Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, biorę część twojego wkurwu na siebie. Byłam w muzeum etnograficznym zapytać o warsztaty, bo dostałam maila, to mnie facet odesłał na stronę internetową, a ja mówię, że przechodziłam, to weszłam :roll: Potem mnie instruktorka, która nie prowadzi naszej grupy, ale akurat była szarpała za stopę i popychała, bo mi nie szło, też ma metody, parówa jedna :evil: I dawny znajomy mi uskutecznił ból dupy, bo się zorientował, że serio nie chcę z nim gadać.

 

kosmostrada, terapeutka była zadowolona, że się uczę manipulować, ale nie w złym znaczeniu tego słowa :great: No nic, moje ośmioletnie rywalki muszą grać na moje konto, jak dorosną to zrozumieją.

Absolutnie nie mam sobie nic do zarzucenia, bardzo się fajnie dzisiaj zachowałam wobec mojego kolegi z pracy. Będę mu kibicować, żeby mógł u nas zostać i robić to, w czym jest dobry i na czym mu zależy. Potem się będę martwić do kogo tyle smsuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, to fajnie :great:

 

Muszę być teraz bardzo dzielna, bo moje szczęście zależy nie od tego, żeby wszystko co wymyślę się spełniło i trwało wiecznie, tylko od akceptacji, że wszystko przemija i żodyn nie wie, co przyniesie jutro :uklon: Dlatego trzeba brać co najlepsze z dnia dzisiejszego. #mementomori #yolo

[videoyoutube=u3ladZrO7as][/videoyoutube]

 

Przypilnujcie mnie, żebym codziennie grała na gitarze i robiła ćwiczenia rozciągające, bo nigdy nie zostanę Znaną Tancerką :mhm: A oprócz wiadomo czego moim marzeniem jest zatańczyć szkocki taniec z mieczami świetlnymi w stroju z Gwiezdnych Wojen do kawałka power-folk-metalowego.

 

Swoją drogą, gadałam z Panem Wolontariuszem, który mógł by być moim dziadkiem i ze mną tak ładnie konwersuje o muzyce wszelkiej, ale nie lubi rapu ani hardcore'u. Wręczyłam mu karteczkę z nazwą najlepszego zespołu łączącego muzykę poważną z heavy metalem, bo ja się nie cofam, metal is forever.

 

Trochę zaniedbałam fanklub i kolegę Znanego Aktora, który aktualnie zajmuje odległe #2 miejsce na liście mojego serduszka, a obiecałam zrobić prezentację na zlocie, którą już od jakiegoś czasu bardzo chciałam zrobić, ale jak mi zostały dwa wieczory i wiem, że jestem w programie, to ja pierniczę, w ogóle mi się nie chce :roll: Przykry obowiązek, gorszy niż praca.

 

Dobranoc, miśki!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Oj tak, bardzo pochmurno i wilgotno, kropi, siąpi, brrrr. Senny dzień, muszę jeszcze trochę wytrzymać i weekend!

 

platek rozy, poczytałam i sama nie wiem, jak Cię pocieszyć. :bezradny: Trzeba coś poszukać na tymczasem, a jak trafi się praca na dłużej i lepiej płatna niż na stażu, to brać ją od ręki i chromolić słabo płatny staż.

Te butiki byłyby w sam raz dla Ciebie, rozejrzyj się... lubisz akcesoria dla kobiet i ciuszki.

 

cyklopka, masz rację... brać co najlepsze z dnia dzisiejszego!

 

Dobrego dnia i słońca! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Co dziś tacy lakoniczni jesteście?

Ja też dziś słowotoku na razie nie mam... :bezradny:

U mnie siąpawka i w ogóle moje sympatyczne plany piątkowe legły w gruzach. Na ogródku też się nie da porobic. No nic, posprzątam...

Idę z psem, póki nie pada.

 

Mam nadzieję, że weekend przyniesie nam coś przyjemnego i choc trochę słoneczka, czego sobie i Wam życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to norma, tłumaczę to sobię lenistwem i chronicznym zmęczeniem ^^. Właśnie w ruch poszła kawka, niby mocna, z trzech czubatych, alee to jak placebo dla mnie - piję dla smaku. Ja prawdopodobnie dzisiaj wyruszam wieczorkiem na jakiś bilard po tygodniach siedzenia w domu, trzeba odpocząć od nieróbstwa heheh, nie licząc biegania co drugi dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc kochani :) ja od dwóch dni w domku , nareszcie, jestem szczęśliwa, i tak sobie odwiedzam znajomych i rodzinkę, dziś mam bratanicę na noc, szukam pracy, wczoraj zaniosłam jedno cv do sklepu

po niedzieli mam randkę,..tak...poznałam kogoś :mrgreen::mrgreen: w przyszłym tygodniu zaległe sprawy dentysta, urząd itp. sciskam mocno i przesyłam trochę pozytywnej energii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja praca w dniu dzisiejszym:

 

-Sebastian?

-Obecny. Jak czołg.

-Stanisław?

-Obecny. Jak czołg.

 

-Kto lubi Panią ręką w górę! Kto lubi Panią przytula Panią!

-Ej, bo mnie wywrócicie...

*JEB*

 

-Przepraszam, ale idę do ławki trzymać Mateusza...

-O, to nawet fajnie!

 

-Proszę nie udawać głupszych, niż się jest w rzeczywistości.

-Przepraszam, ja się taka urodziłam.

 

-Bo ja się bujam w Panu Trenerze i Nadia też.

-Tak, wiem, wiem, ale to będzie nasza tajemnica.

-To Pani też?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochani:********

Mialam dzis odebranie dyplomu , byl poczestunek --- herbata , kawa i ciacho . Jednym slowem bardzo sympatycznie , odrealnilo mnie wprawdzie na tym rozdaniu i lęku dostalam ale jakos dotrwalam i zal mi ze z moja grupa ludzikow ktorych polubilam juz nie bede miala kontaktu :bezradny:

 

I oplaca sie tupac nozka ! Dzis mialam rozmowe z naszym coachem i powiedzial mi ze wczoraj z moja opiekunka rozmawial i sie zastanawiali jak rozwiazac ta sytuacje a ze bylam najbardziej udzelajaca sie kobieta na warsztatach i ze mam ciezka sytuacje to zaproponowali mi zebym do konca grudnia popracowala u nich w Klubie aktywizacji tylko w innej placowce. Praca w sekretariacie.

Ale ja nie uwierze poki papierka nie dostane do podpisu --- ktory ma ponoc byc w nastepnym tygodniu.

 

I zab mnie boli od nocy wiec znow nie spalam . Dobrze ze w poniedzialek mam dentystke.

 

I lękowo mi dzis i smetnie bo szaroburosc za oknem mnie dobija.

 

miruniaKochana teraz trzymaj kciuki zeby sie znow ta sytuacja z praca nie posypala. :uklon: jak sie czujesz?:*********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×