Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem brzydka jak to zaakceptowac ?


agu09

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk jaki znafca. Specjanie tak napisałem. Tutaj wiele osób uważa się za brzydkie a w gruncie rzeczy to przeważnie ładne kobiety.

Mój kuzyn też często mówił, że jest brzydki a kobiety się nie umiały od niego odkleić. Sam uważam siebie za potworka, a są osoby co tak nie uważają.

Każdy inaczej widzi piękno. Jednym się ta podoba, drugim inna a prawie wszystkim, jak nie wszystkim podoba się pewna niska bardzo seksi blondynka z piękną pupcią i piersiami. Buźkę też ma śliczną. Do tego jest bardzo inteligentna. Mieszka w ... nie powiem. Spokojnie by mogła w czasopismach dla Panów na okładkach widnieć. Niech ją tylko ktoś skrzywdzi, to nie ręczę za siebie. Ziomalka, ale wolałbym żeby coś znacznie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej to, po co przejmować się jakimiś pierdołami. Masz chyba jakąś nerwice, skup się na tym żeby to wyleczyć, zainwestuj w osobowość. Jak dobrze pójdzie to zyskasz również na atrakcyjności fizycznej. Twoja twarz, mowa ciała będzie wyrażać twoje dobre samopoczucie.

Mniej więcej o to mi też chodzi.

 

detektywmonk, ty u Kingi Preis chyba za materac robisz :mrgreen: Ona nie ma urody takiej, żeby się każdemu facetowi na ulicy podobać, ale dla aktorki ciekawy i rozpoznawalny wygląd jest ważniejszy, zwłaszcza kiedy chodzi o teatr czy piosenkę aktorską. Osobiście lubię na nią patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie jestem super przystojny, a mimo wszystko potrafię zainteresować sobą płeć przeciwną.

Łapa, bo to trzeba jeszcze jakąś kiełbasę pod spodnie w gacie wsadzić ( tylko nie przywiązuj jej do nogi , bo Ci może się niebezpieczny zakrzep dla życia stworzyć ,,,, i bach jak ten Pan Mikropenis ze " Śmierci na1000 sposobów" ) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy " jesteś brzydka " czy sobie " wmawiasz że jesteś brzydka " .

Jeśli jesteś - pojęcie względne - to stawiaj na charakter, wiedze i zainteresowania - ludzie brzydcy często są ciekawi .

Jeśli sobie wmawiasz że jesteś brzydka - wpisz sobie w google- bo na ulice pewnie nie wyjdziesz- brzydota , i Ci wyskoczy mniej i więcej brzydoty w brzydocie nadziewane mniejszą brzydotą .

 

 

Tak jak miłością , pięknem się nie najesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×