Skocz do zawartości
Nerwica.com

BROMANTAN (Ladasten) !Niedostępny w PL!


depas

Czy BROMANTAN pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy BROMANTAN pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      9
    • Nie
      1
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

User z tej stronki , ale jak to sie robi tego nie wiem ( zamawianie i płatność), bo kupiłem to z drugiej ręki . Od dwóch dni na tym jadę do Paro i jestem naprawdę bardzo zadowolony , BARDZO . Zajeb-iasty lek , co tu duzo mówić . Rozjaśnia myslenie , przepędza lęk i depresję .Jest to zdecydowanie moje odkrycie roku 2014 ( obok afobazolu ). W dodatku poprawia libido i nie ma skutków ubocznych ( jak na razie ;) )

Oto ten sklep :

http://extrapharmacy.net/product/ladasten-50mg-50-pills-bromantane

Jak mi sie skończy to opakowanie , które dwa dniei temu rozpocząłem zamawiam na bank następne .

I wyobraż sobie User ,że mam to wszystko ,,,po 3/4 tabletki z rana . Te kacapy co jak co , ale leki maja dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak byście porównali i skonfrontowali ze sobą ladasten i metylofenidat? W kwestii uzależeninia, tolerancji, działania, efektów ubocznych? Z tego co wyczytałem to ladasten jest lepszy, bezpieczniejszym wyjściem, celowałbym w leczenie się tym długofalowo (z przerwami oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha, bierze ktoś to tu nadal? Zwróciłem uwage na te dropsy tylko cena wysoka, prawie 200 zł.

akurat teraz nie biorę , bo wszedłem tymczasem w Brintellix , ale uważam,że Ladasten to bardzo dobry lek ( szczególnie na motywację ) . Czuć go juz od trzeciej tabletki , do Metylo i Paro dał mi świetne samopoczucie .Fakt ,że bardzo drogi ,a sama przeyłka ponad 50 zł , ale jak kogoś stać ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha, bierze ktoś to tu nadal? Zwróciłem uwage na te dropsy tylko cena wysoka, prawie 200 zł.

akurat teraz nie biorę , bo wszedłem tymczasem w Brintellix , ale uważam,że Ladasten to bardzo dobry lek ( szczególnie na motywację ) . Czuć go juz od trzeciej tabletki , do Metylo i Paro dał mi świetne samopoczucie .Fakt ,że bardzo drogi ,a sama przeyłka ponad 50 zł , ale jak kogoś stać ,,,

 

No stać, pytanie tylko czy ten tabs jest wart tej kasy. Wszak nikt pieniędzy w błoto wyrzucać nie chce.

 

Zamawiał ktoś coś kiedyś z tej strony

 

http://rupharma.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha, bierze ktoś to tu nadal? Zwróciłem uwage na te dropsy tylko cena wysoka, prawie 200 zł.

akurat teraz nie biorę , bo wszedłem tymczasem w Brintellix , ale uważam,że Ladasten to bardzo dobry lek ( szczególnie na motywację ) . Czuć go juz od trzeciej tabletki , do Metylo i Paro dał mi świetne samopoczucie .Fakt ,że bardzo drogi ,a sama przeyłka ponad 50 zł , ale jak kogoś stać ,,,

 

No stać, pytanie tylko czy ten tabs jest wart tej kasy. Wszak nikt pieniędzy w błoto wyrzucać nie chce.

 

Zamawiał ktoś coś kiedyś z tej strony

 

http://rupharma.com/

Ze stanow mozna zamowic w prochu 1gram za 14 dolarow wiec smieszne pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam wątek. Ponieważ czas wypróbować coś z rosyjskiej myśli technicznej:

 

W grę wchodzi:

-Phenylpiracetam

-Ladasten

-Metaprot

 

Co polecacie. Oprócz działania prokognitywnego oczekiwałbym zwiększenia sprawności fizycznej/zmniejszenia zmęczenia.

 

Czy podczas brania phenylpiracetamu następuje jakis wzrost tolerancji/zanik działania?

 

Widzę żę rosjanie maja także w sprzedaży Modafinil. Brał ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modafilinu nie polecam ,,, oprócz bezsenności bez zmęczenia i możliwości czujnej pracy w nocy nic więcej nie uzyskasz .

Ladasten od kuracji Brintellixem przynosi mi tylko wkurw , nerwowość .

Ruskie piracetamy ( a brałem wiekszość ) tyle samo mi obecnie dają co polski Nootropil , czyli nic .

Metaprotu nie brałem , więc się nie wypowiem.

jedyne co mi bardzo pomagało to afobazol , piękny nootropowy antylękowiec.( już w drodze do mnie :mrgreen: )

Najlepssze i najpewniejsze co Ci moge polecić w temacie o który pytasz to donepezil + metylofenidat , czyli pamięć + motywacja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie piracetamy ( a brałem wiekszość ) tyle samo mi obecnie dają co polski Nootropil , czyli nic .

 

Popraw mnie, ale rosjanie mają tylko dwa -racetamy: phenylpiracetam (Phenotropil, Fenotropil, Carphedon) i noopept-który chemicznie nie jest racetamem, ale funkcjonalnie się go do tej grupy zalicza. A piracetam(jako Nootropil) od 1964 produkuje belgijski koncern(mają filię w Polsce).

 

Piracetam do fenylopiracetamu ma się mniej więcej tak jak dorożka do promu kosmicznego. Piracetam(Nootropil) w niektórych wskazaniach można szamać nawet do 24g (24000mg), a w zagranicznych tutorialach jaką skuteczną dawkę poprawiającą funkcję poznawcze podaje się 4800mg ale 2-3x dziennie czyli 9600-14400mg/dobę (sic!). Jeżeli ktoś miał piracetam w prochu zamiast tabletek to wie jak taka ilość cementu w mordzie każdego dnia jest deprymująca. Mniejsze dawki to strata tabletek i pieniędzy. Jak psychiatra przepisze Nootropil i powie, żeby sobie brać na lepsze funkcjonowanie beretu 800mg tak z 2-3x dziennie to niby darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby ale wypada mu się się wtedy roześmiać w twarz bo na pamięć i koncentrację to pomoże mniej więcej tak samo jak fasolka po bretońsku na depresję. ;)

 

Optymalna dawka aniracetamu to 750-1500mg do 3x dzień (max 4500mg), oksyracetamu 750-1500mg, pramiracetamu 250mg do kilku x dzień- liczmy 750mg, fenylopiracetamu to zaś 100-300mg, a noopeptu 20-60mg, fasoracetamu 10mg, coluracetamu 48-480mcg/kg(mikrogramów!). Gdzie aniracetam jest dodatkowo prototypową AMPAkiną i antagonistą receptora 5-HT2a (działanie przeciwlękowe), coluracetam w badaniach wykazuje działanie przeciwdepresyjne i przeciwlękowe, fenylopiracetam ma właściwości psychostymulujące, a fasoracetam jako smaczek niweluje skutki uboczne baklofenu i upreguluje jego target(GABA-B).

 

Tam gdzie kupuję fenotropil to 5g, które starcza na 50 dawek wychodzi już z przesyłką za niecałe 100zł. Nootropilem to można rzyć podetrzeć i portfel doprowadzić do załamania nerwowego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że Nootropil jest najdłużej stosowany i najlepiej przebadany z całego tego towarzystwa. Może jak ktoś wcześniej nie miał w ogóle styczności z tego typu środkami i nie ma ogólnie przerytej bani psychocukierkami to na pierwszy raz się nada. Dla przeoranych może być za słaby, zbyt subtelny. Cenowo wychodzi masakrycznie jeżeli bierze się uber-dawki.

 

http://www.docsimon.pl/towar/geratam-tbl-60x-1200mg - gdybym chciał brać po te 14,4g/dzień to na 2 miesiące potrzebowałbym 12 opakowań 60 tabs x 1200mg. 12 x 25,80zł = 309,6zł + przesyłka , producent UCB Pharma- ten sam co robi Nootropil, tyle że preparat na rynek czeski.

 

https://www.doz.pl/apteka/p6587-Nootropil_tabletki_powlekane_1200_mg_60_szt - "polski" Nootropil też od UCB, cena z sieciówki, tak samo- 12 paczek x 33,68zł = 404,16zł + musisz mieć recepty

 

Albo w prochu 864g - u jednego z tańszych vendorów to będzie koło 50$ + wysyłka = około 200zł

 

Dla porównania 5g noopeptu biorąc nawet maksymalne dawki dobowe(60mg) które wystarczy prawie na 3 miesiące(83 dni)- na 3 dobre cykle- można wyłapać nawet po 7$. Z przesyłką koło 50zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie piracetamy ( a brałem wiekszość ) tyle samo mi obecnie dają co polski Nootropil , czyli nic .

 

 

 

Optymalna dawka aniracetamu to 750-1500mg do 3x dzień (max 4500mg), oksyracetamu 750-1500mg, pramiracetamu 250mg do kilku x dzień- liczmy 750mg, fenylopiracetamu to zaś 100-300mg, a noopeptu 20-60mg, fasoracetamu 10mg, coluracetamu 48-480mcg/kg(mikrogramów!). Gdzie aniracetam jest dodatkowo prototypową AMPAkiną i antagonistą receptora 5-HT2a (działanie przeciwlękowe), coluracetam w badaniach wykazuje działanie przeciwdepresyjne i przeciwlękowe, fenylopiracetam ma właściwości psychostymulujące, a fasoracetam jako smaczek niweluje skutki uboczne baklofenu i upreguluje jego target(GABA-B).

 

Tam gdzie kupuję fenotropil to 5g, które starcza na 50 dawek wychodzi już z przesyłką za niecałe 100zł. Nootropilem to można rzyć podetrzeć i portfel doprowadzić do załamania nerwowego. ;)

 

Można gdzieś kupić ten aniracetam? Ale żeby był w tabletkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bromantan jets swietny, jeden z niewielu lekow ktory daje mi taki lajtowy hipomaniakalny stan wieksza saturacja kolorow, muzyka lepiej brzmi, wieksza wydolnosc.

Minusy to jednak stymulacja, poczucie silniejszego bicia serca (pewnei ionotropowo dziala), z kofeina wiekszy lek.Problemy ze snem tez sie pojawiaja.

Nie tyle jakies pobudzenie co brak poczucia zmeczenia, moge siedziec gdozinami i sie nie mecze i nei jestem senny.

Indukuje tez cytochrom p450 wiec moze zaburzac dzialanie innych lekow.

Lek nie nadaje sie do cpania najlepiej dziala po kilku dniach mi styka 30 mg rano pod jezyk, proszek nei ma smaku i zapachu wiec nie ma dramatu.

Rosjanie zalecaja robienie cykli 4 tygodnie i pozniej przerwa.

 

Pheylpiracatem tez jest swietny ale to jzu jak dla mnie czysty stymulant, bormantan to raczej dopaminergenik, w sumie podobny dla mnie do agomelatyny - to samo wyczilowanie, ostrzejsze kolorki, zwiekszone libido i motywacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indukuje tez cytochrom p450 wiec moze zaburzac dzialanie innych lekow.

kiedyś ( przed pólroczna kuracją Brintellixem ) Ladasten naprawdę mi pomagał , w tym sensie ,że dawał dużą motywacje do działania , lekko stymulował psychicznie . Teraz jak wezmę nawet pól tabletki dostaję takiej nerwówy ,że szkoda słów .Dlatego skreślam ten lek ze swojego meni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś ( przed pólroczna kuracją Brintellixem ) Ladasten naprawdę mi pomagał , w tym sensie ,że dawał dużą motywacje do działania , lekko stymulował psychicznie . Teraz jak wezmę nawet pól tabletki dostaję takiej nerwówy ,że szkoda słów

 

Z czym wiążesz taką zmianę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dokładnie działa ten cud radzieckiej myśli technicznej prawdopodobnie nikt nie wie, nawet (albo zwłaszcza?) sami rosjanie, ale okazuje się, że mechanizm jego działania nie jest związany z byciem przezeń SDRI jak pierwotnie sądzono lecz wpływa on na ekspresję genów związaną z biosyntezą dopaminy oraz upreguluje szlaki dopaminergiczne (kolokwialnie mówiąc uwrażliwiając je na działanie dopaminy i nasilając neurotransmisję dopaminergiczną). Bromantan, owszem, hamuje wychwyt zwrotny serotoniny i dopaminy, ale w ekstremalnie wysokich dawkach/ stężeniach praktycznie nieosiągalnych dla normalnego człowieka (z wyjątkiem rosjanina który napadł na hurtownię farmaceutyczną), z uwagi na mizerne powinowactwo do SERT i DAT.

 

Originally, bromantane was thought to act as a reuptake inhibitor of serotonin and dopamine.[4][25][34] Indeed, bromantane does inhibit the reuptake of serotonin, dopamine, and to a lesser extent norepinephrine in vitro in rat brain tissue.[25][34] However, the concentrations required to do so are extremely high (50–500 µM) and likely not clinically relevant.[25][34] (Although one study found an IC50 for dopamine transport of 3.56 µM, relative to 28.66 nM for mesocarb; neither drug affected serotonin transport at the tested concentrations, in contrast.)[30] In any case, the lack of typical psychostimulant-like effects and adverse effects seen with bromantane supports the notion that it is not acting significantly as a monoamine reuptake inhibitor, but rather via enhancement of dopamine synthesis.

 

Although it is frequently labeled as a psychostimulant, bromantane is distinct in its pharmacology and effects relative to typical psychostimulants, such as the phenethylamines (e.g., amphetamine and its derivatives) and their structural analogues (e.g., methylphenidate, cocaine, mesocarb, etc.).[25][26] Whereas the latter directly act on the dopamine transporter to inhibit the reuptake and/or induce the release of dopamine, bromantane instead acts via indirect genomic mechanisms to produce a rapid, pronounced, and long-lasting upregulation in a variety of brain regions of the expression of tyrosine hydroxylase (TH) and aromatic L-amino acid decarboxylase (AAAD) (also known as DOPA decarboxylase), key enzymes in the dopamine biosynthesis pathway.[19][27][28] For instance, a single dose of bromantane produces a 2- to 2.5-fold increase in TH expression in the rat hypothalamus 1.5- to 2-hours post-administration.[29] The biosynthesis and release of dopamine subsequently increase in close correlation with TH and AAAD upregulation.[19][27][28] Enhancement of dopaminergic neurotransmission is observed in the hypothalamus, striatum, ventral tegmental area, nucleus accumbens, and other regions.[19][27][28] As such, the key mechanism of the pharmacological activity and psychostimulant effects of bromantane is activation of the de novo synthesis of dopamine via modulation of gene expression.[27] In contrast, typical psychostimulants do not affect TH or AAAD expression and thus have no effect on dopamine biosynthesis.[26][30]

 

A selection of quoted excerpts from the medical literature detail the differences between bromantane and typical psychostimulants:[1][18][19][25]

 

Lek ten jest pochodną adamantanu w związku z czym należy chemicznie do tej samej grupy co amantadyna(Viregyt K)- SNDRA(?), antagonista NMDA, bloker nAChR alfa-7 oraz memantyna- antagonista NMDA, antagonista 5-HT3, antagonista nAChR alfa-7, agonista D2.

 

Subiektywnie- przychylam się do opinii z reddita, że ten lek przy objawach typu apatia/abulia, anhedonia, amotywacja, hipersomnia, spowolnienie psychoruchowe jest lepszy niż większość zachodnich leków dostępnych na receptę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując cenowo bupropion (Wellbutrin XR/Zyban), wortioksetynę (Brintellix), duloksetynę (Cymbaltę), oryginał pregabaliny (Lyrica), biorąc pod uwagę wyższe dawki i potencjalnie brak refundacji , to bromantan nie wychodzi aż tak znowu drogo, szczególnie jeżeli ma być stosowany w monoterapii.

 

AwakeBrain- odpuściłbym sobie bo tam za medykamenty płaci się jak za zboże.

 

Ceretropic- tuba 10g bromantanu (proch) kosztuje 59,9$ + kilka(naście) $ przesyłka. Przy aktualnym kursie dolara to wychodzi niecałe 300zł za 100-dniową kurację (przy dawkowaniu 2 x 50mg=100mg/d).

 

Extrapharmacy- zakupując łącznie cztery opakowania 50 mg x 50 tab. wychodzi coś koło 107$ (26,85$/ op.), dodatkowo przy zamówieniu >100$ przesyłka jest za darmo, przy płatności BitCoinami dostaje się rabat 20% do całego zamówienia i nie trzeba płacić 13$ (sic!!! :shock: ) prowizji tak jak przy płatności via Western Union. Reasumując cała transakcja zamknie się w niecałych 350zł za 3-miesięczną kurację(+10 dni), a mamy apteczny preparat w tabsach, nie trzeba się babrać z prochem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie- tak. Na psychonautwiki efekty zgłaszane przez użytkowników są opisane w ten sposób:

 

Stamina enhancement (wzmocnienie wytrzymałości)

Stimulation (stymulacja/ pobudzenie)

(...)

Anxiety suppression (stłumienie lęku)

(...)

Focus enhancement (wzmocnienie skupienia/ koncentracji)

Thought acceleration (przyspieszenie myślenia)

Analysis enhancement (wzmocnienie zdolności analitycznych)

Wakefulness (zniesienie senności/ poprawienie czuwania)

Memory enhancement (wzmocnienie pamięci)

Motivation enhancement (wzmocnienie motywacji)

Cognitive euphoria (euforia poznawcza/ kognitywna)

 

Dość trafnie oddaje to istotę sprawy. Nie jest to żadna uber-kokaina czy magiczna pigułka, ale porównując to z innymi lekami jest to przepaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×