatek, to od razu wezmę subskrypcję na miesiąc, nie ma przypadków ;):twisted::lol::mrgreen:

**mam nadzieję, że nie tylko od dzieci :105:

 

Idę zjeść kaszkę i obejrzeć serial :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, podłączona do kabli mogłam pisać, ale nie lubię siedzieć na forum w telefonie, dlatego malutko się udzielałam ;)

platek rozy, Ciebie na pewno nie uziemią jak mnie urządzili w szpitalu, bo to nie ten oddział, także spokojnie ;) zresztą, Ty pewnie będziesz jeszcze krócej ode mnie w szpitalu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, liscie sa sliczniaste , szkoda ze ja nie umiem malowac... Mam nadzieje ze sie bedziecie odzywac :105::D inaczej tam umre z nerwow i nudow :)

 

acherontia-styx, ja mam byc trzy dni. tak mam na kartce od nich napisane.

 

cyklopka, a jednak , ale plan juz masz to choroba zleci na roznych przyjemnych zajeciach !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ospa :lol:

5. Nauczę się na dwa sprawdziany z farmakologii, bo z psychotropów i neuroleptyków muszę mieć piąteczkę, o honor forum tu idzie

.......

**mam nadzieję, że nie tylko od dzieci :105:

Jesteś niemożliwa z tym honorem... :mrgreen: ale fakt, piąteczka musi być!

 

To teraz możesz pomarudzić w domu jak dziecko (bo swędzi) i poprosić o herbatkę i kaszkę do pokoju. A co! :D

Na twarzy też Cię wysypało? Jakie masz zalecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Początek ospy stwierdził jeszcze zanim powiedziałam, że nie przechodziłam ani gdzie pracuję.

 

platek rozy, właśnie dostałam dwa wywiady do napisania.

 

mirunia, ciężko polec na rzeczach, które brałam ja, mama, przyjaciółka mamy czy szwagier, a przynajmniej czytałam o nich na forum :lol:

 

Na buzi mam dopiero 3 punkty. Niestety nie ma już takiej taryfy ulgowej jak w dzieciństwie, kiedy od początku choroby się na mnie nie krzyczało :? dlatego miałam dobre skojarzenia z chorobą. Teraz też liczę na coś takiego, ale już nie działa :bezradny:

 

Little Red Fox, mam białą maść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki postaram się więc jutro w świetle dziennym zrobic fotę mojej zabawy.

 

mirunia, Mi się już jeden liśc suszy... jakoś co roku nie mogę się powstrzymac przed zbieraniem kasztanów i liści.

 

cyklopka, No masz babo placek... A raczej ospę... No nic Kochana, dobrze że na to pozytywnie spojrzałaś. Tak naprawdę to chyba 2 tygodnie powinnaś byc uziemiona w chałupie, bo pamiętam, że ważne było tego nie przewiac.

Ale tyle czasu bez trenera... Dobrze, że fotę masz. :D

Ale dlaczego nie szósteczka z psychotropów? :time:;)

 

Sigrun, Tulac cię? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to mogę być z siebie dumna :brawo: bo wyszłam na spacer z domu, w dodatku umówiłam się ze znajomym :D Zrobił mi kilka zdjęć swoim aparatem. Powiedział mi, że ma dwoje dzieci, które mieszkają u matki. Nie widuje się ze swoimi dziećmi. Kobieta zostawiła go dla bogatszego faceta. Spytał się mnie czy chciałabym wyjść za mąż a ja powiedziałam, że nie, bo nie lubię dzieci. On powiedział: a seks lubisz? :lol: Zabawny człowiek :lol: podobno byłam spięta i sztywna, zawsze taka jestem. Jak spadłam z górki na dupę śmiał się ze mnie a mogłam sobie roztrzaskać kości. Zaprosił mnie na kolację i pocałował mnie w policzek :lol: widać, że mnie lubi :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Jak zadzwonil budzik z trudem otworzyłam oko. Jak ja nie lubię tego porannego zamulenia..

Wstałam jak zwykle z postanowieniem znalezienia przyjemnych aspektów dzisiejszego dnia. No więc - jest piękna pogoda, wieje wiatr i malowniczo sypie deszczem liści. Już plusik znaleziony, bo sympatyczny poranny spacer z futrzakiem i pozbierane piękne liście.

 

Życzę Wam miłego poniedziałku, niech ten tydzień przyniesie nam wiele przyjemności!

 

cyklopka, Jak się dziś czujesz? Wytrzymujesz z drapaniem, temperatura nie poszła Ci w górę?

 

acherontia-styx, A Ty Kochana jak, mam nadzieję, że nie rozkręciło Ci się przeziębienie?

 

platek rozy, Platuś co u dentysty? Jakie rokowania dla ząbka?

 

Mam nadzieję, że więcej chorych na Spamowej nie ma... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Łobuzy ;)

Ja nadal po(d)ciągająca, dodatkowo mam gorączkę - hurray :roll: nigdzie dzisiaj nie jadę, tylko siedzę w chałupie, mam nadzieje, że do jutra mi przejdzie i pojadę wszystko pozałatwiać.

W nocy co chwile się budziłam przez ten katar :roll: najpierw mi było zimno, później gorąco i tak w kółko :P

Podsumowując, mam wrazenie, że mózg mi zaraz nosem wypłynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×