Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej


prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wam wszytskim długo myslam nad tym co napisac i czy wogole to zrobic. A wiec zaczne od samego poczatku mam 16 lat gdy moja siostra zachorowała 3lata temu rodzice obwiniali mnie o wszystko o to ze zachorowała o to ze nie nic nie umie ze załuja ze wogole sie urodziłam 8 miesiecy temu załamał sie kompletnie sie załamałam na nic nie miałam ochoty w szkole tez nie miałam leko wszyscy mnie wytykali palcami. 31 marca pozanłam osobe ktora wyciagła mnie z wszystkiego wtedy miałam na niej wsparcie miałam oparcie. ale wczoraj to zniszczyłam odsuneła sie ta osoba ode mnie. Teraz jest gorzej niz 8 miesiecy tem mam mysli samobujcze wczoraj omało nie wziełam tabletek na senych ale myslałam ze ta osoba moze jednak po dzisiejszym spotkaniu sie ode mnie jednak nie odwróci ale powiedział mi ze to nie ma sensu on juz nie umi mi dalej pomagac.

Moze tu mi ktos pomoze. Ja zawsze umiem wszystko zniszczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jesteś w takiej chwili gdzie nie widać nadziei i wszystko widzisz na czarno. Domyślam się jest Ci bardzo trudno... Pamiętaj, nie rób sobie krzywdy!I pamiętaj proszę, że tu są ludzie, którzy mogą Ci pomóc.

Zbyt ogólnie opisujesz sytuację, napisz coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slonko za wczesnie jeszcze na umieranie i nie opieraj swoich emocji tylko na jednej osobie. I choc wydaje Ci sie z dzisiaj slonce dla Ciebie zaszlo to wierz mi jutro przyjdzie dzien kiedy moze nie cale slonce ale choc jeden promyk zaswieci i wlasnie dlatego warto czekac i zyc. A jesli chodzi o to ze wydaje Ci sie ze wszystko niszczysz to wynika to tylko z tego ze dzis jestes slaba i obwiniasz sie za rzeczy na ktore nie masz wplywu. Juz samo to co opisujesz, co czujesz pokazuje mi jak wspaniala i wrazliwa osoba jestes, to dar i jesli dla kogos to jest za duzo i nie docenia tego to niech idzie swoja droga. Dla mnie jestes wielka ze potrafisz mowic o swoich uczuciach.

Moze napsiac do mnie na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×