Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem po co pytam, szansa równa 6 w totka... Czy ktoś tu może nie śpi, a zarazem jest w posiadaniu cudownego środka jakim jest chlorowodorek mianseryny? Coś obliczyłem źle, myślałem że mam jeszcze jednego tabsa, zostawiłem receptę w aptece, odbiór jutro. No i mam pospane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem tu nowa. Mam niestety problem z nerwicą / fobią społeczną / depresją. Czy ktoś mógłby polecić mi tutaj dobrego psychoterapeutę (najlepiej na NFZ) z Krakowa? Czy chodzicie na terapię i jaką metodą (psychodynamiczną, behawioralną)? Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie już od dłuższego czasu nie mam problemów natury psychicznej, więc raczej wspólnych tematów do rozmów bym nie miał, chociaż chętnie bym kogoś poznał :)

jak to zrobiles, ze uzystales taka stabilizacje?

 

co do rozmów to... pleć ma znaczenie? :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie już od dłuższego czasu nie mam problemów natury psychicznej, więc raczej wspólnych tematów do rozmów bym nie miał, chociaż chętnie bym kogoś poznał :)

Hohoho! Czyli ludzie z problemami psychicznymi rozmawiaja tylko o problemach psychicznych? =)

 

Jakby cos sie wykroilo w rodzaju spotkania to moze bym sie wpisala, chociaz obecnie zdecydowanie za duzo lękow u mnie. Ale moze =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze by zorganizowac zbiorowe spotkanie. Juz tu ktos kiedys organizowal zjazd z forum ale w warszawie..a tu jest szansa bo raczej kazdy tu jest z krakowa..tylko gdzie mielibysmy sie spotkac i co bysmy mieli robic ?:) moze ktos cos zaproponuje wiadomo nikt sie tu nie zna ale mozemy sie poznawac przez forum albo isc w miasto i gadac..poki co piszcie kto jest chetny na spotkanie osob z forum moze cos z tego bedzie :) Hania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×