Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątpliwości dotyczące natury kobiet...


Mistrz Gry

Rekomendowane odpowiedzi

Może i latają wypowiedzi na granicy dobrego smaku, ad personam, wycieczki osobiste, ale nie widzę posta, który by można jednoznacznie uznać za "obrażanie", "znieważanie" , "zniesławianie". Jak dla mnie są to opinie.

Disclaimer:

Administratorzy forum psychologicznego nie biorą odpowiedzialności za treści pisane przez Użytkowników. (...)

 

A więc- róbta co chceta. Jak już ustalicie kto jest królem trollerki to dajcie znać. A póki co idę pozamykać zgłoszenia i sobie piwo wypić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i latają wypowiedzi na granicy dobrego smaku, ad personam, wycieczki osobiste, ale nie widzę posta, który by można jednoznacznie uznać za "obrażanie", "znieważanie" , "zniesławianie". Jak dla mnie są to opinie.

 

No jak to? Przecież autor sam siebie znieważa i zniesławia, więc jak najbardziej powinien dostać bana :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba, że chcesz założyć rodzinę, to wtedy wiadomo, ale jeśli nie chcesz zakładać rodziny, to to nie jest dobry pomysł żeby się stabilizować :D

pisałeś, że nie chcesz być dla kobiety kimś takim czyli już dokładnie nie pamiętam, zapewniającym bezpieczeństwo itp. itd., no to znaczy, że nie nadajesz się do związku, sprawa prosta, zatem pozostań przy rżnięciu śmierdzących odbytów seksownym kobietom i cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, nazywanie kogoś trollem bez podania uzasadnienia najzwyczajniej w świecie rozmywa meritum dyskusji. Ataki personalne nie robią na mnie wrażenia, bo najbardziej atakują osoby, które tak mówią.

 

jetodik, zależy mi na bliskości i połączeniu przyjaźni z pożądaniem. Nie chcę zapewniać kobiecie bezpieczeństwa, bo to by znaczyło, że mnie nie kocha, tylko bierze ode mnie to czego potrzebuje. Nadaję się do związku, a mieszkanie z rodzicami nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, jeśli te kobiety są wyjątkami, to i tak jest zbyt mała szansa żeby na taką trafić. Chętnie pozbyłbym się wątpliwości, ale jak?

1. Pozbądź się wątpliwości z pomocą psychoterapii

2. Nie pozbywaj się ich; może same ustąpią, kiedy trafisz na tę jedną jedyną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy temat.

Ostatnio właśnie analizuję naturę kobiet i jestem coraz bardziej zadziwiony jej złożonością szczególnie w kontekście jednej kandydatki....

Jeden krok w przód. Dwa kroki w tył. Dwa kroki w przód. Jeden w tył. 0 konkretów. Wszystko na domysł. Wiecznie tylko jakieś gierki. Nic na serio, nic w prost. Nie wiadomo co jest prawdą co kłamstwem. Raz jej zależy, raz nie.....

Masakra :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×