Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Little Red Fox, niestety sprawy kardiologiczne. Serce ma chore dostało mu sie po dwukrotnym zapaleniu płuc poprzednia opiekunka otwierała okno w zimie :roll: do mnie trafił juz chory :( Wet powiedział, że to powikłania po zapaleniu płuc. Leki do końca będa potrzebne. W tej chwili kasa idzie na wszelkie witaminy myslę, że w kwocie 1000 zatrzyma sie o ile coś nie wyskoczy :roll: Juz pomijam odżywki dla niemowląt bo suchego żarcia to ruszy tylko orzechy włoskie i nerkowca czyli same najdroższe :D Sama muszę mu przemycać wszelkie ziarno bo nic nie ruszyć chce pilnuje tylko by zęby miały odpowiednią długość bo one rosną całe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kręcę pupą przy tej piosence :D

[videoyoutube=watch?v=nr38y6nTuUI][/videoyoutube]

 

nakręć filmik jak kręcisz pupą i podaj nam tu link

 

a ja właśnie dokonałem zjedzenia kotleta smażonego z karkówki, z ryżem i sałatką pomidorową i do tego maślanka. Nie było trufli, ja nie z tych ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle o tym, ze dobrze, że jestem nieufna do obcych ludzi których poznałam w pracy i bardzo mało o mnie wiedzą byłam świadkiem jak obgadywały dwie osoby w mojej obecności. Masakra najgorsza jest ta obłuda obrabiają tyłek a za chwilę się usmiechają do tej osoby jakby nigdy nic. :roll::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×