Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo :)

 

platek rozy, szkoda. Ale niestety pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Koniec roku, kasa przeznaczona na staze zapewne sie skonczyla i dupa. Watpie zeby pojscie "wyzej" cos Ci dalo...bo specjalnie dla Ciebie stazu nie stworza ani nie wyczaruja pieniedzy. Taka rzeczywistosc.

 

Ze teraz ma mi jakas prace zalatwic bo jak nie to ja z tym ide wyzej
wiem ze bylas zdenerwowana...ale powiedzenie komus ze ma Ci prace zalatwic...no troche nie teges ;)

 

kosmostrada, Ty cwaniaro...no pomysl wykorzystania rywalek bardzo mi sie podoba :lol:

 

kosmostrada, zdrowka dla mlodego:)

Ja wlasnie zaliczylam spacer... Pogoda koszmarna...jeszcze zaczal padac zimny deszcz :(

 

acherontia-styx, zlosc pieknosci szkodzi :mrgreen: nie nerwuj sie tak :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, a co mam zrobic? Zostalam bez obiecanej pracy a zrezygnowalam na to konto z tej co mialam , ja juz nie mam skad kasy brac bo sprzedalam to co moglam sprzedac na allegro i z tego kasa jakas tam byla na ten czas. Skoro obiecala mi prace to niech slowa dotrzyma , bo ja ze swej strony wywiazalam sie ze wszystkiego co bylo zawarte w kontrakcie z Klubem a w wyzej wymienionym jest tez punkt ze oni zapewniaja wlasnie staze po tych szkoleniach.

 

kosmostrada, Hey Slonce:******** ja nie dosc ze zla to jeszcze zdolowana i spiaca. mam nadzieje ze sie na zajeciach dobudzilas :)

 

acherontia-styx, cyklopka, no niestety tak to wyglada ze chyba nie zaczne pracy nigdy . Zapisalam sie za to do biura pracy wspolpracujacego z klubem... nie licze na jakies oferty super no ale zawsze to lepsza opcja niz zadna.

 

 

cyklopka, no to masz szpiegow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ale ja rozumiem Twoj wkurw. Tylko pisze jak jest...

Zrezygnowalas z pilnowania Madzi ale to byla praca na czarno wiec tego jako argumentu bym nie uzywala. I ten punkt za zapewniaja staz...no coz zapewne nie jest tam dodane w jakim czasie...wiec jesli staze beda od nowego roku i sie na nie zalapiesz...jakby nie bylo wywiaza sie ze swoich zobowiazac.

Jak pisalam...pewnych rzeczy nie przeskoczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, jest napisane wlasnie ze po skonczeniu warsztatow staz jest zapewniony od razu.A ja nie bede odchodzila ze spuszczona glowa bo tym spospbem nie zalatwilabym do tej pory i tego drugiego profilu w UP.

Nie bylam taka nigdy i jesli trzeba tupnac noga to tupie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, tak jest napisane ze od nastepnego miesiaca po skonczeniu warsztatow. No to listopad a nie styczen.A ja wsciekla jestem bo jesli tak to wyglada to moglam do listopada Madzi pilnowac a isc na warsztaty w grudniu i w styczniu na staz.... A teraaz to chyba trzeba sobie w leb palnac bo jestem w sytuacji patowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a rozejrzyj się czy Centrum Powiadamiania Ratunkowego nie potrzebuje do pracy…fakt faktem rekrutacja jest kilkuetapowa, w tym testy psychologiczne i wymagana komunikatywna znajomość języka obcego (jest to sprawdzane na rozmowie), ale jak się już człowiek dostanie to praca całkiem nieźle płatna. Z tym, że to jest praca świątek, piątek i niedziela po 12h, ale przy takim systemie pracy pracuje się ok 16 dni w miesiącu tylko ;)

moja kuzynka się ostatnio dostała właśnie tam i wiem, że u mnie w rejonie szukają aż 30 osób w to miejsce. Niedawno zakończyli jedną rekrutacje, teraz ruszyła druga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, bylam na takiej rozmowie , pisalo do sklepu ogolnospozywczego a okazalo sie ze chodzilo o zabijanie karpi przed swietami i praca byla na miesiac z okladem .

 

acherontia-styx, zapisalam sobie , musze jutro popatrzec za tym . Dziekuje :uklon::uklon:

 

Chyba kolacje mala zjem i pojde do lozka bo jestem niewyspana i smetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×