Skocz do zawartości
Nerwica.com

a na czym wg was polega męskość?


betty_boo

Rekomendowane odpowiedzi

isj, moj drogi, alez gotowanie jest rowniez czyms bardzo waznym u faceta - kiedy umie stanac w kuchni i wymyslec cos nowego, pysznego to az milo ;) szkoda tylko ze naczynia potem i trak ja myje :D ale nie ma idealow ;)

 

masz dziwne wyobrazenie mojego meskiego majstra hehe wlasnie umie wszystko co powiedziales ze nie umie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

męskość heh a jest coś takiego..?!

Jeśli ktoś nie jest fajtłapą, to już można chyba powiedzieć, że jest męski. ;)

 

a poważnie- mógłby to być ktoś przystojny ale nie piękny, dobrze zbudowany, z kilku dniowym zarostem, ktoś kto nie dba przesadnie o wygląd, ma zawsze swoje zdanie, jest pewny siebie, nie przejmuje się tym co myślą inni.. odpadają pozerzy i lowelasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azotox, co to lowelas ?

 

[*EDIT*]

 

ja mam chyba bardzo atawistyczne poglady na mezczyzn, nie wiem czy to dobrze o mnie swiadczy, sami oceńcie :smile: zaczne od cech fizycznych chociaz kolejność nie ma znaczenia :smile:

 

1) dobrze zbudowany, silny, owłosiony, najlepiej brunet lub szatyn, kolor oczu bez znaczenia, krótkie wlosy, zero tatuazy i piercingu, niski głos i dużo testosteronu

 

2) wysportowany i aktywny fizycznie

 

3) fajnie ubrany , nie ganitur tylko dzinsy, sztruks , bawełna , oczywiscie nie dresiarz!:)

 

4) ma swoje hobby i pasje, które go rozwijaja ale nie zmusza do ich dzielenia kobiety!

 

5) niezalezny finansowo, nie zadłuzony, nie pozycza pieniedzy od innych, nie zyje na kredyt ani ponad stan!

 

6) zna sie na komputerze, urzadzeniach elektronicznych i innych "meskich" rzeczach

 

7) uprzejmy i szarmancki w stosunku do KAZDEJ kobiety, niewazne stara czy młoda, atrakcyjna czy nie, mezatka czy singiel

 

8) inteligentny i z fajnym poczuciem humoru, które nie opiera sie na opowiadaniu kawałów!

 

9) ambitny i zaradny zyciowo, do wszystkiego dochodzi sam, honorowy, a nie zebrajacy u rodzicow o kase na nowy samochód lub wakacje!

 

10) nie paple bez potrzeby ale slucha i uwaznie obserwuje otocznie, moze co najwyzej rzucic jakas celna puente od czasu do czasu

 

11) intrygujacy , tajemniczy, z pewnym siebie spojrzeniem

 

12)nie natretny i nachalny, nie narzuca sie kobietom i nie taksuje wzrokiem, nie uzywa idiotycznych zaczepek ani komentarzy

 

13) nie jest bawidamkiem ani pierdołą

 

14)mozna na niego liczyc

 

15) nie trzeba sie go wstydzic w towarzystwie; nie obzera sie na przyjeciach, nie upija, umie zatanczyc

 

16) nie krytykuje publicznie swojej kobiety, sczzególnie w jej obecnosci!

 

17)ma swoje zdanie i umie je obronic

 

18)nie trzeba sie go 100 razy prosic o wymiane zarowki

 

19)bezwzglednie dba o higiene i estetyke swojego ciala, nie robi wokol siebie syfu ani bałaganu

 

to wszystko, na razie :smile: ciekawe czy tacy faceci w ogole istnieja?

 

[*EDIT*]

 

aha, jeszcze zdecydowany,z inicjatywa i temperamentem, a nie rozlazły.

 

daje kobiecie dostep do jej kobiecosci. chce sie jej dla niego ladnie wygladac, malowac i dbac o siebie.

 

-życie na marsie istnieje też :mrgreen: porównywał bym te dwie okoliczności do siebie szanse będą zbliżone :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, nie mówcie że to są jakies strasznie wielkie wymagania w stosunku do was:) chyba jestescie troche za skromni, nie wierze zebyscie w poównaniu z tak skromna lista blado wypadali. przeciez wiadomo ze wyglad sie nie liczy, poza tym jest to model idealny, a "miłym czynia cżłowieka własnie jego wady".

 

chyba potraktowaliscie te wypowiedz bardzo serio... co świadczy o tym ze bardzo powaznie podchodzicie do tematu...

 

a tak w ogole to znam naprawde conajmniej kilku fajnych facetow spelniajacych te kryteria i nie wierze ze tu tez takich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ciemny blondyn, testosteron gdzieś na dysku mam

2. aktywny leń

3.siedzę w bokserkach i koszulce można przyjąć ,że fajnie ubrany do spania

4.ma swoje hobby i pasje

5.nagminie korzysta z karty kredytowej puzniej lata do banku spłacać ja co tydzień a wszystko bo zbiera pkt pewnej korporacji

6.pewnie ,ze sie zna doszedlem do tego że nawet pralka ma swoj systym i zhacowalem płukanie co daje mi ok 10 min prania krócej

7 wredny dla wrednych nie wazne czy atrakcyjna czy nie czy singiel czy mezatka

8 poziom inteligencji moze lepiej nie pisac

9 ehh chciał bym tak od rodziców na wszystko ale sie nie da :/

10. fakt bardzo malo ostatnimi czasami paple w ogóle mało mówi

11. tajemniczy to jestem nawet wobec siebie

12 myślę tutaj się zgadza

13 pierdoła jak się patrzy :mrgreen:

14 sam na siebie nie liczy już niestety

15 umie i zatanczyc i zalać się chociaż to drugie już nie bardzo

16 w tej chwili nie ma kogoś poważnego ale krytyka to nie najmocniejsza jego strona

17 ma ma

18 pewnie ze nie, używa energooszczędnych 30-sto letnich wiec raz na tyle lat mozna ;)

19 nie jest metro tez ,ale dba o siebie

 

moze być :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba potraktowaliscie te wypowiedz bardzo serio... co świadczy o tym ze bardzo powaznie podchodzicie do tematu...

No, a jakże by inaczej w końcu temat dotyczy męskości.

 

Rid nie wiem co ci napisać żeby nikogo nie urazić.

Lowelas wg. słownika azotox, czyli mojego: to piękniś, facet który przesadnie dba o swój wygląd, goli się pod pachami.. itd, itd. :P może i jest dla kobiet atrakcyjny, ale na pewno nie męski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jeszcze nie wszystkie rozumieją ,że naprawdę w ciepłe lato jest przyjemnie bez włosów człowiek się mniej poci ale każdy robi jak uważa no przesada to golenie klatki lub nóg w wykonaniu facetów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj czy ma włosy czy ich nie ma to chyba indywidualna sprawa dla każdego. Ja tylko napisałam, że to nie jest męskie wg mnie i już.. heh nie wyobrażam sobie, że goliła bym nogi a mój chłopak siedziałby obok i robił dokładnie to samo :P no, ale może to ze mną jest coś nie tak ..

 

Dlaczego facet ma miesc włosy pod pachami? Czy tak chcesz go odciągnąć od masturbacji?

przepraszam, że zapytam ale co włosy pod pachami mają wspólnego z masturbacją..? bo chyba ciężko jarzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, o przeciez sa skuteczene antyperspiranty, nie przesadzajcie, dla chcacego nie ma nic trudnego zeby utrzymac higiene. poza tym fajni faceci jezdza klimatyzowanymi brykami:)

 

ja tez nie jarze co włosy maja wspólnego z masturbacja, isj wyjasnij nam? moze to tez jakas indywidualna sprawa;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu, to niezależnie od tego, czy facet będzie wydepilowany do ostatniego włosa, czy też zarośnięty jak Robinson Crusoe i tak nie będzie męski jeśli ma dupowaty charakter...;)

 

cała reszta to kwestia estetyki oraz tego, co jest dla każdego seksi bądź nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rid, tu koleżanki same się wypowiedzą...

 

Co do golenia miejsc pach oraz intymnych jestem elastyczny i akceptuję wolę partnerki. Natomiast nigdy nie golę brody, krótki acz wyraźny zarost noszę regularnie od paru lat i jest on nieczuły na jakąkolwiek perswazję co do jego usunięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Errata: powinno być "co do golenia pach oraz miejsc intymnych". I bez żadnych żartow mi tu, że jestem na tym punkcie wyczulony, jeżeli poprawiam, bo mam zły nastrój i mogę ciężko przysrać :P

 

[*EDIT*]

 

ciężko jarzę
Przeczytaj więc jeszcze raz mój post, a potem post, z którego cytowałem, zajrzyj do słownika przeklawiaturzeń polskich, napawaj się fabrycznym odorem obwoluty, a będziesz jarzyć lżej.

 

[*EDIT*]

 

korba cos to za zdjęcie zapodala?:)
Mimo że niejakiej Korby w ogóle nie znam i pierwsze chyba słyszę o takiej użytkowniczce, wytłumaczę, o ile pytasz o zdjęcia zdobiące (ekhm? :P ) avatar.

 

Na zdjęciu jest pewna rozczochrana, wyglądająca jak poszukująca margrabiówna, kobieta. W rzeczywistości jest to Gwen Stefani, silna pewna siebia/udająca silną, pewną siebie/, chcąca pokazać światu "jestem, wróciłam i traktuj mnie poważnie, bo słabość już nie wróci" Ma to związek zapewne z tym, co całkiem nieznana mi koleżanka Korba pisze o tym, iż ostatniej niedzieli czas środkowoeuropejski letni przyniósł jej nowe życie.

 

Na starym zdjęciu (cnmkk. - całkiem nieznanej mi koleżanki Korby) była tymczasem inna Gwen Stefani, rocznik '69. Smutna, przygaszona, otumaniona obowiązkami i szarzyzną dnia codziennego. W związku z tym, co napisałem wcześniej chodzi o to, że cnmkk. przeobraziła się z chwiejnej i depresyjnej Korby w margrabiównę.

 

Prowadzę też inne usługi hermeneutyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×