Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zapóźniona jestem, bo nie odświeżyłam pisząc poprzedniego posta... ;)

 

Zosia_89, Oj Kochana, to tulam z tym brzuszkiem bidulko...

Horrorom mówimy nie... :zonk:;)

 

Aurora88, A mam taki pomysł, a że nie chciało mi się mieszac i kombinowac, to poszłam do plastycznego po 3 tubki farbek (akryli) w wybranych odcieniach. No i szerszy pędzlik, bo taki mi potrzebny do mojego pomysłu. Długo tłumaczyc, w każdym razie będę miała przyjemnośc mazania farbami jak dziecko. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z rześkiego spaceru z psem, całkiem przyjemne powietrze.

Chyba już odpuszczę na dziś robotę i poczytam, bo jutro znów pracowity dzień.

 

Sigrun, Nie chcesz się przyznac jaki układ, bo to pewnie jakiś fikuśny specjalnie dla Davina... :105::D

 

Zosia_89, Maluję to za dużo powiedzane, bawię się farbami... ;)

W sumie to dobrze, że masz plan B i to fajny w razie redukcji etatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, to ja się bardzo cieszę z kibicowania 8) Sprawa jest taka, że nie jestem w stanie rozpoznać, czy ten promienny uśmiech jest z powodu mojej wyjątkowości, czy w pakiecie bezpłatnym dla koleżanek z pracy. Rozumiecie? :bezradny:

 

U nas trzecia klasa robi jasełka, nie wiem jakie, ale chcę ich nauczyć ambitnej kolędy po angielsku dla ocieplenia wizerunku 8)

 

kosmostrada, jak ja się mam wysypiać, jak codziennie mam na rano :bezradny: Miareczkowanie zaliczone, zdenerwował mnie prowadzący ze trzy razy, a jutro jeszcze sprawdzian z kropli - liczenie dawek, rozpuszczalności i łyżeczek lekarstw. Trochę oglądam wiecie co, muszę przejrzeć notatki na jutro i zeżarłam pół pudełka Rafaello, może mi nic nie będzie, część wafli wylizałam i odrzuciłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam atmosferę świąt ale nienawidzę swojej rodziny.

W tym roku z premedytacją zamierzam nie wrócić na święta do domu i jaram się tym zamiarem jak lampki na choince. Postawię drzewko w domu, upichcę sobie coś dobrego i spędzę święta sama z kolędami. Może chłopak wpadnie.

Zosia_89, no niestety większość rodziców to tradycjonaliści, pewnie im się klasyczna szopka spodoba. Ale zrób też dużo ról aniołków, żeby agnostycy nie czuli się przytłoczeni, o ile w ogóle masz jakieś takie rodziny.

kosmostrada, a jak już namalujesz to pokażesz? <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, w oczy mu spójrz! No i dotyk, dotyk jest ważny. Klepałaś go chociaż, podajesz dłoń na powitanie, cokolwiek?

 

Aurora88, ale przecież pisałaś jakiś czas temu, że sprawy z tatą wyprostowały się i generalnie jest już dobrze. Zmieniło się coś?

 

Ja od kilku lat nie cierpię świąt, ciężki jest to okres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, z tatą tak. Ale taty nigdy nie ma na świętach. Na świętach jest za to mnóstwo ciotek, wujków i kuzynów, z którymi nie jestem w stanie rozmawiać a atmosfera jest tak toksyczna, że nie da się wytrzymać.

Święta spędzamy z rodziną od strony mamy, a ta uważa mojego ojca za dziwaka. Dlatego ją olał. Ostatnio rodzinę olewa mój młodszy brat - przychodzi na opłatek, zabiera prezenty i sobie idzie. Teraz ja ją oleję i nie przyjadę wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, w oczy mu spójrz! No i dotyk, dotyk jest ważny. Klepałaś go chociaż, podajesz dłoń na powitanie, cokolwiek?

 

Aurora88, ale przecież pisałaś jakiś czas temu, że sprawy z tatą wyprostowały się i generalnie jest już dobrze. Zmieniło się coś?

 

Ja od kilku lat nie cierpię świąt, ciężki jest to okres.

Zawsze się paczę w twarz jak się witamy, bo inaczej byśmy się nie witali, bo by kontaktu wzrokowego nie było. Klepać to sobie mogę moją czarną kotkę od szerokiego końca. A czy smyrnięcie po dłoni wykaże, czy jestem tylko koleżanką z pracy? Nie sądzę :bezradny:

 

Ech, ludzie, musimy już gadać o świętach? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×