Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukrainka- co o tym myśleć


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

jetodik, Ale ja tez nie, pisze tak ogolnie. Mysle nawet, ze dobrze zrobil, zachowal sie naturalnie, nie wejdzie w role ktorej predzej czy poznie nie bedzie mogl uniesc. Nie spowoduje to kolejnych dylematow.

Co do takich mezaliansow to pewno duzo za tym stoi. Liderzy czasami w wyniku nieustającej rywalizacji w zyciu zawodowym wola miec spokoj w domu i dlatego wchodza w mieszane uklady dla pewnego psychicznego balansu. Dla kazdego co innego jest wazne i stad tez pewnie takie mixy. Chodzi o dobra kompozycje, wiec wazny jest dobry groove. Nie zawsze dwie alfy to udany uklad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrast, no być może właśnie to ją w nim pociąga nawet, tak se teraz pomyślałem i gdyby zaczął ostro atakować to by źle było, taki paradoks.

 

tristezza, przepraszam bardzo ale nie przypominam sobie, żebym Cię podrywał, więc po co takie pisanie, że Ty byś ode mnie uciekła? z góry zakładasz, że byś mi się spodobała i żebym chciał coś od Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, fajnie że jej potarłeś ręce ;)

Nie słuchaj jetodika, bo on głupoty pisze. Ja bym od takiego jetodika uciekła jakbym się dowiedziała, co mu w głowie siedzi.

No sorry, ale jak jej potarł ręce, to jak to niby znaczy, że jemu co innego w głowie siedzi, niż jetodikowi? :lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale jak jej potarł ręce, to jak to niby znaczy, że jemu co innego w głowie siedzi, niż jetodikowi? :lol:;)

 

1) Wbrew pozorom nie zawsze chodzi wyłącznie o seks, samo obcowanie z płcią przeciwną (lub tą samą, zależnie od preferencji) może być wystarczająco przyjemne.

2) Nawet, jeśli finalnie chodzi o seks, to proces dochodzenia do spełnienia (randki, rozmowy, pierwszy dotyk, pocałunek, przytulenie itp.) jest często fascynujący i daje wiele radości.

3) O seksie, jak zresztą o wszystkim, można pisać dosłownie i - nie oszukujmy się - prostacko lub w nieco bardziej wyrafinowanej formie. Dla wielu osób jest ona istotna i jest jedną z podstaw budowania sobie opinii o kimś, kto wypowiada dane kwestie.

 

Dlatego, jak się domyślam, tristezza nie musi być podrywana przez jetodika, by wiedzieć, że nie chciałaby mieć z nim do czynienia na polu damsko-męskim.

 

Swoją drogą, kolega carlosbueno ma niewielkie doświadczenie seksualne, pisząc dość eufemistycznie. Tym bardziej nie powinno nikogo dziwić, że "nie zaliczył" na pierwszym spotkaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wątek żyje własnym życiem, a owa dziewczyna z Ukrainy jakoś się uspokoiła, okazuje mniejsze zainteresowanie, może już ją znudziłem., znalazła lepszego kandydata :mrgreen: Zresztą przez moje nikłe doświadczenie z kobietami nie rozpoznaje stopnia ich zainteresowania i wykazuje małą inicjatywę, żeby nie powiedzieć żadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Wbrew pozorom nie zawsze chodzi wyłącznie o seks, samo obcowanie z płcią przeciwną (lub tą samą, zależnie od preferencji) może być wystarczająco przyjemne.
Zgadzam się nie zawsze, pod warunkiem, że jesteś homo i spotykasz się z przeciwną płcią albo jesteś asem albo się sam oszukujesz. :roll:

 

O kurde przegapiłam słowo "wyłącznie" ,czyli jak pisałam, o seks idzie zawsze przede wszystkim.. forma czasem się różni, ale w każdym wypadku wszystko zmierza do "upieczenie ciasta", nawet u tak wyrafinowanej osoby jak TY. :] ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, :D, to taki wkręt delikatny, adekwatny do siły Twojej wiary i ogólnej wiarygodności tego, co piszesz. :>

 

ego, raczysz sobie żartować. Gdybym miał się starać o zbliżenie bądź uprawiać seks z każdą kobietą, przy której dobrze się czuję, to mały bonsai by mi się "zatarł"! Nie chcę rozpoczynać dyskusji o realiach przyjaźni damsko-męskiej (bo sam uważam, że jest ona raczej niemożliwa), ale sporadyczne spotykanie się z kimś naprawdę nie musi być powiązane z pożądaniem. A jednak potrafi dać radość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego, przecież napisałem, że gdybym musiał się starać (i osiągnął swój zamysł), to efekt byłby taki, a nie inny. Ale w ogóle nie mam ochoty się starać, więc Twój wniosek jest bezprzedmiotowy. :>

 

Z tego co napisałaś wynika jednak, że kobieta, która nie czuje do mnie pociągu fizycznego, nadal może mnie lubić i czuć się przy mnie dobrze, ha. :P A o to cały czas mi chodziło, żeby obalić Twój mit tego, że każdą relacją rządzą jądra bądź jajniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wątek żyje własnym życiem, a owa dziewczyna z Ukrainy jakoś się uspokoiła, okazuje mniejsze zainteresowanie, może już ją znudziłem., znalazła lepszego kandydata :mrgreen: Zresztą przez moje nikłe doświadczenie z kobietami nie rozpoznaje stopnia ich zainteresowania i wykazuje małą inicjatywę, żeby nie powiedzieć żadną.

 

Takie podejście też może rajcować kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, nie pisałam, że każdą, tylko taką, w której obie osoby się sobie podobają, lecą na siebie- przecież to oczywiste, że nie każdy facet leci na każdą kobietę, nawet dla mnie to jest oczywiste.

Możesz sobie wierzyć, że tak nie jest i żyć w błogiej nieświadomości, skoro Tak Ci z tym dobrze. :bezradny:

 

Ale w ogóle nie mam ochoty się starać,
No wiem, wiem, mały bonsai, mógłby nie znieść odrzucenia, to lepiej pocieszyć się kwaśnymi winogrona. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, fajnie że jej potarłeś ręce ;)

Nie słuchaj jetodika, bo on głupoty pisze. Ja bym od takiego jetodika uciekła jakbym się dowiedziała, co mu w głowie siedzi.

Jakby ludzie wiedzieli co mnie w głowie siedzi, to pracy bym nie miała, bo nikt by mnie nie dopuścił ani do dzieci, ani do leków :lol:

 

ChrisMessina, zróbmy ankietę, co rajcuje kobiety + co rajcuje Carlosa , żeby było bez OT :mrgreen:

No nie wszystkie kobiety rajcuje to samo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×