Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzień dobry...


Paweł23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam na imię Paweł,mam 23 lata i prawdę powiedziawszy na nerwicę nie wiem kiedy zachorowałem.Wiem,że jestem z nią od dłuższego czasu,a nawet lat.Zastanawiałem się czy dołączyć do tego forum.Pamiętam,że w przeszłości miałem tu konto,ale niezbyt dużo pisałem i ze zbiegiem lat zapomniałem swoje dane.Chciałbym,aby teraz to się zmieniło i myślę,że poznam tu ludzi,którzy mają podobny problem i razem,nawet w małym stopniu uda się nam powalczyć z nerwicą.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem 2 razy u lekarza psychiatry,który dał mi 2 leki po których byłem lekko mówiąc,nie do życia.Więc zrezygnowałem.Jednak sam staram się w jakiś sposób sobie pomóc jakimiś ziołami,które nawet trochę pomagają.Ale oczywiście do takich rzeczy potrzeba czasu i wytrwałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urocze jest u Was, chorych na nerwicę, to luźne podejście do brania leków. No bo tak, jak nerwicowiec nie weźmie leków, to świat się nie zawali. Jak czubek nie weźmie, to będzie tragedia. Też bym tak chciała odstawiać sobie leki, jak mi coś w nich nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle to też napisałem.Nie dodałem,że lekarz rodziny powiedział mi,że mam odstawić leki,bo owy lekarz psychiatra przypisuje je każdemu pacjentowi i do tego sam jest alkoholikiem.Że biorąc je przez ten czas ile je brałem powinienem czuć się lepiej,a czułem się źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×